Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Inne (https://forum.cdrinfo.pl/f36/)
-   -   O NDSa już pytałem - teraz Xbox 360 (https://forum.cdrinfo.pl/f36/o-ndsa-juz-pytalem-teraz-xbox-360-a-63292/)

felixus 08.03.2006 20:14

O NDSa już pytałem - teraz Xbox 360
 
To kolejna z konsol, do której ciągnie mnie jakaś niewidzialna siła. Także proszę
o wszelkie możliwe komentarze. A pytania to:

1. Gry na X360 są bodajże zapisywane na zwykłych DVD. Słyszałem, że mają zostać wprowadzone HD-DVD. Czy to prawda, a jeśli tak to kiedy będzie to możliwe?

2. Zważywszy na ceny gier (200-300 zł) - kiedy ma zostać wypuszczony na rynek pierwszy modchip dla X360?

3. Czy na zwykłym (15-letnim) telewizorku da się odpalić to cacko, z przyzwoitymi efektami graficznymi. Czy warto poczekać na telewizor HDTV?

4. Na jakim poziomie stoi obsługa i wygoda pada?

5. Czy można na tym odtwrzać mp3 i divx (xvid) bez specjalnego softu?

P.S. Czy jest choćby cień nadzei, na premierę Gizmondo w Polsce?

Berion 08.03.2006 20:49

Cytat:

Napisany przez felixus
To kolejna z konsol, do której ciągnie mnie jakaś niewidzialna siła. Także proszę
o wszelkie możliwe komentarze. A pytania to:

1. Gry na X360 są bodajże zapisywane na zwykłych DVD. Słyszałem, że mają zostać wprowadzone HD-DVD. Czy to prawda, a jeśli tak to kiedy będzie to możliwe? [...]

A napisałeś , że PSP jest za drogi :D

Tego to nawet nie wie chyba sam Bill w tej chwili. Wszyscy czekamy na rozwój sytuacji (czyli premiera BD, modchipy, ewentualnie softmody).

Gier jakoś strasznie dużo nie ma, ba nawet nie są zbyt ciekawe. Póki co to jest middle gen. Może jak wejdzie ESIV-Oblivion, rpgi od Mist Walkera i parę innych dobrze zapowiadających się tytułów sytuacja ulegnie zmianie.

Gates coś przebąkuje o HD-DVD do 360, ale mam nadzieję, że tylko jako odtwarzacz HDDVD-Video. Jeśliby naprawdę wprowadził "iksy" z tym nośnikiem do gier, gracze byliby lekko [CENZURA] :D

Sporym przegięciem było wpowadzenie dwóch wersji: Core i Premium :ysz:

Narazie jednak moim zdaniem nie ma sensu kupować (chyba, że interesują Ciebie tylko i wyłącznie gry).

Cytat:

[...] 2. Zważywszy na ceny gier (200-300 zł) - kiedy ma zostać wypuszczony na rynek pierwszy modchip dla X360? [...]
Tego nikt nie wie, narazie rozpracowano nowy XDFS i parę dupereli na mobo. Coś mi się jednak widzi, że pierwsze "przeróbkii" to znowu będą softmody.

Z tego co wiem to można "swaptrickować" z KIOSKami.

Cytat:

[...] 3. Czy na zwykłym (15-letnim) telewizorku da się odpalić to cacko, z przyzwoitymi efektami graficznymi. Czy warto poczekać na telewizor HDTV? [...]
Jak masz euro w TV to chyba tak, ale o rozdziałce rzędu 720p/1080i zapomnij ^^

Cytat:

[...] 4. Na jakim poziomie stoi obsługa i wygoda pada? [...]
Wszyscy są padem zachwyceni, ale mnie jakoś nadal nie leży w dłoniach. Inna sprawa, że długo nie grałem. Potrzebna wielogodzinna autopsja...

Cytat:

[...] 5. Czy można na tym odtwrzać mp3 i divx (xvid) bez specjalnego softu? [...]
Z tego co wiem to *.mp3 tak, ale DivXów raczej nie.

Poszukaj numeru PSX Extreme z naprawdę bardzo obszernym i rzetelnym testem tej platformy.

Cytat:

[...] P.S. Czy jest choćby cień nadzei, na premierę Gizmondo w Polsce?
8[__________]

he he. Szczerze wątpie. Po co Ci ta konsola? Nigdy nie przebije się do mainstreamu, podobnie jak NGage'e, "Gejparki" itd...

felixus 08.03.2006 21:34

był moment, że odkładałem na Gizma ze względu na Carmageddona, ale już mi przeszło. w sumie konsola Bonda miała mieć wszystko, dlatego o nią pytam.
a tak na marginesie: o jakiej max. pojemności Nokia N-Gage (stara wersja) obsługuje karty MMC ?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.