Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Inne aplikacje Nero

Inne aplikacje Nero Dział poświęcony innym programom autorstwa Nero AG (Nero SIPPS, Nero Linux)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.09.2005, 23:44   #1
Max@
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.09.2005
Posty: 1
Max@ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z nero express

Opisze problem najprościej jak potrafię.
Mianowicie program nero express i burning ROM nagrywając płytę w formacie VCD potrafi samodzielnie przeformatować plik w formacie Avi ( mianowicie film) do formatu VCD i z tym nie ma problemu, zaznaczam plik avi i program sam przekonwertuje i nagrywa go na VCD.
Problem powstaje, kiedy dany plik zajmuje więcej miejsca niż nominalny rozmiar płyty (zwykła płytami ma ok 80minut VCD) przyjmijmy ze owy plik to film w formacie Avi długości 120 minut, na płytę wejdzie ok. 80 minut, co zrobić w tym przypadku??
Odpowiedz to, podzielic plik na 2 części ***8211; do tego służą inne programy np. avihop lub tmpge, ale nie o to chodzi.
Potrzebuje tak skonfigurować nero żeby przekonwertowując owy film o długości 120 minut nagrał go na 2 płyty CD w formacie vcd. Czy jest taka możliwość, słyszałem od paru osób, ale jak to zrobić? Sam nie wiem

Używam nero b.r. v6.3.1.17
Max@ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.10.2006, 09:21   #2
REv
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika REv
 
Data rejestracji: 19.09.2006
Lokalizacja: 37°42'08.95"S ,144°46'14.29E
Posty: 95
REv zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Max@
Potrzebuje tak skonfigurować nero żeby przekonwertowując owy film o długości 120 minut nagrał go na 2 płyty CD w formacie vcd. Czy jest taka możliwość, słyszałem od paru osób, ale jak to zrobić? Sam nie wiem
Raczej dla VCD takiej mozliwosci nie ma,(bo najmiejszy format VCD to jest 23 klatki / sekunde) . Cos o czym piszesz mozesz tylko zrobic z DVD. Jak te osoby wiedza jak cos takiego zrobic to niech sie pochwala wszyscy jestesmy ciekawi-chodzi mi o VCD format nie inne.
REv jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.