Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Zdjęcia i wideo

Zdjęcia i wideo Dział poświęcony programom do obróbki wideo i zdjęć: Nero Vision Express, Nero Recode, Nero PhotoSnap, Nero PhotoSnap Viewer, Nero PhotoShow, NeroDigital



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.10.2010, 23:00   #1
robistep
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.10.2010
Posty: 1
robistep w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Problem z Nero Vision Xtra *.MP4

Witam
Mam problem z Nero Vision w pakiecie Nero 10, licencja oryginalna.
Problem polega na tym że w trakcie tworzenia filmu DVD nie ma podglądu filmów wrzuconych z kamerki. Filmy są w formacie *.MP4 z kompresją H.234.
Próbowałem instalacji różnych kodeków i niestety nic nie pomaga.
W systemie oczywiście pliki się odtwarzają normalnie czy to WMP czy AllPlayer.

Mój sprzęt to:
Intel Core***8482; i7-860, Ram 4Gb, HDD WD Caviar Black 1 TB SATA 6 Gb/s 64 MB Cache 7200 RPM, GeForce 9600 GT

Windows 7 Ultimate 64 Bit

Napisałem nawet do Nero, karzą mi robić to co już zrobiłem.
Proszę o pomoc.
Krew mnie już zalewa. Zakupiłem NERO 10 bo już dość miałem problemów z piratami, a tu się okazuje, że lipa.
Aha z innymi plikami jest wszystko OK.

Pozdrawiam
robistep jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.10.2010, 07:24   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Karzą? Potwory... a może jednak tylko każą?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nero VISION 5 - problem z mpg DJ Zdjęcia i wideo 1 13.04.2008 23:34
Problem z napisami w Nero vision 4 ewela Zdjęcia i wideo 3 18.11.2006 22:56
Problem z Nero Vision 4 emekk Zdjęcia i wideo 7 03.04.2006 20:18
Problem z Nero Vision 4 emekk Nero 1 03.04.2006 00:35
Problem w Nero Vision Express...wina nagrywarki czy programu !! Genesis DVD-Video 1 12.03.2005 23:36


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.