Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Zdjęcia i wideo

Zdjęcia i wideo Dział poświęcony programom do obróbki wideo i zdjęć: Nero Vision Express, Nero Recode, Nero PhotoSnap, Nero PhotoSnap Viewer, Nero PhotoShow, NeroDigital



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.08.2007, 21:28   #1
maju603
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.08.2007
Posty: 5
maju603 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
NVision i 0xffffffff

Witam

Podczas kompilacji gotowego projektu na dysk przed nagraniam na płytę, program wysypuje się (zamyka okno Nero Vision) w momencie kiedy ma obrobić kawałek gdzie zaczyna się podkład muzyczny w postaci muzyki.
Czyli kiedy ma cos badziej skomplikowanego wykonać.
Tylko raz wyświetlił się komunikat o co chodzi. Zapamiętałem tylko tyle, że problem z czymś tam (pamięcią) 0xffffffff i nie może być "read"

Dodam iż nie jest to kwestia słabego kompa bo własnie złóżyłem nowego i nadal to samo.

Ktos ma jakis pomysł co go boli?
maju603 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.08.2007, 03:33   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tylko ten jeden program si***281; wysypuje? a co ma nowy komp do s***322;abo***347;ci? jak ma walni***281;t***261; pami***281;***263; to niewa***380;ne czy nowy czy stary

polecam wypali***263; p***322;ytk***281; z Memtest, zabootowa***263; z niej i niech pochodzi kilka godzin to b***281;dzie wiadomo co z t***261; pami***281;ci***261;

http://www.memtest86.com/download.html
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2007, 09:19   #3
maju603
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.08.2007
Posty: 5
maju603 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
tylko ten jeden program się wysypuje?
tak, tylko ten.

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
a co ma nowy komp do słabości? jak ma walniętą pamięć to nieważne czy nowy czy stary
skoro nowy komp to też nowa pamięć.
Jesli po fizycznej zmianie kompa i instalacji na nowo całego oprogramowania dalej jest tak samo to chyba nie jest to wina hardwaru. Prędzej oprogramowanie, tak sobie myśle...

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
polecam wypalić płytkę z Memtest, zabootować z niej i niech pochodzi kilka godzin to będzie wiadomo co z tą pamięcią
Dzieki za program. Tak tez uczyniłem - błębów po nocy pracy brak.

Ktoś miał podobne doswiadczenia z NVision?
Nadal się wysypuje w momencie gdy ma kodować coś "trudniejszego"...
maju603 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2007, 17:27   #4
maju603
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.08.2007
Posty: 5
maju603 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
W sumie to po skasowaniu podkładu muzycznego i innych efektów program nadal się wysypuje...
Tandeta.
Po prostu zamyka się okno NVision.

Ale jeszcze jedna sprawa:
Jeśli już uda mi się nagrać jakiś film złożony z kilku scen to pierwsze kilka sekund każdej sceny/rozdziału drga. Czasami drga dłużej podczas przybliżania/oddalania obrazu.

Może ktoś bedzie wiedział co go boli ze drga?
Jakby było mało nieszczęść...

Może powinienem zapytać inaczej: Jaki inny program polecacie do składania filmów (obsługa VOB) ?
maju603 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2007, 19:22   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A ***378;r***243;d***322;a w jakim formacie?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2007, 09:54   #6
maju603
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.08.2007
Posty: 5
maju603 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
A źródła w jakim formacie?
Filmy z kamery na płyty DVD nagrywane w formacie Video.
Czyli źródłem są pliki VOB.
maju603 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2007, 10:56   #7
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ulead Video Studio czyta DVD-Video.

Je***347;li tylko wyci***281;cie kilku scen i dodanie menu, to polecam TMPGEnc DVD Author v. 3.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2007, 22:15   #8
maju603
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.08.2007
Posty: 5
maju603 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zainstalowałem Ulead Video Studio i....
nadal to samo.

Zarówno Nero jak i Ulead "rwie" obraz.
Po nagraniu płyty obraz nie przesuwa się płynnie tylko przesuwa sie skokami w scenach przybliżania/oddalania oraz ruchów kamery na boki.

Wnioskuje więc, że to nie wina programu.
Kodeki? Zainstalowałem najnowszą paczkę...

To jest forum ludzi którzy kodują filmy, więc powiedzcie mi czy naprawdę nikt nie miał takich problemów?
Napiszcie jakie jeszcze macie pomysły aby płynnie kodowało
maju603 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2007, 09:44   #9
Malbor
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2007
Posty: 3
Malbor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja mam to samo

po stworzeniu filmu w Nero Vision (ostatnia wersja) i wypaleniu płyty DVD próbuje odtworzyc film na odtwarzaczu stacjonarnym . Na początku wszystko jest OK, ale po jakims czasie obraz zaczyna przerywać (skakać ) a dźwięk jest przesunięty. Nagrywam z prędkością x2, Czy może mam jakieś złe ustawienia ?Jeżeli odtwarzam pliki DVD na komputerze wszystko jest OK.
Tak sie dzieje po zryciu systemu i wgraniu wszystkiego na nowo.Wcześniej miałem dziwne błędy , wywalało mi Nero przy tworzeniu filmu, czy tworzeniu obrazu płyty.
Malbor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.