Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   forum do dupy (https://forum.cdrinfo.pl/f5/forum-dupy-15946/)

ww__ 26.01.2003 20:52

forum do dupy
 
napisałen pytanie w poście i kurde nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Chyba to czytają same P I E R D O Ł Y. Lubicie się mądrzyć, a na temat libcrypta gówno wiecie, dupki

Remix 26.01.2003 20:54

Witam!

proponuje dla tego pana BAN 4 ever !

LAME!

ww__ 26.01.2003 20:57

Cytat:

remix napisa***322;(a)
Witam!

proponuje dla tego pana BAN 4 ever !

LAME!

to jest na uspokojenie?

ww__ 26.01.2003 21:04

Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
to jest na uspokojenie?
wreszcie ktoś odpowiedział, co to za program, czy programik BAN 4???

ww__ 26.01.2003 21:10

Cytat:

remix napisa***322;(a)
Witam!

proponuje dla tego pana BAN 4 ever !

LAME!

co to BAN 4?

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:12

panie ww__ radze opanowac nerwy i ogranizcyc slownictwo - nastepny wyskok podobnej tresci i koniec z forum (ktore notabene jest do czytania a nie do dupy...)

jak widac nie wiemy co to libcrypt - ja np. nie odroznilbym konsoli ps2 od miksera - moge ci za to polecic (anglojezyczne) forum www.gamecopyworld.com lub tekst o zabezpieczeniach vluka'i

mam przyjemnosc moderowac podobne wyskoki

ww__ 26.01.2003 21:18

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
panie ww__ radze opanowac nerwy i ogranizcyc slownictwo - nastepny wyskok podobnej tresci i koniec z forum (ktore notabene jest do czytania a nie do dupy...)

jak widac nie wiemy co to libcrypt - ja np. nie odroznilbym konsoli ps2 od miksera - moge ci za to polecic (anglojezyczne) forum www.gamecopyworld.com lub tekst o zabezpieczeniach vluka'i

mam przyjemnosc moderowac podobne wyskoki

ja po prostu szukam odpowiedzi, a wszystkie te mądre głowy mają mnie w dupie

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:21

Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
napisałen pytanie w poście i kurde nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Chyba to czytają same P I E R D O Ł Y. Lubicie się mądrzyć, a na temat libcrypta gówno wiecie, dupki
nie maja w dupie kolego - inaczej - do tego posta nie mieli - co zrobia teraz nie wiem - po prostu NIE WIEDZA...

konsole sa drogie i malo z nas je ma - tu raczej przewazaj studenci i ludzie dorosli a nie mlodzi gracze - stad mala wiedza o ps2 i konsolach wogole

ww__ 26.01.2003 21:27

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
nie maja w dupie kolego - inaczej - do tego posta nie mieli - co zrobia teraz nie wiem - po prostu NIE WIEDZA...

konsole sa drogie i malo z nas je ma - tu raczej przewazaj studenci i ludzie dorosli a nie mlodzi gracze - stad mala wiedza o ps2 i konsolach wogole

ja też studiuję, i co to ma do tego, zadałem bardzo proste pytanie, dlla ludzi, którzy mają pojęcie o tym wszystkim

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:30

hmmm
a zdazylo ci sie wejsc do banku i zabrac stamtad 100.000.000$ bo 'oni maja'?

to ze duzo wiemy (ale reklama) nie znaczy ze wiemy WSZYSTKO...
konsole to nie to forum - i tyle

ww__ 26.01.2003 21:34

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
nie maja w dupie kolego - inaczej - do tego posta nie mieli - co zrobia teraz nie wiem - po prostu NIE WIEDZA...

konsole sa drogie i malo z nas je ma - tu raczej przewazaj studenci i ludzie dorosli a nie mlodzi gracze - stad mala wiedza o ps2 i konsolach wogole

akurat no chorobcia nie zaliczam się do małolatów, ale chciałbym rozwiązać problem

