Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray (https://forum.cdrinfo.pl/f11/)
-   -   Zabezpieczenie Heros 5!!!! (https://forum.cdrinfo.pl/f11/zabezpieczenie-heros-5-a-57584/)

Ripsonar 12.10.2005 08:52

Zabezpieczenie Heros 5!!!!
 
Witam mam grę Heros 5 beta (ta co została puiszczona do 7 krajów przez Ubi soft do testowania gry)- zajmuje 740 mb. Niestety po pieknej instalacji zabezpieczona jest Starforce- i nic nie wiem co dalej.:(

Prosze czy może pomuc mi to rozgryść??

Velu 12.10.2005 09:20

hmm...czyzby nie bylo wyszukiwarki...temat byl juz ze 100 razy
zobacz chociazby ten temat: http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ight=starforce

Deus 12.10.2005 13:46

gdybyś był tak miły Ripsonar i podesłał mi execa i protect.dll na maila deus_kontakt@o2.pl byłbym bardzo wdzięczny... a na jakiej zasadzie jest rozprowadzana ta bata?

epol 12.10.2005 16:52

Cytat:

Napisany przez Deus
a na jakiej zasadzie jest rozprowadzana ta bata?

No lwasnie na jakiej zasadzie?? Ja tez chce :jupi:

Smith 13.10.2005 21:25

Ej moze ktos wie jak ominac to zabespieczenie, jak ktos mi w tym pomoze zapodam linka do bety na pw ;p

Mich@ł 13.10.2005 21:31

Cytat:

Napisany przez Smith
Ej moze ktos wie jak ominac to zabespieczenie, jak ktos mi w tym pomoze zapodam linka do bety na pw ;p

A jest legalnie do ściągnięcia?? Jeśli tak, to w "coś za coś" się tu nie bawimy... Tutaj sobie pomagamy za friko :P

Cytat:

Napisany przez Smith
Jezeli ktos by to rozgryzl, to prosil bym o podeslanie mi cracka czy czegos w tym stylu ;)

A to jest niezgodne z regulaminem. Pisze jak byk na górze strony, że: "ZABRONIONE są prośby o cracki, numery seryjne itp. Przed zadaniem pytania skorzystaj z WYSZUKIWARKI...w 80% przypadków Twój problem został już rozwiązany na Forum..."

Smith 13.10.2005 21:43

Ta beta jest że tak powiem pól oficjalna ;p
Można ją pobrać z oficjalnego ftpa ubisoftu, ale żeby zagrać trzeba miec klucz,
bo gra jest zabespieczona starforcem :/
No a oto i link ftp://ftp.ubi.com/emea/homm5/NDA/HoMMVBeta.exe
Ja chce tylko zeby ktos mi powiedzial jak ominac to zabespieczenie :)

Deus 13.10.2005 22:11

jak ominąć? podeślij pliki o których wcześniej pisałem to się zobaczy - nie wydaje mi się, aby to 'coś' zawierało Copy Protection System /czy jak to się wewnętrzenie zwało - to 'coś' do ochrony przed piraceniem płyt/. To chyba nieco inny pakiet StarForce Technologies - StarForce ProActive... sam ściągać nie mam zamiaru...

epol 14.10.2005 14:12

Cytat:

Napisany przez Smith
Ta beta jest że tak powiem pól oficjalna ;p
Można ją pobrać z oficjalnego ftpa ubisoftu, ale żeby zagrać trzeba miec klucz,
bo gra jest zabespieczona starforcem :/

A jak mozna legalnie zdobyc klucz?

Smith 14.10.2005 15:03

Cytat:

Napisany przez epol
A jak mozna legalnie zdobyc klucz?

Teraz to juz nie można, miesiąc temu trzeba się było zarejestrować na stronie ubisoftu i oni losowali komu wyślą klucz.

Ps. Deus udalo ci sie cos z tym zrobic?

Deus 14.10.2005 15:32

nie jestem cudotwórcą - draństwo broni się nawet przed uruchomieniem /znaczy się sypie/ jeśli nie ma wszystkich plików /zwykle wystarczy stworzyć pliki o odpowiednich parametrach i po problemie ale nie tutaj.../. Z SF 3.3 męczę się już ładnych x miesięcy na różne sposoby a na najwłaściwszy od 2; to jest coś nowego - może coś wymyślę, ale szczerze w to wątpię /to trochę zajmie - aktualnie przebudowuję całą swoją dokumentację do SF, listingi itd oraz pisze maszynę wirtualną/

p.s. przypominam, że Sf jest najlepszym tego typu zabezpieczeniem ...

epol 14.10.2005 17:19

Cytat:

Napisany przez Smith
Teraz to juz nie można, miesiąc temu trzeba się było zarejestrować na stronie ubisoftu i oni losowali komu wyślą klucz.

Szkoda :(

Smith 21.10.2005 12:52

Ktos pomoze?

Feio 31.10.2005 12:28

A więc czy ten cały SF działa w przypadku bety herosa?

ChupacabraDK 13.12.2005 15:12

Proponuję zrobić z tych plików obraz płyty nawet zwykłym nero :-) a następnie włączyć pewien magiczny programik, który pokazuje cd-key gry zabezpieczonej Starforce'm

mam taki programik, ale nie mam gry, chcesz się zamienić???


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.