Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   Przegrywanie DVD w locie (on fly) (https://forum.cdrinfo.pl/f13/przegrywanie-dvd-locie-fly-43263/)

nitas 22.11.2004 23:42

Przegrywanie DVD w locie (on fly)
 
Mam takowe pytanie : jakiego programu użyć,aby przegrać-skworzyć kopie zapasową- płyty dvd? ??? Niestety moj twardy dysk nie daje rady i nie ma na nim wiele miejsca,i w zwiazku z tym chciałbym przegrać płyte "w locie" ,przy czym CloneDVD odpada,bo mimo wszystko wymaga ok 3-4 gig na dysku... Przydał by się jakiś łatwy i przyjemny program, który nie potrzebowałby twardego dysku do pomocy w przegrywaniu. Mam dvd-rom Pionner i nagrywarke dvd BenQ. Dzięki za wszelką pomoc.

zorg 23.11.2004 00:41

roxio 7
 
mozesz robic takie rzeczy, choc jest ryzyko ze stracisz plytke ;)

nitas 23.11.2004 10:40

A co zrobić jeżeli płytka jest zabiezpieczona? Czy AnyDVD wystarczy? Roxio 7 jest raczej potężnym programem.... A może jest jakiś program mniej wymagający od komputera???

artoor 23.11.2004 11:13

Pytanie jeszcze jest takie czy to jest film DVD (plytka DVD9) czy jakies tam dane. Bo jesli plytka z filmem to nie wiem czy wyrobisz z ewentualna kompresja w locie ;) Aczkolwiek moge sie mylic :) Skoro jednak mowisz o zabezpieczeniach to zapewne jest to jakis oryginal... z tego co mowia to anydvd w locie zdejmuje wszystko ;)

Zycze powodzenia!

nitas 23.11.2004 17:53

Niestety jest to płyta z filmem... co nie zmienia faktu,ze nadal ne wiem jakiego programu użyć...???

zebacz 24.11.2004 16:47

No jeśli jest to płyta z filmem to postaw sobie następujące pytanie:

jeśli płyta oryginalna zajmuje więcej niż 4.7 GB to gdzie komputer przechowuje dane
do nagrywania w locie przeprowadzając jednocześnie kompresje:

a) w szafie
b) na balkonie
c) na dysku twardym
d) w pamięci
e) u cioci

Prawidłowe odpowiedzi wraz z rozwiązaniem zagadki należy zgłaszać na 0700 700 700 ;-)

Oczywiście moge się mylić ale zakładam teorie że każdy z programów klonujących będzie chciał gdzieś zrzucić dane rekompresowane właśnie ze względu na ich wielkość.

pozdr.
zeb

nimal 25.11.2004 08:02

dowolny program do kopiwoania opcja copy on the fly... zdaje sie ze nawet clonecd obsluguje juz napedy dvd ;) anydvd powinno wystarczyc - jak sprobujesz to sie dowiesz bo pewnie malo kto tu w locie kopiuje ;) jesli w locie ma zachodzic rekompresja to na pewno nie ten program :) i raczej musisz miec mega silna maszynke||

panTOMas 25.11.2004 12:10

Obawiam się, że nie ma satysfakcjonującej odpowiedzi na to pytanie. Rekompresja "w locie"? Jakoś nie wydaje mi się. Jeśli masz mały dysk, będziesz musiał dokupić większy. Jeśli masz duży i dużo danych, spróbuj zwolnić miejsce przenosząc część z nich np na DVD-RW.

privaten 25.11.2004 21:22

Any DVD niczego nie zdejmuje w locie. Do tego jest DVDDecrypter. Potem kmpresja i wycięcie reklam i dodatków, potem wypalanie- w sumie potrzebujesz jakieś 20-30G wolnego miejsca na jeden film DVD9 (przecież okienka tez potrzebują parę G zeby smigac. Inaczej potem film na stacjonarnym może się przycinać.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.