Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Zdjęcia i wideo

Zdjęcia i wideo Dział poświęcony programom do obróbki wideo i zdjęć: Nero Vision Express, Nero Recode, Nero PhotoSnap, Nero PhotoSnap Viewer, Nero PhotoShow, NeroDigital



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.12.2006, 16:00   #1
cypis1948
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2006
Posty: 2
cypis1948 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Post Dlaczego nero źle dodaje pliki..?

Chciałem wypalić sobie poraz kolejny własne dvd. Korzystam z nero 7, i wczoraj stworzyłem własne dvd-video (opcja twórz własne DVD-Video), które działa bez zarzutów. Mój problem polega na tym, że dobrze stworzone pewnym programem pliki vob, są źle rozpoznawane i nie wiem dlaczego. Stworzyłem w ConvertXToDvd, 6 odcinków serialu z pliku avi. Każdy odcinek wsadziłem w osobny folder i przy jego konwersji z avi na pliki vob, i vts ustawiłem w programie dodawanie napisów. Pierwsze 6 odcinków nagrałem wczoraj, dodając je pojedyńczo bezproblemowo do projektu, dodalem własne menu i wypaliłem. Dzisiaj po przekonwertowaniu kolejnych 6 odcinków, mam pewien problem. każdy odcinek zrobiony w tym samym programie (ConvertXToDvd) zajmuje po 750 mega (sam ustawiłem). W podgladzie vlcplayerem, oraz avs dvd plaerem wykazuje, że pliki są bez uszkodzeń trwają tyle ile powinny oraz odtwarza napisy.
Przy dodawaniu w projekt własnego dvd-video, kilku odcinków dodaje je poprawnie po 750 mega. A ostatnie 2 które chciałem umieścić na tej płycie, dodaj jakby podwójnie. Zamiast dodawany odcinek 750 mega, nero wyświetla mi, ze zajmuje on jakieś 1,3 giga. Mam tak z dwoma plikami. Sprawdzam i wszędzie pokazuje mi to samo, że te ostatnie 2 pliki się nie różnia niczym, i maja faktycznie 750 mega.
Może chodzi o to, ze padło pytanie że dodawany plik vob może byc połączony, lub dodawany osobno coś takiego. Napewno mieliście to kiedyś. Przy kilku zaznaczyłem tak, i nic sie nie zmieniło. A teraz już nie pokazuje mi tego okna. Chciałem tam odznaczyć na nie, może to coś by zminiło. Odinstalowałem nawet program, ale chyba nie wyczyściło mi rejestru czy coś. Wszystko jest po staremu (wiem bo miałem własne ustawienia koloru skórki).
Może ktoś mi pomoże dlaczego nero źle rozpoznaje tylko 2 odcinki, które faktyczie mają po 750 mega Się rozpisałem bo hciałem przybliżyć wam temat, a troche sie na tym nacie. pozdrawiam i czekam.
cypis1948 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.