Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Siatkówka (https://forum.cdrinfo.pl/f5/siatkowka-53694/)

Lukash 24.06.2005 23:08

Siatkówka
 
Mamy juz topik zwiazany z Piłka nożna, a wiec czas na drugi sport chyba ostatnio rowno popularny czyli siatkówka:D osobiscie jest to moj ulubiony sport moze ze wzgledu na to ze 8 lat sam trenowalem...
Dzisaj po swietnym meczu pokonalismy Serbie 3:1, i juz kroczek nas dzieli od historycznego momentu awasnu do finalu..niestety Grecy tez wygrali 3:0, ale caly czas mamy 2 punky przewagi i to mnie cieszy:D

Burak_PL 24.06.2005 23:26

tak to prawda oby wygrac jeszcze jeden z Serbia będzie wspaniale :)

pops 24.06.2005 23:26

ee tam historycznego, gralismy tam przeciez juz 2x, a grecy juz nas nie dogonia, bo dwa pkt to: my musielibysmy wszystko przegrac a oni wszystko wygrac, co, wedlug mnie, jest nierealne, bo oni jeszcze graja z serbia i czarnogora dwa mecze na wyjezdzie.

Burak_PL 24.06.2005 23:31

moze i masz racje tylko ze jest powiedzenie "dopóki piłka w grze..."

demek 24.06.2005 23:34

ja trenowalem siatke pare ladnych lat:) kocham ten sport ale niestety wyczynowo uprawiac nie moge ;( trener zza granicy dobra sprawa...w kazdym kraju bo chlopaki sie staraja, przynajmniej na poczatku:) a lozano to dobry trner wiec powinno byc dobrze :)

andrzejj9 25.06.2005 08:11

Też siatkówkę, choć bardziej towarzysko, trenuję od paru dobrych lat i lubię sobie od czasu do czasu obejrzeć dobry meczyk w telewizji. Tego wczorajszego akurat nie widziałem, ale dobrze, że nasi ostatnio grają coraz lepiej :)

A ja tylko od paru dni próbuję zorganizować jakiś meczyk, ale znaleźć osoby, które mają chociaż blade pojęcie o grze, wcale nie jest łatwo..

Damianos L 25.06.2005 08:40

Polacy graja bardzo dobrze ale Polki- nasze mistrzynie europy graja fatalnie.
Wczoraj przegraly z Brazylia, w tym jednego seta do 10 !

Burak_PL 25.06.2005 09:06

no ale wczoraj zagrały lepiej niż w meczu poprzednim

@andrzejj9 jak byś mieszkał blizej :) to bym miał ekipę

andrzejj9 25.06.2005 09:21

Cytat:

Napisany przez Burak_123
no ale wczoraj zagrały lepiej niż w meczu poprzednim

@andrzejj9 jak byś mieszkał blizej :) to bym miał ekipę

Mam kumpla w Wodzisławiu, którego może w czasie wakacji będę chciał odwiedzić, więc... ;)

Burak_PL 25.06.2005 10:13

no to jakby co to uprzedź wcześniej :):):) chętnie sobie zagram :)

Damianos L 25.06.2005 10:17

Cytat:

Napisany przez Burak_123
no ale wczoraj zagrały lepiej niż w meczu poprzednim

@andrzejj9 jak byś mieszkał blizej :) to bym miał ekipę


eeee tam co to jest troche lepiej jak sie seta do 10 przegrywa :wsciekly:

moze pora na zmiane trenera rowniez w kobiecej siatkowce.....

Matievoo 25.06.2005 10:42

A nie lepiej by było jak by sie załorzyło jeden wspólny topic "sportowy " i tam by sie zamieszczało tematy,(piłki nożnej ,piłki ręcznej,koszykówki )idt... ?

