Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Zdjęcia i wideo

Zdjęcia i wideo Dział poświęcony programom do obróbki wideo i zdjęć: Nero Vision Express, Nero Recode, Nero PhotoSnap, Nero PhotoSnap Viewer, Nero PhotoShow, NeroDigital



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.04.2005, 20:20   #1
pyot
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.12.2004
Posty: 26
pyot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
NeroVision Express 3

Hej !
Nie wiem czy dobrze trafiłem z pytaniem...
Otóż chciałbym wiedzieć, czy możliwym jest zrobienie w ww programie menu dla kilku filmów w avi i nagrać to na jednej płycie dvd...
Zrobiłem to przy małych plikach + zdjęcia i wszystko ok,lecz kiedy pokazałem jakikolwiek plik o pojemności np 700 MB,Nerop widział go jako kilka GB !
Oczywiście próbowałem na Super Video,Video CD i inne...,i nic,wcąż przy jednym filmie .a. pasek pokazany na full.
Przecież normalnie nagrywam kilka filmów...
Dzieki za pomoc,pozdrawiam.
pyot jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.04.2005, 20:41   #2
mckalyka
AQQ 3148978
 
Data rejestracji: 05.01.2005
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Posty: 175
mckalyka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero jest beznadziejne pod tym względem. Jeśli chcesz zrobić menu użyj np: TMPGEnc DVD Author, albo Ulead DVD MovieFactory (programy proste w obsłudze, idealne dla początkujących).
mckalyka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.04.2005, 21:56   #3
pyot
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.12.2004
Posty: 26
pyot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok,ale dlaczego w tym wypadku nie mogę zmieścić kilku filmów na jednej płytce ?
pyot jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.04.2005, 09:55   #4
LED
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.06.2003
Posty: 35
LED zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mozesz. Ale nero pokazuje rozmiar wyjsciowy filmu (po enkodowaniu na mpeg2). Jesli wstawisz 700Mb AVI co mniej wiecej opowiada 1,5 godz filmu a nero masz ustawione na najlepsza jakosc DVD (mozesz zmiescic tylko 1h filmu) to tak bedzie. Aby to zmienic wciskasz klawisz "wiecej" => "opcje video" i potem w zakladce "DVD-Video" masz do wyboru ustawienia jakosci. Np. przy ustawieniu "standard play" na plytce mozesz zmiescic 2h filmu. Mozesz to zmieniac w kilku krokach Od "wysoka jakosc" do "super long play" co pozwala ci zmiescic na plytce od 1h do bodajze 6h filmu oczywiscie liczac sie z tym, ze im wiecej filmu tym gorsza ich jakosc. I na koniec nie uwazam aby nero vision bylo beznadziejne pod tym wzgledem. Dla poczatkujacych wrecz idealne. Zreszta jesli chodzi o tworzenie menu to DVD Movie Factory i Ulead Video Studio nie oferuja niczego wiecej niz Nero Vision. Wiecej mozna w Pinnacle's Studio.

Ostatnio zmieniany przez LED : 29.04.2005 o godz. 10:02
LED jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.04.2005, 23:59   #5
zoren86
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.12.2004
Posty: 11
zoren86 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A są jeszcze jakieś programy w którym można tworzyć DVD tak jak w nero express i Ulead DVD MovieFactory tzn. chodzi mi o to żeby można było dodawać slajdy ze zdjęciami i dodawać krótkie filmiki .avi lub inne (np.z aparatów cyfrowych). Nero Express wyłącza mi sie podczas gdy tworze menu ,a w Ulead DVD MovieFactory podczas przerabiania wyskakuje mi jakiś błąd Prosze pomóżcie mi
zoren86 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2005, 15:07   #6
pyot
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.12.2004
Posty: 26
pyot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oki,raz jeszcze...
Więc chcąc nagrać kilka filmów np., 4 na jedną płytkę dvd z menu ( to się nazywa authoring ?),to jaki mam wybrać format ?
- Video CD
- Super Video CD
??
pyot jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2005, 17:32   #7
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
np. Sonic My DVD
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2005, 18:24   #8
pyot
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.12.2004
Posty: 26
pyot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
np. Sonic My DVD
Co zacz ?
pyot jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2005, 18:29   #9
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Prosty (co nie znaczy że najlepszy) do przygotowywania pokazu slajdów (np. z muzyka w tle) oraz filmów z mozliwościa wyboru (menu wielopoziomowe).
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2005, 19:18   #10
pyot
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.12.2004
Posty: 26
pyot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmm,dzieki za uwagę...
pyot jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2005, 23:50   #11
Blade2005
Dziecie Bhaala
 
Avatar użytkownika Blade2005
 
Data rejestracji: 31.12.2005
Lokalizacja: Athakatla
Posty: 36
Blade2005 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam , jestem tu nowy , mam podobny problem do waszych ale u mnie to troche inaczej wygląda , chodzi o to że nie moge nagrać własnej płyty DVD , bo chodzi o to że w Nero StartSmart jest opcja taka jak nagranie własnej płyty DVD , ale ja nie moge jej wybrać nie wiem dlaczego , bo pokazuje mi sie komunikat taki "Załadowanie podsystemu przechwytywania nie powiodło się! . Nie wiem co robić w takim wypadku czy ktoś z was sie jak to naprawić.
__________________
Blade2005 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.01.2006, 00:36   #12
sacd
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez Blade2005
Witam , jestem tu nowy , mam podobny problem do waszych ale u mnie to troche inaczej wygląda , chodzi o to że nie moge nagrać własnej płyty DVD , bo chodzi o to że w Nero StartSmart jest opcja taka jak nagranie własnej płyty DVD , ale ja nie moge jej wybrać nie wiem dlaczego , bo pokazuje mi sie komunikat taki "Załadowanie podsystemu przechwytywania nie powiodło się! . Nie wiem co robić w takim wypadku czy ktoś z was sie jak to naprawić.
Zlewej strony masz: Aplikacje, kliknij na Nero Vision Express.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.01.2006, 01:06   #13
Blade2005
Dziecie Bhaala
 
Avatar użytkownika Blade2005
 
Data rejestracji: 31.12.2005
Lokalizacja: Athakatla
Posty: 36
Blade2005 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Teraz mam nowy problem pokazują mi sie takie komunikaty:



Co mam w takim wypadku zrobić??
__________________
Blade2005 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.01.2006, 09:03   #14
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Blade2005
odinstalować stare nero i zainstalowac ponownie najnowszą wersję np Nero 7 Premium
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.01.2006, 10:10   #15
Blade2005
Dziecie Bhaala
 
Avatar użytkownika Blade2005
 
Data rejestracji: 31.12.2005
Lokalizacja: Athakatla
Posty: 36
Blade2005 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Już kilka razy tak robiłem i nic nie pomaga a mam najnowszego nero 7 premium.
__________________
Blade2005 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.