Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   CDRinfo mnie odm³odzi³o :) (https://forum.cdrinfo.pl/f5/cdrinfo-mnie-odmlodzilo-99003/)

860lacov 17.04.2024 13:44

CDRinfo mnie odm³odzi³o :)
 
Szuka³em czego¶ ostatnio w sieci i w jakim¶ komentarzu kto¶ napisa³:
"...by³ kiedy¶ taki portal CDRinfo.pl..."

Pomy¶la³em sobie, wejdê, sprawdzê, zobaczê czy strona jeszcze stoi.
No i sto i

Z tego co widzê po swoim koncie, to profil na forum za³o¿y³em prawie 10 lat temu. W listopadzie stuknie dyszka.

Z forum jak widaæ, zbyt aktywnie nie korzysta³em, ale sam± stronê odwiedza³em kilka ray dziennie.

Teraz p³yt ju¿ za czêsto nie nagrywam, ale kiedy zobaczy³em logo strony to od razu przypomnia³em sobie jak lata temu je¼dzi³em z kumplami na gie³dê elektroniczn±, ¿eby znale¼æ nagrywarkê z najlepsz± korekcj± b³êdów :D

W ka¿dym razie nawet siê nieco zdziwi³em, ¿e uda³o mi siê zresetowaæ has³o. Tj. ¿e moje konto w ogóle istnieje.

W ka¿dym razie pozdrawiam wszystkich, bo a¿ mi siê ³ezka w oku zakrêci³a.

misiozol 17.04.2024 16:49

Istnieje i ma sie dobrze, witamy ponownie :D

MacGyver 17.04.2024 17:29

:spoko:

Jak kto¶ móg³ napisaæ, ¿e "by³" :sciana:

KaiQ 17.04.2024 22:13

a no móg³... :P

DarkSlide97 18.04.2024 19:18

Oby przetrwa³o jak najd³u¿ej, ca³e forum to kopalnia informacji o czasach minionych, ma dzia³aj±c± wyszukiwarkê i mo¿na bez problemu znale¼æ posty sprzed 20+ lat, nie to co grupki na Facebooku gdzie znale¼æ co¶ sprzed miesi±ca graniczy z cudem.

misiozol 19.04.2024 09:32

Tak tylko zasadnicze pytanie brzmi: Na co to komu lol2

grzeniu 19.04.2024 09:43

Teraz do mnie dotar³o. By³em tu ca³y czas i siê zestarza³em. Wychodzi, ¿e jakbym tu nie zagl±da³ ~15 lat to bym odm³odnia³? Kurde mo¿e jeszcze nie wszystko stracone? :hmm:

siwymariusz 19.04.2024 10:59

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1467235)
Teraz do mnie dotar³o. By³em tu ca³y czas i siê zestarza³em. Wychodzi, ¿e jakbym tu nie zagl±da³ ~15 lat to bym odm³odnia³? Kurde mo¿e jeszcze nie wszystko stracone? :hmm:

Masz pomys³ :)

KaiQ 21.04.2024 22:30

Ilo¶æ za³±czników: 1
Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1467235)
Teraz do mnie dotar³o. By³em tu ca³y czas i siê zestarza³em. Wychodzi, ¿e jakbym tu nie zagl±da³ ~15 lat to bym odm³odnia³? Kurde mo¿e jeszcze nie wszystko stracone? :hmm:

zale¿y jak na to patrzeæ. Pytanie czy mamy mo¿e opcjê sprawdzenia przybli¿onego, spêdzonego czasu ne forum (oczywi¶cie jako zalogowany). Co¶ takiego jak na Steam. Na zrzucie mam sumê godzin s±siada w CS. Jak to podzieliæ na 24h ... lub tym bardziej na robocze 8H to wychodzi masakra...

Za³±cznik 207542

Jarson 22.04.2024 12:52

145 dni roboczych uwa¿asz za wysoki wynik?

Jakby¶ uwa¿nie przeanalizowa³ statystyki korzystania ze smartfonów przez przeciêtnych ludzi, to zobaczy³by¶, ¿e dzi¶ ju¿ nie tylko gracze trwoni± czas. Co znamienne, nasze pokolenie w m³odo¶ci trwoni³o wolny czas, natomiast je¶li dzi¶ popatrzeæ ile dzi¶ produktywno¶ci idzie siê pa¶æ, bo pracownicy siedz± na telefonach w pracy...

¦miem twierdziæ, ¿e znale¼liby¶my bez wiêkszych problemów takich pracowników, którzy pe³ne 145 dni roboczych bezproduktywnie przed smartfonem spêdzaj± w pracy rocznie :P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.