Burak_PL 25.06.2005 10:50

szkoda ze nie ma topicu o NBA

MOdy 25.06.2005 11:21

Wybiera się ktoś dzisiaj do spodka???Ja tam bede z rodzinką:)

Lukash 25.06.2005 11:24

ja tez bym sobie pojechal ale za daleko:) dobrze ze mam w miesice AZS Olsztyn:D

pops 25.06.2005 11:32

no to moze ktos z krakowa ma ochote na meczyk?

demek 25.06.2005 12:13

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Mam kumpla w Wodzisławiu, którego może w czasie wakacji będę chciał odwiedzić, więc... ;)

jaworzno jest blisko stamtad.....mozesz rowniez podjechac to wyciagne cie na plazowke:) to jest dopiero zabawa i meczarnie:)

andrzejj9 25.06.2005 12:40

Cytat:

Napisany przez demek
jaworzno jest blisko stamtad.....mozesz rowniez podjechac to wyciagne cie na plazowke:) to jest dopiero zabawa i meczarnie:)

Ta, wiem.. dwa lata temu byłem nad morzem i codziennie grałem przez pół dnia w plażówkę.. Grało się świetnie, ale pierwsza ( i nie tylko) próba wyskoku i ściny spowodowała u mnie konsternacje, czy przypadkiem nie zapomniałem jak się skacze ;)

Ale może by rzeczywiście w czasie wakacji jakiś meczyk zorganizować (może być połączony ze zlotem) :)

Burak_PL 25.06.2005 12:46

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Ta, wiem.. dwa lata temu byłem nad morzem i codziennie grałem przez pół dnia w plażówkę.. Grało się świetnie, ale pierwsza ( i nie tylko) próba wyskoku i ściny spowodowała u mnie konsternacje, czy przypadkiem nie zapomniałem jak się skacze ;)

Ale może by rzeczywiście w czasie wakacji jakiś meczyk zorganizować (może być połączony ze zlotem) :)

tak to jest świetny pomysł :)

Lukash 25.06.2005 17:05

niestety 2 mecz z Serbami przegralismy 3:2, moim zdaniem glowna przyczyna porazki byl fakt ze mamy fatalna zagrywke, wielu naszych siatkarzy serwuje z miejsca a Ci co nawet z wyskoku probuja to albo lekko albo jak wlazy w siate:( szkoda ale moze Grecy tez dzisaj przegraja:)

demek 25.06.2005 17:11

jak sie nie wygrywa to sie przegrywa 3:2 :)

cancel 25.06.2005 17:51

Wczorajszego meczu z Serbami nie oglądalem ale dzisiajszy tak i ten mecz był LIPA!!! Mieszkam w Bełchatowie, czyli miejscowości tegorocznego mistrza polski, jestem dumny z naszej SKRY. Chętni9e tez bym zagrał jakiś meczyk ale jestem za słaby w siate, może dlatego, że mam 14 lat, a może dlatego, że mam wadę wzrok, i to dość dużą. U mnie trudno jest zorganizować jakiś meczyk, ponieważ prawie wszyscy, których znam, uwielbiają piłkę nożną, a tych co lubią siatkę jest za mało, łącznie ze mną, aby stworzyć drużynę, nawet jedną.

Pozdro dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!

pops 25.06.2005 17:54

no to jak z tym meczem podczas zlotu ? ja sie pisze, wiec jak bedziecie cos organizowac to moge pomoc, tylko dajcie znac !!

demek 25.06.2005 18:21

boisku do kosza na agh maja.....nie wiem jak do siatki......siatke mam w domu to moge wziasc :) ja jestem za meczem:)

pops 25.06.2005 18:37

boisko do siatki jest na miasteczku agh, miedzy akademikami.