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:39

powiem ci tak...
tresc twojego pierwszego posta stawia cie w jednym rzedzie z 'malolatami' - sorry - ale tak juz jest

widze ze bys chcial - sposob w jaki sie domagasz atencji wskazuje na studenta prawa, ew. markietingu - to zla postawa - do roszczen trzba miec podstawy - a nie w dupami wyjezdzac kiedy ktos na kolanach nie przyniesie

radze przemyslec takie zachowanie - bo tu to cie najwyzej olejemy - teraz juz celowo a nie przez niewiedze - ale w zyiu bywa gorzej...

dziwie sie sam sobie ze nie wywalilem i ciebie i posta po przeczytaniu tych '*******'...

ww__ 26.01.2003 21:39

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
hmmm
a zdazylo ci sie wejsc do banku i zabrac stamtad 100.000.000$ bo 'oni maja'?

to ze duzo wiemy (ale reklama) nie znaczy ze wiemy WSZYSTKO...
konsole to nie to forum - i tyle

******* się fiucie

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:41

uwazam nasza znajomosc z tym indywiduum za zakonczona :)
62.179.0.13. Nazwa hosta: warink00.chello.pl.
dalsze dochodzenie ustali adres i inne takie - milego dnia

Bartez 26.01.2003 21:44

Re: forum do dupy
 
Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
napisałen pytanie w poście i kurde nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Chyba to czytają same P I E R D O Ł Y. Lubicie się mądrzyć, a na temat libcrypta gówno wiecie, dupki
Panie ww__ radze uwazac na takie wypowiedzi poniewaz w ten sposob obrazasz kilka tysiecy uzytkownikow. Jezeli nikt Ci nie odpowiedzial na Twoje pytanie to jest kilka mozliwosci dlaczego:
1. Nie spodobala nam sie Twoja xywka
2. Nikomu sie nie chcialo na ten temat nic napisac
3. Nie lubimy sie dzielic wiedza (prawie 100 000 postow na forum)
4. NIKT NIE ZNA ODPOWIEDZI
Nikomu tu nie placa za siedzenie wiec nikt nie ma obowiazku odpowiadac na kazde pytanie.

A jezeli Ci sie nie podoba to bierz grabki i wiaderko i spieprzaj do innej piaskownicy!!!

A tutaj juz po tym co napisales moderatorowi nie masz czego szukac ********!!!

ww__ 26.01.2003 21:46

Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
akurat no chorobcia nie zaliczam się do małolatów, ale chciałbym rozwiązać problem
,
wiem, że są drogie, le nikt nie nie odpowie nic na temat Libvrtpta???

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:47

koles - ciebie juz nie ma...

ww__ 26.01.2003 21:50

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
powiem ci tak...
tresc twojego pierwszego posta stawia cie w jednym rzedzie z 'malolatami' - sorry - ale tak juz jest

widze ze bys chcial - sposob w jaki sie domagasz atencji wskazuje na studenta prawa, ew. markietingu - to zla postawa - do roszczen trzba miec podstawy - a nie w dupami wyjezdzac kiedy ktos na kolanach nie przyniesie

radze przemyslec takie zachowanie - bo tu to cie najwyzej olejemy - teraz juz celowo a nie przez niewiedze - ale w zyiu bywa gorzej...

dziwie sie sam sobie ze nie wywalilem i ciebie i posta po przeczytaniu tych '*******'...

jestem glupkiem, lama i niegrzecznym chamamem - na dodatek te swinie skasowaly mi konto... :(

juz wiem ze to ze studiuje tam gdzie studiuje i wszyscy mi na kolanach usluguja nie znaczy ze robi tak caly swiat... to bylo STRASZNE odkrycie... nie jestem WSZECHMOGACY!!!! AAAAA!!!!! co ja teraz zrobie?...

ww__ 26.01.2003 21:57

Re: Re: forum do dupy
 
Cytat:

Bartez napisa***322;(a)
Panie ww__ radze uwazac na takie wypowiedzi poniewaz w ten sposob obrazasz kilka tysiecy uzytkownikow. Jezeli nikt Ci nie odpowiedzial na Twoje pytanie to jest kilka mozliwosci dlaczego:
1. Nie spodobala nam sie Twoja xywka
2. Nikomu sie nie chcialo na ten temat nic napisac
3. Nie lubimy sie dzielic wiedza (prawie 100 000 postow na forum)
4. NIKT NIE ZNA ODPOWIEDZI
Nikomu tu nie placa za siedzenie wiec nikt nie ma obowiazku odpowiadac na kazde pytanie.

