Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DivX, Xvid, Matroska i inne (https://forum.cdrinfo.pl/f16/)
-   -   Przechwytywanie strumienia iTVP (https://forum.cdrinfo.pl/f16/przechwytywanie-strumienia-itvp-71866/)

Mioda 19.05.2007 18:31

Przechwytywanie strumienia iTVP
 
Próbuję zgrać wideo programem SDP Multimedia z iTVP.
Jednak każdy plik z programem jest poprzedzony reklamą. Kiedy się ona skończy zaczyna się właściwy program...
Problem polega na tym że kiedy wcisnę PAUZE i kopiuję adres URL, który następnie wklejam do SDP Multimedia, to zgrywa mi sie SAMA REKLAMA!

Nie ważne czy pauzuje na reklamie czy wlasciwym programie. Nawet po rozwinieciu Właściwości pliku wideo wyswietlana jest jego prawidlowa dlugość itp.
Jednak kiedy skopiuje link z Windows Media Playera to sciaga mi sama reklamę.

Co robić?

joujoujou 19.05.2007 20:57

Ilość załączników: 1
Kupi***263; program urlhelper i szuka***263; adres***243;w rtsp://.........

Załącznik 40343

:)

Edit: mo***380;na ***347;ci***261;gn***261;***263; 6dniowy trial i sprawdzi***263;, jak dzia***322;a. :idea:

Patrix 19.05.2007 21:53

albo wystarczy zwykly flashget/getright pod warunkiem, ***380;e wiesz jaki adres wyci***261;***263; z pliku :D

Mioda 20.05.2007 14:46

Cytat:

Napisany przez Patrix (Post 782450)
albo wystarczy zwykly flashget/getright pod warunkiem, że wiesz jaki adres wyciąć z pliku :D

No właśnie nie wiem jaki adres prowadzi do porzadanego pliku :)
Samo ściągniecie nie stanowi problemu

Niestety URL Helper tez widzi tylko podstawowy plik wideo zawierajacy reklame.
Do tego jest jeszcze kilka odnosnikow o nieustalonym rozszerzeniu.
Czy moze dopisac do nich koncowke *.wmv etc...?

Czy ktos wie jak te programy sciagnac?! :-)

nobbs 27.05.2007 09:41

mam ten sam problem, udalo mi sie zgrac jeden odcinek ktory nie mial reklamy - poszlo bez problemu. Natomiast wszedzie tam gdzie jest ta nieszczesna reklama orange zgrywa sie tylko ona.

M@X 27.05.2007 11:15

Uzyjcie NetTransport. Po wlaczeniu pojawi sie maly polprzezroczysty kwadracik. Metoda przeciagnij-i-upusc przerzuccie do niego link do filmu, ktory chcecie scaignac. Voila! Przekierowania zrobia sie same :-)!

mazurkowy 28.05.2007 09:35

problem identyczny
 
zgrywalem odcinki filmu z itvp i kiedy zostaly mi 3 do konca pojawil sie ten problem. wchodzilem we wlasciwosci wmp kiedy odtwarzal sie film , kopiowalem link (osadzenie pliku) do flashgeta, on przemienial na mms i smigalo az milo ale przed chwila chcialem dociagnac reszte i pojawia sie reklama m jak milosc koncert i zgrywa tylko ten plik nawet gdy ponownie klikam na osadzenei pliku gdy odcinek serialu juz leci. Zglupialem przyznam szczerze bo przed chwila bylo ok. probowalem powyzszych programow i lipa!

moze ktos wie jak wykluczyc reklame? prosze o odpowiedz.

ed hunter 28.05.2007 09:54

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 785570)
Uzyjcie NetTransport. Po wlaczeniu pojawi sie maly polprzezroczysty kwadracik. Metoda przeciagnij-i-upusc przerzuccie do niego link do filmu, ktory chcecie scaignac. Voila! Przekierowania zrobia sie same :-)!

i już mamy samą reklamę.

gdyby to było takie proste...

mazurkowy 28.05.2007 10:11

dokladnie. opisalem to powyzej. po prostu we wlasciwosciach wmp ktora odtwarza plik itvp jest namiar na plik reklamy i nawet gdy odtwarza sie wlasciwy plik to dalej jest namiar na reklame. co ciekawe z tego samego pliku po wklejeniu w wmp uruchomiona z kompa najpierw idzie reklama a potem ladnie film. moze przechwycic programem jakims to co leci w wmp?

ktos zna tajemnice jak ominac reklame i sciagnac wlasciwy plik to niech sie podzieli wiedzą.

ps. z tego widze ze mialem szczescie wczoraj ze mi sie tyle udalo sciagnac...

Winchester 28.05.2007 23:34

M@X ma racje. Program NET Transport sobie z tym radzi. Wystarczy skopiowac link do filmu. Program sciaga najpierw reklame a pozniej nasz filmik:)
Probowalem wczescniej wielu innych programow do zapisywania strumienia video i zaden nie byl tak dobry.:spoko:

ed hunter 29.05.2007 02:19

faktycznie teraz sprawdzi***322;em i NetTransport przechodzi reklam***281; i zasysa dalej w***322;a***347;ciwy film. czyli jednym s***322;owem potrafi wi***281;cej od niekomercyjnej braci ;)

M@X 29.05.2007 10:18

A Ty mnie z ziemia zrownales! Wstydz sie ^^!

rockded 04.06.2007 14:32

a jak zdjąć zabezpieczenie z pliku wmv pobranego z itvp.pl ?

Winchester 04.06.2007 20:19

No dobra.. a moze ktos wie jak dobrac sie do filmow za ktore trzeba zaplacic? Tj najpierw wysylamy smsa a pozniej dopiero mozna film obejzec. Niektóre filmy na itvp maja takie zabezpieczenie np pitbul. Nawet po sciagnieciu na dysk przed uruchomieniem wredniak domaga sie pieniedzy...((

Bartez 08.06.2007 09:28

Cytat:

Napisany przez Winchester (Post 789952)
No dobra.. a moze ktos wie jak dobrac sie do filmow za ktore trzeba zaplacic? Tj najpierw wysylamy smsa a pozniej dopiero mozna film obejzec. Niektóre filmy na itvp maja takie zabezpieczenie np pitbul. Nawet po sciagnieciu na dysk przed uruchomieniem wredniak domaga sie pieniedzy...((

Wysłać sms-a albo iść do sklepu i kupić.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.