Posłany 25.06.2005 20:32

Heh, ja ze sportu totalnie lewy jestem :D Tzn lubie oglądać czasami. Ale żeby grać - piłka nożna - nie umiem && nie jestem stworzony, kosz - nie umiem, siatka - nie umiem.
Z tego wszytskiego na WFach grałem tylko wtedy jak mnie zmuszono, albo jak graliśmy w siate ;)
Czyli siatke w miarę akceptuje ;) Co do kosza jeszcze to mam dobry wyskok i tyle :D

andrzejj9 25.06.2005 20:44

Kurde, jak jakiś meczyk byłby pewny, to miałbym solidną motywację, żeby przyjechać :) No, pod warunkiem, że udałoby się przekonać co niektórych, że taka gra w siatkę to rzecz przyjemniejsza niż maraton po barach ;)


A jeśli mówimy o akademikach, to siatkę powinni mieć. W końcu to tylko dwa uchwyty i we Wrocławiu na większośc osiedli akademickich oś takiego jest.

andrzejj9 25.06.2005 20:46

Cytat:

Napisany przez Posłany
Czyli siatke w miarę akceptuje ;) Co do kosza jeszcze to mam dobry wyskok i tyle :D

W siatkówkę wystarczy, że wysoko wyskoczysz. Nauczymy Cię jeszcze, co wtedy robić z ręką i możesz być w mojej drużynie ;)

demek 25.06.2005 20:48

hehe dobry wyskok to nie wszystko bo nie bedzie blokowal non stop ...... bo sie strefy zmienia :P

Posłany 25.06.2005 20:52

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
W siatkówkę wystarczy, że wysoko wyskoczysz. Nauczymy Cię jeszcze, co wtedy robić z ręką i możesz być w mojej drużynie ;)

hehe ;) miałem kilka udanych bloków i zcin ;) :D Zeby mnie do reprezentacji Polski nie wzieli :D

Luis 25.06.2005 22:24

Ja bardziej wole piłke nozna niz siatkówkę, choc nią też się trochę interesuję. Wynika to chyba z tego faktu, iż A.Gołaś mieszkał (Ostrołęka) u mnie za blokiem i widziałem go codziennie zarówno w szkole jaki i na podwórku :)
z tego co teraz wiem to gra gdzieś we Włoszech. A takiej miejscowości jak Ostrtołęka naprawde cięzko się wybić na światowe parkiety...

A nasi siatkarze w prawie każdym meczu prezentują sie coraz lepiej...

pops 26.06.2005 01:00

jeszcze tylko trzeba sprawic zeby przez caly mecz utrzymali stala skutecznosc gry i bedziemy w stanie wygrac z kazdym.
szkoda, ze serwis mieli taki slaby, ale moze w przyszlym tygodniu bedzie lepiej.

Burak_PL 26.06.2005 05:06

dwa pierwsze sty były super co potem?? dno..........

Damianos L 26.06.2005 10:25

Polki sie wreszcie przebudzily. Pokonaly Koree Poludniowa 3:0.....

a co do Polakow to kurcze mieli taka szanse zapewnic sobie awans. Trzeba teraz z Argentyna wygrac i to u nich
niech sobie chlopaki nad zagrywka popracuja i nad bledami po ktorych przeciwnik zdobywa punkt

Lukash 26.06.2005 10:27

Polki siem przbudzily:) szkoda ze z najgorszym zespolem w turnieju, ogladalem te poprzednie mecze,.tragedia nie mogl bym byc trenerem zenskiej siatkowki bo chyba bym psychicznie nie wytrzymal:)

demek 26.06.2005 12:14

szybko sie obudzily........

Burak_PL 26.06.2005 13:31

no szkoda ze dopiero teraz ba nawet nie wiemy czy to było przebudzenie przecież grały z najgorszym zespołem....

MOdy 26.06.2005 13:51

Ilość załączników: 5
Kilka fotek z wczorajszego spotkania. Robiłem je telefonem, więc są najlepszej jakości.

Burak_PL 26.06.2005 14:03

szkoda zę tylko tyle i z tak daleka :)

andrzejj9 26.06.2005 14:07

Cytat:

Napisany przez MOdy
Kilka fotek z wczorajszego spotkania. Robiłem je telefonem, więc są najlepszej jakości.

