![]() |
Monitora nigdy nie wyłączam ;p no chyba ze jak sprzątam to rozpinam wszystkie kable.
|
zawsze mozna nacisnac ten power na monitorze, tez sie ciemno zrobi :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
to że nie trzeba klikać start>.....
ja i tak na klawie mam klawisze funkcyjne ;) |
jakie jest tego zastosowanie praktyczne, poza dodatkowym zasmiecaniem pulpitu? sory, ze zapytam :)
|
Jak masz xp to możesz zainstaować TWEAK XP i on sam tworzy na pulpicie skróty do restartu, zamknięcia i wylogowania. Podczas instalacji trzeba tylko zaznaczyć aby te elementy się zainstalowały.
|
Dziękiiiiii chłopaki.
|
Cytat:
|
a nie wystarcza log off ? windows+L :nie:
|
Cytat:
|
Może mowa o skrócie zrobionym z Rundll32.exe ?
Tworzymy skrót na pulpicie, otwieramy właściwości i w polu element docelowy dopisujemy user,exitwindows przykłado może wyglądać tak "C:\Windows\Rundll32.exe user,exitwindows" napewno działa w w98 i Me. Ps spóźniłem się troszkę :/ |
Ziele dziękuje bardzo :) Amoże wiesz czy coś takiego uda się zrobić w win2000 ?
|
w win 98
zrób skróta z tym wpisem: zamkniecie: rundll32 shell32.dll,SHExitWindowsEx 1 restart: rundll32 shell32.dll,SHExitWindowsEx 2 w win xp restart: c:\windows\shutdown.exe -r -t 0 zamkniecie: c:\windows\shutdown.exe -s -t 0 |
Jajca sobie robicie a ja mówie poważnie:)
|
Jest to możliwe :)
Skót ma mieć scieżke : "[Dysk na którym jest plik exe]:\[Lokalizacja pliku commnad.exe]\command.exe" -shutdown np. "C:\Windows\command.exe" -shutdown Pozdro ;) |
ja jak klikne na klawiaturze na przycisk to mi tez kulturalnie wszystko zamknie :]
|
Co tam skrót... Ja mam taki magiczny guzik na obudowie, który po naciśnięciu zamyka wszystkie programy i wyłącza kompa... to jest dopiero skrót ^_^ :jezyk:
|
Pytanie.
Witam ponownie i znowu pytam. Byłem u kumpla i zauważyłem jak zamyka windowsa. Poprostu miał na pulpicie skrót który nazywał się "Zamknij Windows" kliknął na niego i komp zamknął się bez pytania sie czy zamknąć oczywiście nie był to restart tylko normalnie zamknął kulturalnie gg i winampa i dopiero komp się wyłączył. Koleś ma Win 98. Jak zrobić taki skrót. I czy można zrobić to w Win2000 ?
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:11. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.