Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry (https://forum.cdrinfo.pl/f25/)
-   -   Origin - specjalny prezent (https://forum.cdrinfo.pl/f25/origin-specjalny-prezent-93430/)

Jarson 05.05.2014 21:27

Origin - specjalny prezent
 
Ilość załączników: 1
Pisze Origin na swojej stronie o takim pomyśle:

Załącznik 65853

Haczyków rzeczywiście pewnie nie ma, a interes producenta zapewne uczciwy i łatwy do przewidzenia - jeśli udostępnią za darmo DLC, to niejeden kupi podstawkę do tego dodatku. Jeśli w danym miesiącu za darmo będzie pierwsza część danej gry, to niejeden kupi z ciekawości i dwójkę itd, jeśli w danym przypadku jest. A dla graczy korzyść oczywista - darmowy tytuł raz na jakiś czas.

Zastanawia mnie tylko, jak to ma dokładnie wyglądać. A konkretnie, bo tego już precyzyjnie nie napisali - czy jeśli pobiorę jakąś grę, to ona już na zawsze ląduje w mojej bibliotece, czy też "na zawsze" na tej instalacji Windowsa i dopóki jej nie odinstaluję? Kupione gry mogę pobrać i odpalić w każdej chwili na innym kompie po zainstalowaniu klienta Origin i zalogowaniu się, czy tu też tak będzie? Czy po odinstalowaniu tytułu, albo np. całkowitej awarii HDD będę mógł go drugi raz pobrać?

Jeżeli zaś nie, to czy z raz pobranego pliku instalacyjnego (zaznaczyłem sobie w opcjach, żeby Origin pliki instalacyjne pozostawiał na dysku) będę mógł - tak jak z kopii zapasowej - po raz kolejny grę zainstalować?

Jeśli ktoś wie to świetnie, a jak nie to sam to sprawdzę niedługo - właśnie pobieram Dead Space, który to mnie zbytnio nie interesuje. Po tym jak zniknie z promocyjnej oferty (8 maja) spróbuję go odinstalować i wtedy się przekonamy, czy zniknie również z biblioteki gier :)

Patrix 05.05.2014 22:05

Na zawsze jest Twoja jeśli ją "zakupisz" za 0.

misiozol 05.05.2014 22:31

daja jakiegos starego trupa zeby sobie ruch poprawic na stronie , orgin=EA

Berion 05.05.2014 22:41

Nie trupa tylko nekromorfa. ;p

Ja się zraziłem do Origin po tym jak się okazało że klient oblatuje cały HDD i wysyła raport do centralki. :>

Patrix 05.05.2014 22:42

Trup czy nie, gra na poziomie, grafika przyzwoita.

Alex się jarał tym, sam też to mam i napocząłem, gra zdecydowanie jest warta tych kilku PLN, a za darmoche to Origin gorzko przełknąć i brać w ciemno.

http://forum.cdrinfo.pl/f25/dead-space-80627/

edit.
@Berion, serio? No to dowiedzieli się najwyżej, że mam MSDN i 2TB laboratorium VM, no i co z tego... ;)
Nie przyszło Ci do głowy, że można odpalać Origin na specjalnym lokalnym userze nie mającym wjazdu nigdzie poza systemem i katalogiem Origin? :)

Berion 05.05.2014 22:44

Nie no, gra świetna, ostatni na rynku Survival Horror. ;p

misiozol 06.05.2014 09:50

Gra byla dawana gratis do DS2 na ps3 jako bonus kupe czasu temu :P

revolver0 12.05.2014 12:44

Jak ktoś ma zamiar uruchomić Dead Space'a na Windows 8.1 update 1, ewentualnie innych "8" to potrzebny jest plik settings.txt w lokalizacji C:\Users\Jacek\Documents\Electronic Arts\Dead Space wtedy można uruchomić go, w menu kursor myszki szaleje jakby opanował go szatan :)


Należy dostosować opcje gry do możliwości swojego komputera, po zresetowaniu gry prędkość kursora w menu wraca do normy.

revolver0 29.05.2014 09:57

Battlefield 3 dostępny za darmo

Jarson 29.05.2014 23:34

Dodany do biblioteki :D

Tylko jak i gdzie ja go pobiorę - ta gra zajmuje 20 GB miejsca na dysku :O

DarkSlide97 30.05.2014 16:19

Instalka? 3 płyty DVD-R DL :]
No chyba, że skompresujesz, to zmieścisz się na dwóch, bo wycinać z gier Originowych się chyba nie da :hmm:

revolver0 30.05.2014 16:35

Zawsze można nagrać na bl-r.

DarkSlide97 30.05.2014 17:23

Nie każdy ma, niestety :(

Jarson 30.05.2014 23:17

Hmm - jednak nie jest tak źle. Teraz, w nocy, przy niezbyt obciążonych łączach cała gra powinna mi się pobrać w ok. półtorej godziny. Inna sprawa, że na systemowej nie mam tyle miejsca, a nie lubię trzymać żadnych aplikacji gdzie indziej.

Gorzej, że potem mogę formatować system (baardzo rzadko to robię, ale jednak), a wówczas trzeba będzie pobierać niepotrzebnie jeszcze raz...

DarkSlide97 31.05.2014 05:40

Zgraj na płyty :) 3 DL to jakieś 12 zł(takich dobrych)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.