Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Zdjęcia i wideo

Zdjęcia i wideo Dział poświęcony programom do obróbki wideo i zdjęć: Nero Vision Express, Nero Recode, Nero PhotoSnap, Nero PhotoSnap Viewer, Nero PhotoShow, NeroDigital



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.06.2008, 23:07   #1
kornolio
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.06.2008
Posty: 3
kornolio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z eksportem avi na DVD w nero vision 5.2.7.0

Po utworzeniu projektu filmu wraz menu chciałem rozpocząć jego konwersję na format DVD. Niestety otrzymałem komunikat (pakiet Nero 8, Nero vision 5.2.7.0):

"Transkodowanie wideo nie powiodło się!"

a potem:

"Wymagana aktywacja pakietu ...itd".

W logach mam coś takiego:
"[22:11:45] DVDEngine ERROR
[22:11:45] DVDEngine cause: 128 (nmc_processing_exception)
[22:11:45] DVDEngine source: CNeroConvertManager::CreateConverter
[22:11:45] DVDEngine description: cannot find license

oraz

Failure message: 'Nie można nagrać projektu, ponieważ nie uaktywniono wszystkich wymaganych licencji.
[22:13:55] ExpressUI Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby uaktywnić licencję. Po pomyślnym uaktywnieniu licencji ponownie uruchom aplikację i spróbuj ponownie.'"

Używałem cracków sprawdzonych. Nero jest zarejestrowany i mam dostęp do full opcji. Wcześniej wszystko działało OK. Musiałem pewnego razu odinstalowąć Nero. Za kilka dni zainstalowałem pakiet jeszcze raz. I od tamtego momentu mam problem ze zgrywaniem na DVD. Co ciekawe konwersja do innych plików (np. na divx) na dysk czy też nagrywanie normalnie działa. Tworzenie z avi do dvd jest tylko problemem jak wyżej.

Help !
Reinstalacja nie pomaga. Ani usunięcie i ponowne zainstalowanie.
kornolio jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.06.2008, 23:44   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kup orygina***322;.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 08.06.2008, 15:18   #3
kornolio
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.06.2008
Posty: 3
kornolio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Kup oryginał.

kupię jak stanieje
kornolio jest offline  
Stary 08.06.2008, 17:31   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Czyli zamykamy.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
z czym pić whisky ??? jakiś przepis?? Ufil123 Off topic 193 19.02.2014 19:36
problem z nagrywaniem na DVD R. Nero 6 rafal50 Napędy optyczne DVD 3 23.10.2007 12:57
Nero Vision 4 problem z eksportem do avi adgawpl Zdjęcia i wideo 2 20.09.2007 19:04
Pranie #@$%*& ! mr_spock Off topic 55 06.09.2004 13:01


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.