Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Zdjęcia i wideo

Zdjęcia i wideo Dział poświęcony programom do obróbki wideo i zdjęć: Nero Vision Express, Nero Recode, Nero PhotoSnap, Nero PhotoSnap Viewer, Nero PhotoShow, NeroDigital



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.05.2010, 09:49   #1
kaminka1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.05.2010
Posty: 1
kaminka1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Problem z Nero Vision Xtra w pakiecie Nero10

Witam wszystkich.

Nie znalazłam na forum rozwiązania mojego problemu więc spróbuję go opisać i proszę o pomoc. To mój pierwszy post - wybaczcie niejasności.
Od wielu lat użytkuję pakiet Nero we wszystkich wersjach. Często korzystam z aplikacji Nero Vision do konwersji między formatami i kompresji w formacie zwłaszcza DVD Video. Zainstalowałan ostatnio pakiet Nero10 na Windows7 Ultimate 32bit ... i mam problem.

Dostarczony do Vision zewnętrzny materiał video w projekcie Nero zajmuje niemal 5 gb. Za dużo na zwykła płytkę więc (jak zwykle) postanowiłam go bardziej skompresować poprzez zmiany w ustawieniach jakości (wysoka jakość, odtwarzanie standardowe, długie itd). Niestety zmiany te nie przynoszą pożądanych rezultatów. Cały czas 5 gb. Zainstalowane mam wszystkie wtyczkki, smart encoding audio i video 100%.

Postępuję jak zawsze od kilku lat, interfejs czytelny - raczej nie można mówić o moim błędzie. A jednak problem jest. Może ktoś z Was miał taki problem i go rozwiązał.

Proszę o pomoc.
kaminka1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.08.2010, 14:04   #2
dario4
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.07.2010
Posty: 2
dario4 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez kaminka1 Podgląd Wiadomości
Witam wszystkich.

Nie znalazłam na forum rozwiązania mojego problemu więc spróbuję go opisać i proszę o pomoc. To mój pierwszy post - wybaczcie niejasności.
Od wielu lat użytkuję pakiet Nero we wszystkich wersjach. Często korzystam z aplikacji Nero Vision do konwersji między formatami i kompresji w formacie zwłaszcza DVD Video. Zainstalowałan ostatnio pakiet Nero10 na Windows7 Ultimate 32bit ... i mam problem.

Dostarczony do Vision zewnętrzny materiał video w projekcie Nero zajmuje niemal 5 gb. Za dużo na zwykła płytkę więc (jak zwykle) postanowiłam go bardziej skompresować poprzez zmiany w ustawieniach jakości (wysoka jakość, odtwarzanie standardowe, długie itd). Niestety zmiany te nie przynoszą pożądanych rezultatów. Cały czas 5 gb. Zainstalowane mam wszystkie wtyczkki, smart encoding audio i video 100%.

Postępuję jak zawsze od kilku lat, interfejs czytelny - raczej nie można mówić o moim błędzie. A jednak problem jest. Może ktoś z Was miał taki problem i go rozwiązał.

Proszę o pomoc.

Nie kompresuj tego materiału tylko kup płytę 8,5GB i zaznacz w nero zapis na takiej pojemności i normalnie wypal płytkę ,wszystkie materiały powyżej 4,7GB najlepiej zapisywać na 8,5GB płytach wtedy będziesz miala obraz B.dobrej jakości
dario4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2010, 14:42   #3
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez dario4 Podgląd Wiadomości
Nie kompresuj tego materiału tylko kup płytę 8,5GB i zaznacz w nero zapis na takiej pojemności i normalnie wypal płytkę ,wszystkie materiały powyżej 4,7GB najlepiej zapisywać na 8,5GB płytach wtedy będziesz miala obraz B.dobrej jakości
To w żadnym razie nie rozwiązuje jego problemu, owszem jest to najprostsze wyjście co wcale nie znaczy że najlepsze.

Płytki 8,5 GB wcale dobre / trwałe nie są

Na początek proponował bym powiedzieć w jakim formacie masz materiał źródłowy a jaki ma powstać, za pewne DVD Video ?

Jeśli materiał źródłowy masz już w DVD Video może użyj programu Clone DVD który bez większych problemów przerobi tak by się zmieściło na płytkę 4,7 GB
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2010, 17:41   #4
sacd
Gość
 
Posty: n/a
Zdaje się, że kaminka1 w ciągu ostatnich dwóch miesięcy już się ze swoim problemem uporała.....
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.09.2010, 20:12   #5
Stiwi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.09.2010
Posty: 1
Stiwi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jestem tu nowy, POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM
Ja chciałbym wiedzieć jak należy wstawić przejście między filmami w nero vision xtra. Nie mogę tego zrobić i nie mogę znaleźć rozwiązania. Proszę o podpowiedź. Mile widziane fotki, i opis "krok po kroku"
System: Windows 7 Home Premium 64-bit
Aplikacja: Nero Multimedia Suite 10
Czekam na podpowiedźi
Stiwi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problem z odtwarzanie DVD nagranym przez Nero Vision 3 kosak80 Nero 1 14.01.2007 05:55
Problem z napisami w Nero vision 4 ewela Zdjęcia i wideo 3 18.11.2006 22:56
Problem z Nero Vision 4 emekk Zdjęcia i wideo 7 03.04.2006 20:18
Problem z Nero Vision 4 emekk Nero 1 03.04.2006 00:35
Problem w Nero Vision Express...wina nagrywarki czy programu !! Genesis DVD-Video 1 12.03.2005 23:36


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.