Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Inne aplikacje Nero

Inne aplikacje Nero Dział poświęcony innym programom autorstwa Nero AG (Nero SIPPS, Nero Linux)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.06.2008, 14:28   #1
WODZU1972
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika WODZU1972
 
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 114
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem z oprogramowaniem Nero

Witam mam taki problem i może ktoś z WAS będzie wstanie mi pomóc go rozwiązać.Otóż odpuściłem sobie już z programem Nero z którym miałem problemy z aktywacją patentów itd.noi zakupiłem wersję pudełkową w sklepie EMPIK już jest to wersja BOX mam napisane tak i na okładce gdzie jest klucz licencyjny oraz na fakturze także piszę że jest to wersja pudełkowa BOX do czego zmierzam po próbie instalacji oprogramowania wcześniej postawiłem nowiutki system aby nie było pozostałości po starym oprogramowaniu itd.wyświetla mi się na ekranie monitora taka informacja:
Microsoft Visual C++ Runtime Libray
Runtime Error!
Program:C\...
This application has requested the Runtime
to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support
team for more information.
Po postawieniu jak już wsp.nowiutkiego systemu gdzie zawsze gdy stawiam nowy system formatuję całą partycję C nigdy nie robię szybkiego formata.Gdy wejdę w panel sterowania w funkcję dodaj/usuń programy okazuje się że jest takie oprogramowanie wgrane nie mam pojęcia czy już w płycie instalacyjnej Windowsa jest ono wgrane pokazuje mi info Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable i ma ono pojemność 5,21MB , mimo próbie pozytywnego odinstalowania tego oprogramowania nadal tkwi problem w otworzeniu oprogramowania Nero normalnie pokazuje po instalce programu że jest w Dodaj/Usuń programy ma pojemność 941MB jednakże gdy kliknę na pulpicie otwórz Nero próbuje otworzyć i po chwili ukazuje się to info wyżej wymienione.Nic nie mogę zdziałać.Proszę o pomoc jak rozwiązać ten irytujący mnie problem.
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.06.2008, 18:12   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez WODZU1972 Podgląd Wiadomości
[...]
Program:C\...
[...]
JAKI program?

Podaj konkretną nazwę pojawiającą się w komunikacie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2008, 00:03   #3
WODZU1972
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika WODZU1972
 
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 114
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Gdy próbuję otworzyć program NERO 8 klikając w ikonę na pulpicie,próbuje otworzyć program i po chwili ukazuje mi się na ekranie monitora taka informacja:Microsoft Visual C++ Runtime Libray
Runtime Error!
Program:C\...
This application has requested the Runtime
to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support
team for more information.
Nic innego i jak już wspominałem niema możliwości aby móc otworzyć ten program nawet w inny sposób przy próbie non stop wyświetla się ten błąd z taką informacją wyżej wymienioną.
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.09.2008, 13:32   #4
G@jowy
Bywalec
 
Avatar użytkownika G@jowy
 
Data rejestracji: 24.03.2006
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Posty: 26
G@jowy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam, czy ktos juz znalazl sposob na blad?
Przeinstalowanie nero nie pomaga..
G@jowy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z Nero madmax2 Nero 3 14.02.2006 20:38
Nero problem z nagraniem jako dane pliku avi Jagna Dane 4 20.01.2006 20:18
problem z nero po sp2 xsara Napędy optyczne CD 1 02.10.2004 03:09
NERO i CD-RW. Problem. monroe Napędy optyczne CD 2 21.04.2004 23:09
NERO i problem z otwarta sesja!!! photonix Napędy optyczne CD 0 13.01.2002 16:54


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.