Najlepszej mówisz? Kurcze, mam trochę odmienne wrażenie ;)

A tak serio, to pomimo szczerego zadowolenia z telefonu, który ostatnio sobie sprawiłem, muszę przyznać, że jednak aparaty fotograficzne w telefonach to tylko zabawka i nic więcej. Jakość zdjęć jest delikatnie mówiąc tragiczna. Mam nadzieję, że najnowsze Sony Ericcsony z 2MB aparatami zmienią trochę ten stan rzeczy.

pops 02.07.2005 01:21

oglada ktos mecz ? czy tylko ja ?
mowie o argentyna - polska oczywiscie.

edit:
ehh, chyba tylko ja :(

demek 02.07.2005 03:41

oj nie tylko ty:D ja wlasnie do domu wrocilem :D u kumpla ogladalem :D

Burak_PL 02.07.2005 10:16

ja nie oglądałem ale historyczny awans jest !! Ktos powie że już byli ale to wtedy 8 drużyn było!! BRAWO OBY COŚ ZDZIAŁALI W LŚ!

Air 02.07.2005 10:44

Cytat:

Napisany przez Burak_123
ja nie oglądałem ale historyczny awans jest !! Ktos powie że już byli ale to wtedy 8 drużyn było!! BRAWO OBY COŚ ZDZIAŁALI W LŚ!

napewno mają już 4 miesjce, GRATULACJE :D

Lukash 02.07.2005 11:03

dobrze ze mamy zagranicznego trenera calkiem teraz jest inne podejscie, wszyscy jak widze chca mu sie przypodobac kazdy go slucha a nie jak poprzednikow olewka na nich, ale najwazniejsze turnieje i tak dopiero przed nasza reprezentacja, choc GRATULUJE im awansu do finału:D

Burak_PL 02.07.2005 11:33

Źycze dalszych sukcesów!!

michal_zb 02.07.2005 21:15

a na jakim programie jest transmisja dzisiejszego meczu ?

demek 02.07.2005 21:36

jest z niedzieli na poniedzialek

Burak_PL 02.07.2005 21:54

a dokładnie o której??

Lukash 02.07.2005 23:22

pewnie tez okolo 1:30

demek 02.07.2005 23:24

www.tvp.pl tam powinienes znalesc info bo ja nie wiem:)

Burak_PL 03.07.2005 03:10

na TVP1 o 22:55

demek 03.07.2005 23:36

gralem dzis 5 godzin w plazowke........stopy mi chca odleciec:)

rosol 04.07.2005 00:32

No i wygralismy!! 3:2 dla Polski !! Juz myslalem ze bedzie tak jak z Serbia i Czarnogora ... wygrywalismy 2:0 a przegralismy 2:3, ale na szczescie ten scenariusz sie nie spełnił. Czekam teraz na mecze finałowe :)

Burak_PL 04.07.2005 09:17

Brazylia jest faworytem :)

Lukash 04.07.2005 09:46

dlatego Serbia sobie pierwszy mecze z Brazylia ustawila bo nawet jak przegraja to trafia na Kube lub Polske w półfinałach wiec bedzie łatwiej:>

andrzejj9 04.07.2005 10:58

Cytat:

Napisany przez Burak_PL
Brazylia jest faworytem :)

A gdzie Twój patriotyzm? To Polacy są faworytami ;)

demek 04.07.2005 11:58

polacy maja drugi bilans zaraz po brazyli:/

Burak_PL 04.07.2005 13:01

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
A gdzie Twój patriotyzm? To Polacy są faworytami ;)

tak tylko Serbowie cos "poszumuglowali" z regulaminem tak by na Brazylię trafić w finale a co do POLSKI TO WYGRA TO PEWNE :)

demek 04.07.2005 22:39

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
A gdzie Twój patriotyzm? To Polacy są faworytami ;)

bo niektorzy sa realistami:)

andrzejj9 05.07.2005 05:11

Cytat:

Napisany przez demek
bo niektorzy sa realistami:)

Realista to tylko inna nazwa na pesymistę ;)

Burak_PL 05.07.2005 06:01

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Realista to tylko inna nazwa na pesymistę ;)

no ale patrz trafiaan Brazylię to powalczą ale cudów nie zwojują a jak na Serbię?? Powinni wygrac ale to gospoadarze znow pradu braknie albo cuś.....