A jezeli Ci sie nie podoba to bierz grabki i wiaderko i spieprzaj do innej piaskownicy!!!

A tutaj juz po tym co napisales moderatorowi nie masz czego szukac ********!!!

********??pokaż mi się pało----------------

Pawel_k 26.01.2003 21:57

Re: forum do dupy
 
Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
napisałen pytanie w poście i kurde nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Chyba to czytają same P I E R D O Ł Y. Lubicie się mądrzyć, a na temat libcrypta gówno wiecie, dupki
nieladnie tak mowic o wlasnej matce
Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
ja po prostu szukam odpowiedzi, a wszystkie te mądre głowy mają mnie w dupie
te mniej madre tez cie olewaja :P
Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
ja też studiuję, i co to ma do tego, zadałem bardzo proste pytanie, dlla ludzi, którzy mają pojęcie o tym wszystkim
po 1 niestudiujesz bo twoja gadka pasuje do 12-letniego bachora po 2 moze i mamy pojecie o wszystkim ale sie nim niedzielimy :P
Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
******* się fiucie
do moderatora z tamim czyms cofam to co powiedzialem na temat twojego wieku wyzej ty zes dziecko jeszcze z przedszkola niewyszedl a juz znasz taki zasob przeklenstw :o :D :D

Bartez 26.01.2003 22:03

Re: Re: Re: forum do dupy
 
Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
********??pokaż mi się pało----------------
pał to szukaj gdzie indziej

W imieniu administracji CDRinfo.pl osobiscie usunalem Ci konto, a przekonasz sie o tym jak sie wylogujesz i bedziesz probowal ponownie zalogowac. A jak trzeba bedzie to bedzie ban na cala siec i nie bedzie przepros.

papa :cool:

PS: ******** to bylo najlzejsze slowo, ktore mi przyszlo na mysl, a mialem ochote na takie slowa, ze po ich przeczytaniu sam bym sobie konto usunal :D
lol

Bartez 26.01.2003 22:05

Re: Re: forum do dupy
 
Cytat:

Pawel_k napisa***322;(a)
do moderatora z tamim czyms cofam to co powiedzialem na temat twojego wieku wyzej ty zes dziecko jeszcze z przedszkola niewyszedl a juz znasz taki zasob przeklenstw :o :D :D
ach te dzisiejsze dzieci
...w moich czasach... :D:D:D:D

Majonez 26.01.2003 22:23

buahahahahahahahehehehehhehehehihihihiiuuhuhuhuuhh hehehehehehehehehehehheahahahahahahaha

:cisza: ^_^ :D :rotfl: :cisza: ^_^ :D :rotfl:

a niech mnie ale sie usmialem
heh az sesja staje sie lzejsza jak sie takie cos czyta
musze sie dowiedziec gdzie takie cyce sie rodza zeby przypadkiem do tego szpitala nie pojechac z zona

- eh moze go upuscili przy porodzie na kafelki
albo albo juz wiem pamietacie ten kawal o tym jak dziecko sie pytalo mamy czemu jest inne niz reszta rodziny a mama na to zeby sie cieszyl ze nie szczeka bo taka byla impreza - to jest wlasnie o ww_ :cisza: ^_^ :D :rotfl:

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 22:25

buahahahahahahahehehehehhehehehihihihiiuuhuhuhuuhh
hehehehehehehehehehehheahahahahahahaha
buahahahahahahaheh
buahahahahahahahehehehehhehehehihihihiiuuhuhuhuuhh
hehehehehehehehehehehheahahahahahahaha
buahahahahahahahehehehehhehehehihihihiiuuhuhuhuuhh
hehehehehehehehehehehheahahahahahahaha
buahahahahahahahehehehehhehehehihihihiiuuhuhuhuuhh
hehehehehehehehehehehheahahahahahahaha

serio az sie za brzuch zlapalem...

