Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Zdjęcia i wideo

Zdjęcia i wideo Dział poświęcony programom do obróbki wideo i zdjęć: Nero Vision Express, Nero Recode, Nero PhotoSnap, Nero PhotoSnap Viewer, Nero PhotoShow, NeroDigital



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.01.2008, 12:57   #1
WODZU1972
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika WODZU1972
 
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 115
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem z fonią w wyjściową po montażu filmu

Witam mam pewien problem przy montażu filmów.Otóż moją pasją jest montowanie walk z różnych filmów np.WEJŚCIA SMOKA lub trylogi MATRIXÓW gdzie wybieram fragmenty filmu przeważnie walk dobrze nakręconych i potem układam je według własnego scenariusza gdzie po montażu w całość powstaje film o długości przeważnie 30 max do 40 minut.Od dłuższego czasu mam problemy wcześniej ich niemiałem niewiem co może być tego przyczyną i dlatego szukam pomocy może ktoś z forumowiczów również ma taką pasję i będzie wstanie mi pomóc w rozwiązaniu mego problemu.Więc gdy montuję film i uznam że np.dobrze jest pokazany strzał z łokcia lub półobrotu (efektownie) wten czas takie ujęcie powtarzam przeważnie od 3 do 5 razy i na obrazie wychodzi extra żadnych cięć niewidać itp.na foni słychać ciecia ale tylko na kinie domowym jak dvd mam z amplitunerem podłączone światłowodem na tv.gdy odtwarzacz jest połączony kablem typu euro-euro niema tego problemu a bardziej jest to irytujące gdy np.strzał jest 5 razy powtórzony i 3 razy jest OK a ostanie 2 słychać właśnie te cięcia na foni jakby na ułamek sekundy się pauzę w odtwarzaczu zrobiło.Niemam pojęcia jak ten problem rozwiązać dlatego szukam pomocy u WAS może ktoś będzie wstanie mi pomóc zaco będę ogromnie wdzięczny.Ten sam problem jest i na oprogramowaniu firmy PINNACLE STUDIO ULTIMATE 11 oraz NERO 8 gdzie jest podprogramik NERO VISION 5 na tych dwóch oprogramowaniach to robię choć na PINNACLE niechętnie gdyż nawet gdy jest oryginalny dźwięk Dolby Digital 5:1 program niemoże w pełni tego dźwięku zdekodować i na odwrót mimo iż fragmenty do mixu są tylko i wyłącznie zgrywane z niezabezpieczonych płyt dvd gdzie jest oryginalny dźwięk Dolby Digital 5:1 po zgraniu takiego filmu na płytę dvd rw i włączeniu na kinie domowym dźwięk słychać tylko z głośników subofera , centralnego i lewy oraz prawy przednie a tylne głośniki cisza po zmianie ustawień w aplikacjach PINNACLE pracują tylko głośniki subofer , centralny , lewy i prawy ale tylne a z przednich niewydobywa się żaden dźwięk.Wszystko uaktywniłem poprzez internet w oprogramowaniu PINNACLE aby pocztą mailową dostać klucze dekodujące system Dolby Digital 5:1 ale nic to niedało a w NERO owszem jest wszystko OK zgrywa pełny dźwięk 5:1 i nietrzeba było nic aktywować żadnych kluczy do Dolby Digital itp.odrazu wszystko działało tylko jak już wsp.są zaniki głosu gdy jest często jeden i ten sam fragment powtarzany niewiem dlaczego i dlatego szukam pomocy u WAS będę wdzięczny za wszelkie instrukcje jak ten problem można rozwiązać.
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.01.2008, 18:29   #2
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
wiecej kufa tych tematow pozakladaj... pff
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2008, 19:54   #3
WODZU1972
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika WODZU1972
 
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 115
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tematy

Sorki ale tak już mam poukładane teksty i jak znajdę jakieś ciekawe forum na necie to potem tylko metodą kopiuj wklej tekst publikuję to na różnych forach mając nadzieję że ktoś z modelatorów lub forumowiczów będzie w stanie mi pomóc w rozwiązaniu mego problemu.
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2008, 21:49   #4
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
a do ogolnodostepnego forum (google) wklejales?
nawet nie mam ochoty czytac tego co tam ciurkiem napisales, sorry - wkleiles
z takim podejsciem nadal bedziesz szukal pomocy
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2008, 22:37   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mo***380;ecie mi to stre***347;ci***263;?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2008, 22:52   #6
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,285
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Sorki Jou, ale nie mam zdrowia
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2008, 22:57   #7
Agusia
forumholiczka
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Agusia
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 3,539
Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Możecie mi to streścić?
No, chodzi o:
Cytat:
i uznam że np.dobrze jest pokazany strzał z łokcia lub półobrotu
Sorry, ale bardzo mi się ten fragment podoba, broń Boże się nie śmieję
__________________
Pozdrawiam wszystkich fanów Toma Waitsa
Agusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2008, 23:00   #8
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No to skoro dobrze jest pokazany, to w czym problem?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2008, 08:07   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tego nie da si***281; przeczyta***263;. pisz***261;c w ten spos***243;b autor pokazuje gdzie ma czytaj***261;cych, wi***281;c ja te***380; mam gdzie***347; to co napisa***322;.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2008, 08:18   #10
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez WODZU1972 Podgląd Wiadomości
Sorki ale tak ju***380; mam pouk***322;adane teksty i jak znajd***281; jakie***347; ciekawe forum na necie to potem tylko metod***261; kopiuj wklej tekst publikuj***281; to na r***243;***380;nych forach maj***261;c nadziej***281; ***380;e kto***347; z modelator***243;w lub forumowicz***243;w b***281;dzie w stanie mi pom***243;c w rozwi***261;zaniu mego problemu.
Modelatorzy, to tacy go***347;cie, kt***243;rzy sklejaj***261; jakie***347; modele...
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.