demek 05.07.2005 08:59

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Realista to tylko inna nazwa na pesymistę ;)

a jak nazwiesz czlowieka ktory wierzy i mysli ze moze wygraja ale glosno tego nie mowi?:)

Burak_PL 05.07.2005 09:04

Cytat:

Napisany przez demek
a jak nazwiesz czlowieka ktory wierzy i mysli ze moze wygraja ale glosno tego nie mowi?:)

cichomista ?? ;) ;) ;) ;) ;)

andrzejj9 05.07.2005 10:10

Cytat:

Napisany przez Burak_PL
no ale patrz trafiaan Brazylię to powalczą ale cudów nie zwojują a jak na Serbię?? Powinni wygrac ale to gospoadarze znow pradu braknie albo cuś.....

Widzisz.. ale to też niekoniecznie tak, bo cholera... Polaków stać i na zwycięstwo z Brazylią. To nie jest tak, że oni nie umieją grać, a ja sobie twierdzę, bo to Polacy, że wszystko wygrają. Oni są naprawdę nieźli technicznie i mają momentami takie przebłyski, że aż miło się patrzy. Ich największą słabą stroną, co powtarzam do znudzenia, jest psychika. Jeśli uwierzą, że mogą wygrać, zrobią to. Jeśli pojawi się widmo porażki, najczęściej nie potrafią się tego pozbyć i przegrywają...

demek 05.07.2005 13:02

ale w 5 secie z argentyna uwierzyli:)

a jesli ktos nie pamieta oto wyniki z ligi swiatowej z 2002 roku:

Brazylia - Polska 0:3 (21:25, 22:25, 25:27)
Brazylia - Polska 3:2 (30:28, 22:25, 21:25, 25:10, 15:9)
Polska - Brazylia 3:2 (25:23, 20:25, 22:25, 25:23, 15:13)
Polska - Brazylia 3:2 (25:22, 23:25, 27:25, 21:25, 15:12)

wiec da sie jak sie chce :D

para 05.07.2005 13:09

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Ich największą słabą stroną, co powtarzam do znudzenia, jest psychika. Jeśli uwierzą, że mogą wygrać, zrobią to. Jeśli pojawi się widmo porażki, najczęściej nie potrafią się tego pozbyć i przegrywają...

To widać, że psychika stanowi problem, tylko niestety nigdy nie wiadomo jak ją trenować?
Komentatorzy często mówią brak koncentracji, tylko nie podają jak tę koncetrację utrzymać, może ktoś zna receptę?
Sam grałem przez ostratnie parę lat w lidze miejskiej i w mojej firmie (taka liga międzyzakładowa) i dobrze wiem, że inaczej ocenia się mecz z boiska a inaczej z ławki i jak puszczą nerwy to najlepsi zbijacze walę po lamperii lub w siatę.

Pozdrawiam

andrzejj9 05.07.2005 13:59

Cytat:

Napisany przez para
To widać, że psychika stanowi problem, tylko niestety nigdy nie wiadomo jak ją trenować?


Pozdrawiam

Nie wiadomo, jak ją trenować?? Kurde, to dajcie mnie na trenera, bo o psychice ludzkiej i sposobach motywacji wiem całkiem sporo. Ale, że trener siatkarski ze mnie żadny, to mogę wskazać osoby, które znają się na sporcie, mają doświadczeniem trenerskie i dodatkowo wiedzą, jak sprawić, żeby psychika była dodatkową siłą wspomagającą umiejętności, a nie blokadą nie pozwalającą wygrywać..

Zresztą, żeby nie szukać daleko - dlaczego Małysz zaczął nagle osiągać sukcesy? Nagle stał się rewelacyjnym skoczkiem? Owszem lata treningów w pewnym momencie zaczęły przynosić rezultaty, ale było tu coś więcej. Poza tym.. dlaczego nagle przestał osiągać sukcesy?