Bartez 26.01.2003 22:30

Cytat:

Majonez napisa***322;(a)
- eh moze go upuscili przy porodzie na kafelki
albo albo juz wiem pamietacie ten kawal o tym jak dziecko sie pytalo mamy czemu jest inne niz reszta rodziny a mama na to zeby sie cieszyl ze nie szczeka bo taka byla impreza - to jest wlasnie o ww_ :cisza: ^_^ :D :rotfl:

hahahahahahahahhahahahhhhhh
hhhhhahahahahahahahahha
buahahahahahahahhahhahhahahha
hahahhahahahah

Majonez rzeczywiscie krotko i zwiezle ale dobitnie :D:D:D
a z Sidem wlasnie mowilismy, ze mielismy sie uczyc i przegapilibysmy taka dawke humoru. Badz co badz trzeba sie odprezyc czasem a taki koles idealnie sie do tego nadaje ^_^ :D ^_^

PS: Dyskusja przeniesiona na OFF topic aby wieksza ilosc forumowiczow przeczytala co uzytkownik mial do powiedzenia na ich temat

murt 26.01.2003 23:01

Buahahahahaha nawet nie wiecie jak ja sie usmialem. Przez niego spadlem z krzesla i nabilem sobie byczego guza :D. Gdzie oni sie rodza, chyba w wylengarni sloni hahahahahaahaha^_^ :D ^_^
Jeszcze w zyciu takiego przyglupa na oczy nie widzialem. to jest Radoskur x10 :blee:

/||\aster 26.01.2003 23:06

Nie bylo mnie tutaj chwile a tutaj juz takie teksty :D:D:D:D::D:D:D

GOLOMB 26.01.2003 23:14

ALe czad spoko uwielbiam takie sytuacje :) WOOOW założe se 2 konto i tez tak bede :) !!!! ALE CZAD !
prz okazjii sid ....BRRAWA ZA ZAPEWNIENIE MI Rozrywki w quake ;) niezły wpiernicz mi spuściłeś :) ale jutro rewanż ! ja z ZIPEm na ciebie :) no jeszce MAJONEZ nam może pomoże ;)

grzeniu 26.01.2003 23:15

No nieee...a ja dopiero teraz to zajrzalem, qrde...ten gosc to normalnie Louis z "Manii wielkosci". Zeby sie tylko nie wylogowal to moze jeszcze cos zdazy tu napisac:D :D :D

Bartez 26.01.2003 23:27

Cytat:

grzeniu napisa***322;(a)
Zeby sie tylko nie wylogowal to moze jeszcze cos zdazy tu napisac:D :D :D
...za pozno :'( :'( :'( :'( :'(

jacoob 26.01.2003 23:39

Wiecie co to jest tak śmieszne że aż przykre.a wy zamiast takie straszne rzeczy opowiadać to powinniście się uśmiechać bo tak należy postępować z takimi ulomnymi biedaczkami
;) widocznie chłopaka na przepustke wypuscili z wariatkowa a wy mu tu konta blokujecie Nieładnie^_^

Sniper 26.01.2003 23:49

Cholera ale wał - szkoda ze straciłęm taką fajna wymiane poglądów - taki ***** - a najciekawsze ze niewiem o co kolesiowi chodziło bo zmienił posta z pytaniem - podsumuje moze to

Żle zaczął - szybko skończył - frustrat - pewno z dziewczynami też tak mu idzie ;))

Pawel_k 26.01.2003 23:54

Cytat:

Sniper napisa***322;(a)
Cholera ale wał - szkoda ze straciłęm taką fajna wymiane poglądów - taki ***** - a najciekawsze ze niewiem o co kolesiowi chodziło bo zmienił posta z pytaniem - podsumuje moze to

