Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DivX, Xvid, Matroska i inne (https://forum.cdrinfo.pl/f16/)
-   -   Dziwny problem ze zgraniem filmu... (https://forum.cdrinfo.pl/f16/dziwny-problem-ze-zgraniem-filmu-29338/)

bartx 27.12.2003 21:48

Dziwny problem ze zgraniem filmu...
 
Mam dziwny problem ze zgraniem filmu Face OFF ( bez twarzy ) a mianowicie obojetnie czym bym go chcial zrzucic na Hdd przy okolo 31 % wyskakuje blad ze niemoze odczytac z plyty . Dodam wypozyczylem ten film juz poraz drogi z innej wypozyczalni wiec napewno jest inny dvd i w obu przypadkach zacina sie w tym samym miejscu :(....poradzcie cos ( poza kupowaniem orginalu yhyh) ..

Robs 28.12.2003 10:12

Jedyne co mogę poradzić to użycie różnych riperów:
DVDDecrypter, SmartRiper .... w pierwszej kolejności ...

Davidoffman_ 28.12.2003 11:10

hahahah. czesc stary jeszcze mi powiedz ze zacina sie w momecie jak jest bitka w wiezieniu. hah mi tez sie zacielo mozna zrobic tylko jedno. DVD Decrypter zacznij kopiowac jeden VOB (na ktorym jest ten zacinajacy sie kawalek) i DVD Decrypter bedzie to probowal skopiwowac niech sobie kopiuje po jakies chwili wywali blad ze nie moze wtedy daj "ignoruj" lub "skip" nie pamietam co tam jest. Powienien oposcic jeden lub 2 sektory i niech sobie kopiuje to dalej. Jak to potem "obrobisz" to ktos kto nie wie w ktorym dokladnie miejscu to bylo nie zaowarzy roznicy - ja tak mialem -(sam musialem sie dopatrywac) ;-) .Enjoy

bartx 28.12.2003 11:24

Dokladnie zacina sie w momoncie bojki w wiezieniu :)...

Davidoffman_ 28.12.2003 19:38

tak wiec pozostaje zrobic tylko to co napisalem ...

1stwasp 29.12.2003 00:18

Taaaaaaak..... wyglada na ewidentny błąd masteringu płyty, zrobiłem parę testów i faktycznie DVDDecrypter wyrzuca 16 błędnych bloków jak poniżej:

W 23:20:44 Skipping Sector 11112 - Pack Header Not Found
W 23:20:44 Failed to read Sector 1099008 - L-EC Uncorrectable Error
...

Co ciekawe na oryginalnej płycie w tym momencie zatrzymuje się na chwilę i PowerDVD i mój stacjonarny odtwarzacz... dokładnie na bójce w więzieniu mniej więcej 00:42:31 czasu trwania filmu...
Jedyne co pozostaje to przed zgraniem w Settings DVDDecryptera na zakładce I/O zaznaczyć Ignore Read Errors (lub zrobić to co proponował Davidoffman_ co w sumie na jedno powinno wyjść). Efektem tego będzie 32768B różnicy na objętości VOBa i 4 klatki z zakłóceniami w formie "zkwadratowienia" dolnej części obrazu - ale zyskasz to, że przestanie się w tym miejscu przycinać film... Podczas normalnego odtwarzania to chyba nawet lepiej wygląda niż w oryginale...
Have fun!

Maras2 06.01.2004 06:48

Cytat:

Napisany przez bartx
Mam dziwny problem ze zgraniem filmu Face OFF ( bez twarzy ) a mianowicie obojetnie czym bym go chcial zrzucic na Hdd przy okolo 31 % wyskakuje blad ze niemoze odczytac z plyty . Dodam wypozyczylem ten film juz poraz drogi z innej wypozyczalni wiec napewno jest inny dvd i w obu przypadkach zacina sie w tym samym miejscu :(....poradzcie cos ( poza kupowaniem orginalu yhyh) ..

Sprobuj DVDFab.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.