Psychika.. w sporcie przynajmniej 50% sukcesu (naturalnie u zawodników, którzy posiadają już pewne umiejętności) stanowi psychika. Coraz częściej jest to zauważane, ale w Polsce jeszcze niestety niewystarczająco doceniane. A bez jej udziału w treningu, nie można osiągać zwycięstw...

para 05.07.2005 14:02

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Nie wiadomo, jak ją trenować?? Kurde, to dajcie mnie na trenera, bo o psychice ludzkiej i sposobach motywacji wiem całkiem sporo. Ale, że trener siatkarski ze mnie żadny, to mogę wskazać osoby, które znają się na sporcie, mają doświadczeniem trenerskie i dodatkowo wiedzą, jak sprawić, żeby psychika była dodatkową siłą wspomagającą umiejętności, a nie blokadą nie pozwalającą wygrywać..

Psychika.. w sporcie przynajmniej 50% sukcesu (naturalnie u zawodników, którzy posiadają już pewne umiejętności) stanowi psychika. Coraz częściej jest to zauważane, ale w Polsce jeszcze niestety niewystarczająco doceniane. A bez jej udziału w treningu, nie można osiągać zwycięstw...

Zgadzam się z tobą w 100%, ale może podasz jakieś konkrety.
Bo jak trenować siłę, wytrzymałość, skoczność to wiem, ale psychikę to nie mam pojęcia.

Pozdrawiam

Piterniel 05.07.2005 15:38

Słuchajcie i mam problem ;)
W ostatnim meczu Polska-Argentyna grał taki Pan w długił włosach - dość młody. Ułozone miał zelem chbya numer 7 - nie pamiętacie jak się nazywał. Najbardziej zalezy mi na zdjeciu jego fryzury :P

andrzejj9 05.07.2005 15:39

Cytat:

Napisany przez para
Zgadzam się z tobą w 100%, ale może podasz jakieś konkrety.
Bo jak trenować siłę, wytrzymałość, skoczność to wiem, ale psychikę to nie mam pojęcia.

Pozdrawiam

Tylko dużymi ogólnikami, bo jednak wszystko zależy od konkretnej sytuacji, związanych z nią potrzeb i - przede wszystkim - osób, z którymi ma się do czynienia, a ja nie znam na tyle polskich siatkarzy w sensie ich osobowości i pewnych indywidualnych cech, żeby móc od razu stwierdzić, co w ich przypadku byłoby skuteczne.

Natomiast generalnie - relaksacja, wizualizacja i - w odpowiedniej formie i ilości - medytacja. Generalnie zacząłbym od stworzenia pozytywnego wariantu całego spotkania i - po przećwiczeniu go w praktyce - jego zrealizowanie w myślach. Nie chcę tutaj wdawać się w szczegóły, bo nie o to chodzi, ale już dawno temu badania naukowe udowodniły, jaką siłę mają nasze myśli. Ma to miejsce to tego stopnia, że jesteśmy w stanie na przykład wytrenować doskonałą celność przy rzutach w kosza, nie trenując w rzeczywistości.

Do takiego ćwiczenia dodałbym bardzo ważny, a jednocześnie bardzo skuteczny element - tzw. "gest mocy". To technika stworzona przez Anthony Robbinsona, raczej nie stosowana jeszcze w siatkówce, ale według mnie wręcz idealna do tego. Siatkówka to gra gestów - czasami w celu przekonania sędziów do swojej racji, czasami po prostu, żeby poczuć jedność drużyny, zmobilizować się do dalszej gry - walki. I tu rewelacyjnie można by zastosować właśnie ten gest mocy. Sprawić, aby mimowolne już u siatkarzy gesty i zachowania, dodatkowo mobilizowały ich do gry i wywoływały w ich myślach poczucie zwycięstwa.