Żle zaczął - szybko skończył - frustrat - pewno z dziewczynami też tak mu idzie ;))

:D :D ^_^ ^_^ :D :D
gdzies musial dasc upust swojej frustracji :P

Remix 27.01.2003 00:02

Witam!

mowilem... trzeba bylo mu dac bana jak za pierwszym razem napisalem... takich ludzi sie poznaje po sposobie pisania.
ale jak ja sie kogos czepiam lub wypominam jego glupoty to Sid mnie zaraz karci :D hehehe czasem mam racja (zdarza mi sie)

Bartez 27.01.2003 00:11

Cytat:

remix napisa***322;(a)
Witam!

mowilem... trzeba bylo mu dac bana jak za pierwszym razem napisalem... takich ludzi sie poznaje po sposobie pisania.
ale jak ja sie kogos czepiam lub wypominam jego glupoty to Sid mnie zaraz karci :D hehehe czasem mam racja (zdarza mi sie)

eee taka zabawe bysmy stracili ;)
jest sesja - trzeba sie czasem odprezyc :)

Remix 27.01.2003 00:18

Witam!

rozrywka... no fakt jest takie wino z narysowanym granatem na etykiecie :)

rewelacja :D

sesja... nie przypominaj mi bo mnie ciarki przechodza :D

bas 27.01.2003 00:39

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
...widze ze bys chcial - sposob w jaki sie domagasz atencji wskazuje na studenta prawa...
Sid: wypraszam sobie.

Zetoxa 27.01.2003 00:49

- studenci do nauki
- literaci do piór
- pasta do zębów
- pociąg do Małkini
- forum do .... zakochania :* :* :*

Remix 27.01.2003 00:55

Cytat:

Zetoxa napisa***322;(a)
- studenci do nauki
- literaci do piór
- pasta do zębów
- pociąg do Małkini
- forum do .... zakochania :* :* :*

Witam!

laska do obc****nia
piwo do wychlania
ci*** do wylizania
filmy do ogladania
kibel do sra***
a krzaki do sikania
:D :D :D :D :D

-Sid-The-Rat=> 27.01.2003 01:00

Cytat:

bas napisa***322;(a)
Sid: wypraszam sobie.
coz... tak dali mi sie poznac studenci prawa UW - i na tej podstawie wysnuwam moje wnioski - wsrod takich ludzi nie bylem w stanie wytrzymac nawet po spozyciu

wspolczuje

bas 27.01.2003 01:03

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
coz... tak dali mi sie poznac studenci prawa UW - i na tej podstawie wysnuwam moje wnioski - wsrod takich ludzi nie bylem w stanie wytrzymac nawet po spozyciu

wspolczuje

Fakt są osoby, które mają coś z głową, ale nie wszyscy, wszystko zależy od podejścia do życia.

Remix 27.01.2003 01:04

Witam!

Sid a wytrzymalbys ze studentkami prawa... moze nie po spozyciu ale po wspolzyciu? bo ja bym wytrzymal nawet bym z nimi zamieszkal :D
dobrze, ze tego moja panna nie czyta :D

Sniper 27.01.2003 01:15

hmmmmmmmmm ech te wspomnienie ze studiów.
ale tak szczerze pocvzytałem cały post jeszcze raz - z jego wypowiedzi taki mam wnioski :

1. koleś nie moze byc studentem. takich kretynizmów nie mógł pisać student, chyba ze wsp (bez obrazy ;))))))
2.Frustrat pewno jest z podstawówki - eee znaczy gimnazjum
3. mozliwe ze zatarł sobie skóre od częstego marszczenia freda i musiał czyms zajac ręke
4. gdyby ni takie moski czasem by tu było po prostu nudno ;)))

Bartez 27.01.2003 01:22

Cytat:

Sniper napisa***322;(a)
3. mozliwe ze zatarł sobie skóre od częstego marszczenia freda i musiał czyms zajac ręke

^_^ :D ^_^ :D ^_^ :D ^_^ :rotfl: :rotfl:

-Sid-The-Rat=> 27.01.2003 04:23

Cytat:

remix napisa***322;(a)
Witam!

