Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Zdjęcia i wideo

Zdjęcia i wideo Dział poświęcony programom do obróbki wideo i zdjęć: Nero Vision Express, Nero Recode, Nero PhotoSnap, Nero PhotoSnap Viewer, Nero PhotoShow, NeroDigital



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.04.2006, 12:33   #1
nokil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.04.2006
Posty: 5
nokil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Mam pytanie o nero 6?

Mam nero 6 i gdy chcę na płytę dvd nagrać film (nagrywany kamerą) to nie ma głosu..... chociaż w filmie jest... jak to zrobić żeby był? pomocy!!!!!
nokil jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.04.2006, 09:57   #2
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A pod***322;***261;czy***322;e***347; sygna***322; do karty d***378;wi***281;kowej?
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 12:17   #3
nokil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.04.2006
Posty: 5
nokil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez BD
A podłączyłeś sygnał do karty dźwiękowej?
Tak ale chodzi o to że mam to w formacie vob.... jak go rozdzielić na video i audio pomocy!!!!!!!!!!!!
nokil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2006, 12:29   #4
tompol
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Posty: 97
tompol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nokil
Tak ale chodzi o to że mam to w formacie vob.... jak go rozdzielić na video i audio pomocy!!!!!!!!!!!!
A po co rozdzilac? A poza tym sam vob to za malo, gdzie masz pliki IFO i BUP?
tompol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.04.2006, 16:34   #5
nokil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.04.2006
Posty: 5
nokil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation

Cytat:
Napisany przez tompol
A po co rozdzilac? A poza tym sam vob to za malo, gdzie masz pliki IFO i BUP?
no mama mam i co trzeba teraz zrobić??/
nokil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.04.2006, 20:31   #6
tompol
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Posty: 97
tompol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nokil
no mama mam i co trzeba teraz zrobić??/
Jezeli masz wszystkie pliki VOB, IFO i BUP i masz Nero Burning Rom to w nowej kompilacji wybierasz plyte DVD Video, w lewym oknie pokaze sie domyslna struktura plyty DVD czyli puste foldery AUDIO_TS i VIDEO_TS... Wszystkie w/w pliki ladujesz do folderu VIDEO_TS. Gdy klikniesz przycisk "nagraj plyte" i cos bedzie nie tak (np. bedzie brakowac jakiegos pliku) to nero to wykryje i krzyknie. Jesli wszystko bedzie ok to mozesz wypalac. Jesli caly material miales dobrze przygotowany, tzn. jesli na kompie jest dzwiek to powinno dzialac.
Jesli masz zainstalowane PowerDVD to sie mozesz tez przekonac czy jest wszystko ok klikajac na plik VIDEO_TS.IFO lub uruchamiajac ten program i wybierajac "video source" a potem "open video files on hard disk" i wskazujac folder w ktorym masz wszystkie pliki z filmem. Wowczas w PowerDVD otworzysz film dokladnie tak jak bedzie odtwarzany na dvd stacjonarnym. Jesli bedzie dzwiek to wypalajac w nero jak wyzej musi dzialac. Jesli nie bedzie dzialac to cos masz skopane...
Powodzenia
tompol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2006, 11:09   #7
marekc
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Posty: 2
marekc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lightbulb

dużo z tym walczyłwm i zawsze miałem sie zsynchronizowany audio do video do dziś nie wiem jak to zrobi ALE zacołem nagrywa w virualdub a potem avi obrabiałem w nero. mósisz tylko znależc dobry codek video w VD np video 5.0 jest tam. jakoś obrazu jest dużo lepsza niż DVix.
marekc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2006, 12:31   #8
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ponad p***243;***322; roku cisza....a tu masz odpowied***378;!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2006, 12:40   #9
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
ponad pół roku cisza....a tu masz odpowiedź!
Lepiej późno, niż wcale, jak powiedziała baba spóźniając się na pociąg
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.