To da się zrobić, a opiera się na mechanizmach podobnych do tych zaobserwowanych już przez Pawłowa (ekpseryment z psem). Trzeba tylko posiadać odpowiednią wiedzę na ten temat i nie bać się jej zastosować, a tego... szczerze mówiąc nie sądzę, żebym się w polskiej siatkówce doczekał ;)

andrzejj9 05.07.2005 15:45

Cytat:

Napisany przez Piterniel
Słuchajcie i mam problem ;)
W ostatnim meczu Polska-Argentyna grał taki Pan w długił włosach - dość młody. Ułozone miał zelem chbya numer 7 - nie pamiętacie jak się nazywał. Najbardziej zalezy mi na zdjeciu jego fryzury :P

No rzeczywiście chyba masz problem.. Ale to nie na forum z tym, tylko do odpowiedniego specjalisty ... ;)

[joke, joke, joke ;) ]

Piterniel 05.07.2005 16:17

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
No rzeczywiście chyba masz problem.. Ale to nie na forum z tym, tylko do odpowiedniego specjalisty ... ;)

[joke, joke, joke ;) ]

;p
Strasznie mi się ten fryz podobał :P. Teraz tylko kwestia znaleść jego foto :)

rosol 08.07.2005 20:24

POLSKA vs. KUBA 3:2 !!!!!!!!!!!!!

Oj... gdyby nie nasz przodowy zawodnik Mariusz Wlazły marnie by było z nami, ale na szczescie pokonalismy Kube i teraz ciekawe z kim jutro zagramy. Nie zapominajmy o innych dobrych zawodnikach takich jak Grzyb, Świder, Szymański, Gruszka. Oni tez w dużym stopniu przyczynili sie do wyniku meczu.
Zapomnialem jeszcze o fatalnej zagrywce naszych zawodnikow. Przez takie pukanie pilka na druga strone boiska tracimy bardzo duzo punktow i to sie zemsci w finale badz polfinale. Chlopaki powinni sie wreszcie nauczyc porzadnie serwowac !!

Czy ktos ma jakies aktualne wyniki meczu BRAZYLIA vs. SERBIA?? Bo nie mam aktualnie kablowki ani satelity tylko siatkowke a na necie nic nie znalazlem...

EDIT:
BRAZYLIA vs. SERBIA 3:1
Jutro gramy z Serbami.

Burak_PL 08.07.2005 21:09

ja licze na porażke Serbii i zwycięstwo potem Polski z nimi :D

andrzejj9 08.07.2005 21:20

Ze zwycięstwa Polaków się cieszę, chociaż nie mogłem oglądać. Natomiast widziałem dzisiaj przez kilka minut jakiś mecz USA - Tajlandia (bodajże) kobiet i... tak właściwie to szkoda to komentować.. nie wiem, co to za rozgrywki były, ale chyba też jakieś ważne, a tak gra była po prostu żałosna. To byle jaka rozgrywka szkolna lepiej wygląda niż to.. Brak bloku, odbioru, kiepski atak i tragiczna zagrywka na poziomie już nawet nie szkolnym.. Ja naprawdę nie rozumiem, jak takie drużyny mogły ze sobą grać niby na poziomie światowym. Co to było??

Burak_PL 08.07.2005 21:30

Polska ma wielką szanse na medal z Serbiawygrali 2 razy a 2 razy rpzegrali na własne życzenie oby teraz wygral i:D

demek 08.07.2005 21:36

wiadome bylo ze serbowie dostana bo chcieli grac z nami.....oby im sie to czkawka odbilo:)

Burak_PL 08.07.2005 22:04

Cytat:

Napisany przez demek
wiadome bylo ze serbowie dostana bo chcieli grac z nami.....oby im sie to czkawka odbilo:)

3:1 dla Polski moj typ :D

demek 08.07.2005 22:18

chcialbym:)

Burak_PL 08.07.2005 23:18

Cytat:

Napisany przez demek
chcialbym:)

wszyscy by chcieli :D

pawelblu 08.07.2005 23:32

Oj wymeczyli to zwyciestwo z Kuba, wymeczyli ... choc ogolnie grali niezle. Na tyle dobrze ze mecz moglby sie skonczyc przed 5 setem.