Sid a wytrzymalbys ze studentkami prawa... moze nie po spozyciu ale po wspolzyciu? bo ja bym wytrzymal nawet bym z nimi zamieszkal :D
dobrze, ze tego moja panna nie czyta :D

tak sie sklada ze znam rowniez kolezanki z prawa - i szczerze powiem ze... szkoda slow...

wolfdog 27.01.2003 06:47

ale jaja poczytałem sobie to dopiero teraz ale już widzę że dzisiaj będę cały dzieńniezdolny do pracy :D :D

takiego cyrku to dawno nie widziałem

burak nie z tej zimi hehehe tylko współczuć tym co muszą na codzień z nim przebywać jak do obcych tak sadzi :buu:

+++LeWaP+++ 27.01.2003 07:37

BUAHAHAHAH czemu ja tego posta wcześniej nie widziałem? BUAHAHAHAH jaki kmiotek z tego ww_ czy jak mu tam? Nudziło mu się po prostu i chciał trochę powyklinać. Może miał dzień wolny od zamknięcia w komórce, w której siedzi całe życie i robi pod siebie ?||
teraz pewnie rymają go w D bo inaczej sesj zdac ni może ;) jeżeli wogóle to sudent. Myślę że on stydiuje palantoloznawstwo i przechodzi szkolenia odkretyniające...

Kasprzak 27.01.2003 08:58

ja teraz dopiero zauwazylem ten post. Takich userow to naprawde zadko ale jak juz przybeda na forum to zapewniaja MEGA ROZRYWKE. Posty rewelacyjne ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ (ale takich to tylko :cisza: )

Patrix 27.01.2003 10:28

hehehehehehehehehehihihihihih

ale koleś wyskoczył ...

troche rozrywki na offtopicu ^_^

Ej temu kolesiowi serialnie na bananku zależało ... :blee: ;)

ThanatoS 27.01.2003 11:01

Przez ta sesje to mnie taka imprezka ominela :(. Naprawde taki idiota ma czelnosc jeszcze zyc? Usmialem sie po pachy. Jego elokwencja jest na poziomie zaskronca (przepraszam zaskronce).^_^ ^_^

mqy 27.01.2003 11:34

Hej hej ....
...Dyskryminacja "mlodych" na tym forum :D,ja do nich naleze i chyba
nie jest ze mna tak zle(1 gimnaz.....)........

......No comment......... :D :D :D

Ale Przy**b z tego les*cza!!!!!!!!!!!!


AAAAA ale prymityw "co to za program, albo programik ten BAN 4 ever" :D :) ;p :D ..........

Plemnik 27.01.2003 12:20

Hmmm a ja mysle ze admini / moderatorzy maja bledne podejscie do sprawy!! Nie powinno sie takich ludkow wycinac z forum - dzialaja czego by nie mowic ozywczo na samo forum. Lepszym rozwiazaniem byloby zostawienie konta ale np przymusowa zmiana podpisu na "Uwaga *****" czy cos podobnego! A tak to sami siebie radochy czytania wypocin tego czegos pozbawiamy a na wszelkie smutki jak znalazl...

Zeus 27.01.2003 12:46

Cytat:

Plemnik napisa***322;(a)
[..]Nie powinno sie takich ludkow wycinac z forum - dzialaja czego by nie mowic ozywczo na samo forum. Lepszym rozwiazaniem byloby zostawienie konta ale np przymusowa zmiana podpisu na "Uwaga *****" czy cos podobnego! A tak to sami siebie radochy czytania wypocin tego czegos pozbawiamy a na wszelkie smutki jak znalazl...

Racja, choc obrzucanie gownem userow tego forum to juz przesada.

tomgoo 27.01.2003 13:54

No i znowu na nasyzm forum zagoscil dupek. Jak zawsze problem rozwiazano ...banem . Niemniej jednak nalezalo mu sie.......
Pozdrawiam wszystkich tomgoo.......

Plemnik 27.01.2003 13:55

Hmmmm jakby ktos mial watpliwosci to, to co powyzej, pisalem pol zartem pol serio...

-Sid-The-Rat=> 27.01.2003 13:58

z calym szacunkiem - nie pozwole takiemu ^%#$%&#&# egzystowac na tym forum...

moze to i koloryt - ale do pewnej granicy - ten odpad ja przekroczyl

jesli ktos takich lubi niech ich sciagnei SOBIE na czat i glowe - tylko ostrzegam - sa wyjatkowe przylepne i ciezko sie ich pozbyc

Ormianin 27.01.2003 14:24

Nie wiem czemu ale mam wrazenie ze panowie moderatorzy sami wykreowali tego ww__ czy jakos tam... nie wiem, ale nie mialem ubawu jak pozostali z tego topicu... skoro publicznie wymierzono temu komus sprawiedliwosc forumowa, powinno sie taki post skasowac... po co ma to byc?

grzeniu 27.01.2003 16:31

Cytat:

Ormianin napisa***322;(a)
Nie wiem czemu ale mam wrazenie ze panowie moderatorzy sami wykreowali tego ww__ czy jakos tam... nie wiem, ale nie mialem ubawu jak pozostali z tego topicu... skoro publicznie wymierzono temu komus sprawiedliwosc forumowa, powinno sie taki post skasowac... po co ma to byc?
Post moze niekoniecznie powinien zostac skasowany, ale moim zdaniem powinna wisiec na nim klodka. W koncu teraz powstala sytuacja ze wszyscy maja mozliwosc jezdzic po ww_ jak po burej suce, no bo jest za co, a on nie ma mozliwosci obrony. Skoro potraktowano go, slusznie z reszta, softem BAN4Ever to i topic trzeba bylo zamknac.

ZbigNieff 27.01.2003 17:06

Ja tam zostawil bym go jeszcze "przy zyciu" bardziej bysmy sie z
goscia usmiali!! Ale skoro dostal bananka to na niego zasluzyl!!

Tak czy inaczej dostarczyl nam troche zabawy!! Za to mozemy
mu podziekowac!! :D :D :D :D

artoor 27.01.2003 17:23

Cytat:

Post moze niekoniecznie powinien zostac skasowany, ale moim zdaniem powinna wisiec na nim klodka. W koncu teraz powstala sytuacja ze wszyscy maja mozliwosc jezdzic po ww_ jak po burej suce, no bo jest za co, a on nie ma mozliwosci obrony. Skoro potraktowano go, slusznie z reszta, softem BAN4Ever to i topic trzeba bylo zamknac.
Wyrazam slowa poparcia!! Rzeczywiscie sciaralismy go nalezycie, ale skoro juz sie nic tutaj odezwac nie moze, mysle ze trzeba nalozyc klodke ;) Ale nie do mnie nalezy podjecie decyzji. I tak oberwalo mu sie po uszach :D

Bartez 27.01.2003 17:33

Cytat:

Ormianin napisa***322;(a)
Nie wiem czemu ale mam wrazenie ze panowie moderatorzy sami wykreowali tego ww__ czy jakos tam... nie wiem, ale nie mialem ubawu jak pozostali z tego topicu... skoro publicznie wymierzono temu komus sprawiedliwosc forumowa, powinno sie taki post skasowac... po co ma to byc?
Nikogo nie wykreowalismy bo niby po co?
To jest autentyczny przypadek
A topic zostal zeby pokazac jakie to indywidualnosci sie trafiaja.

PS: Topic o ktorym gosciu mowil ze mu nikt nie odpowiedzial jest w Zabezpieczeniach

ZbigNieff 27.01.2003 17:44

Ilość załączników: 1
Ale najlepsze jest to!! Tyle ze ktos tu byl nieco za wulgarny ;p
:D :D :D

CDRW maniaq 27.01.2003 18:08

@ZbigNieff: podpis jest eXtra z niego chyba przez 5 minut sie lałem.