Burak_PL 09.07.2005 11:15

Cytat:

Napisany przez pawelblu
Oj wymeczyli to zwyciestwo z Kuba, wymeczyli ... choc ogolnie grali niezle. Na tyle dobrze ze mecz moglby sie skonczyc przed 5 setem.

oni teraz mogą wygrac albo przegrać na własne życzenie :D nawet Brazylia jest w zasięgu :D

pawelblu 09.07.2005 19:09

Od poczatku widac ze miazdzymy ich psychologicznie mimo iz graja u siebie ||

Wydaje mi sie ze wygramy bez wiekszych problemow ...

EDIT: Qrwa nie ma wizji !!!

andrzejj9 09.07.2005 20:12

Ale im tyłki łoimy :D

Burak_PL 09.07.2005 20:14

jeden set jeden jedyny :D

andrzejj9 09.07.2005 20:47

Kurde.. teraz to nam dają popalić...

Burak_PL 09.07.2005 20:51

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Kurde.. teraz to nam dają popalić...

stopniała przewaga Serbów.......oby to wygrać

pawelblu 09.07.2005 21:05

Goraco mi ... tie-break

Burak_PL 09.07.2005 21:07

uuuuuuu ale nerwy :/

pops 09.07.2005 21:18

ten mecz mnie, delikatnie mowiac, irytuje.

Piterniel 09.07.2005 21:19

Ile jest nie mam TVP3 :)

andrzejj9 09.07.2005 21:21

13:8 dla Serbii.. jakoś wynik nie budzi już moich wątpliwości...

Pamiętacie, jak mówiłem o psychice zepołu polskiego?

demek 09.07.2005 21:23

i do widzenia 4 te miejsce bedzie bo nie lodzmy sie ze jutro wygraja

Burak_PL 09.07.2005 21:23

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! CZEMU??????????/ to teraz na ET :D

andy 09.07.2005 21:24

No i stało się :( Ehhh.......

Piterniel 09.07.2005 21:25

Co już przegralismy ?

ro29 09.07.2005 21:38

Cytat:

Napisany przez Piterniel
Co już przegralismy ?

Niestety, już dawno
:O

Cóż jak się prowadzi 2-0 i w trzecim secie 22-17 i się przegrywa mecz to ......
I co najgorsze - w jakim stylu ???
Jak na to patrzyłem, to albo Serbowie sobie pierwsze sety odpuścili (chyba niemożliwe), albo mieli cudowne przebudzenie, albo ....po prostu my już myślami byliśmy w finale.

Mam mimo wszystko nadzieję na pokonanie jutro Kuby, ale znając psychikę Polaków, mało w to niestety wierzę.

ro29

Predi 09.07.2005 21:42

niestety... po dzisiejszym meczu definitywnie przestaje kibicowac polskiej siatkowce... szkoda nerwow... co z tego ze mamy dobrego trenere jak te kiepy za duzo mysla, a jak juz sobie pomysla to taki kit.... w trzecim secie juz sobie zaczeli myslec i co... gowno.... tyle z turneju bo z Kuba tez przegraja, nie ma co sie ludzic... "myslenie" dziala i jeszcze go wystarczy na nastepny mecz....

przykladem na myslenie moze byc turneij kilka lat temu kiedy to w grupie wygralismy z najsilniejszym przeciwnikiem - Rosja i zaczeli myslec..... i tak inntensywnie mysleli ze z dwoma gorszymi zespolami przegrali noi.... Okecie wita.... w dupe ich.....

edit: siatkowka to jest jedyna taka gowniana dyscyplina gdzie kazdy wygra z kazdym... nie ma takiej drugiej zeby mozna bylo zaobserwowac takie cos jak np. w sobote wygrana z Rosja 3:0 a w niedziele przegrana 0:3.... jezeli to nie jest loteria to co?.... np. w pilke nozna albo wygrywaja albo przegrywaja.. zalezy od okresu... a tu ni ciul nie przewidzisz....

rosol 09.07.2005 21:44

No i stalo sie... przegralismy i to tak nieladnie ... jutro chyba tez bedzie porazka ... Kuba jednak jest dobrym zespolem z ktorym o maly wlos nie przegralismy... wiec nic tylko plakac [niestety nie z radosci]


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.