@ moderators: proponuje przenies to do dzialu na wesoło w topicu. Smieszne ale prawdziwe.:D

esem 27.01.2003 18:18

Wyluzujcie się. Przeżywacie to zupełnie niepotrzebnie. Facet ma problem a Wy nie chcecie mu normalnie pomóc. Teraz młodzież jest nerwowa i roszczeniowa. Nikt nie używa opcji SZUKAJ.
Gdybym wiedział o co mu chodzi to już dawno bym mu to wyjaśnił.
Moderatorzy (regulamin forum) nagradza forumowiczów za ilość postów a nie za jakość.
Dla mnie VLUKA czy JanuszP już dawno powinni być conajmniej "wymiataczami" a popatrzcie kto nimi tak naprawdę jest (nie chcę nikogo obrazić - kiedyś SID-THE-RAT wyjaśnił mi, że nowi są bardzo potrzebni bo załatwiają odpowiedzi dla gawiedzi za wymiataczy). Parę idiotycznych postów na godzinę, miesiąc (albo i mniej) i już.

Facet loguje się na naszym forum, widzi masę wymiataczy, zadaje pytanie i wymiatacze wymiękli. Dziwiecie się potem, że się zdenerwował. WSTYD 8)

Weron 27.01.2003 18:26

Cytat:

esem napisa***322;(a)
Wyluzujcie się. Przeżywacie to zupełnie niepotrzebnie. Facet ma problem a Wy nie chcecie mu normalnie pomóc. Teraz młodzież jest nerwowa i roszczeniowa. Nikt nie używa opcji SZUKAJ.
Gdybym wiedział o co mu chodzi to już dawno bym mu to wyjaśnił.
Moderatorzy (regulamin forum) nagradza forumowiczów za ilość postów a nie za jakość.
Dla mnie VLUKA czy JanuszP już dawno powinni być conajmniej "wymiataczami" a popatrzcie kto nimi tak naprawdę jest (nie chcę nikogo obrazić - kiedyś SID-THE-RAT wyjaśnił mi, że nowi są bardzo potrzebni bo załatwiają odpowiedzi dla gawiedzi za wymiataczy). Parę idiotycznych postów na godzinę, miesiąc (albo i mniej) i już.

Facet loguje się na naszym forum, widzi masę wymiataczy, zadaje pytanie i wymiatacze wymiękli. Dziwiecie się potem, że się zdenerwował. WSTYD 8)

Wstyd to krasc i z dupy spasc.

A tak na powaznie to gosc jest chamem i zostal dobrze ukarany.
Trzeba w koncu zrobic cos z tym chamstwem, ktorego ostatnio coraz wiecej mozna znalezc na sieci.
Tylko ten podpis pod jego nickiem powinien zniknac. Bo moim zdaniem nie jest to dobre rozwiazanie aby w ten sposob demonstrowac swoja wyzszosc.
A ze swimi problemami to powinien zglosic sie do jakiejs przychodni najlepiej w swoim miejscu zamieszkania(mowie oczywiscie o psychiatrycznej).

Bartez 27.01.2003 18:28

Cytat:

ZbigNieff napisa***322;(a)
Ale najlepsze jest to!! Tyle ze ktos tu byl nieco za wulgarny ;p
:D :D :D

Ehh ponioslo mnie ;)
Administrator/Moderator tez czlowiek :)

oldgringo 27.01.2003 18:33

Cytat:

esem napisa***322;(a)
Facet loguje się na naszym forum, widzi masę wymiataczy, zadaje pytanie i wymiatacze wymiękli. Dziwiecie się potem, że się zdenerwował. WSTYD 8)
Nie przesadzaj.Przecież mógł się zachować inaczej.A kolo wyskoczył z buraczanymi tekstami, obrażając nas wszystkich.Już dawno nie było tu takiego chamstwa.

Bartez 27.01.2003 18:35

Podpis zmieniony

Mysle, ze nie ma co dluzej sie rozwodzic nad tym gosciem
Zamykamy :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.