Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Sunrise with ekwador 2005 (https://forum.cdrinfo.pl/f5/sunrise-ekwador-2005-a-63541/)

memorando 15.03.2006 19:35

Sunrise with ekwador 2005
 
Czy ktoś wie, gdzie można zassać film, bądż zakupić legalnie film z tej imprezki??? Potrzebuję filmu jak najlepszej jakości, sentyment.

ostryga27 15.03.2006 19:49

Mozna w "sklepach" Torrent :)

adbok 15.03.2006 20:19

albo na osiolku :)

memorando 15.03.2006 20:46

niewidziałem wersji w super jakości takiej jak z 2004 więc może jak ktoś zna to link na pw?

demek 15.03.2006 21:13

ja mam z 2005 na hdd w jakosci bardzo dobrej
a napewno nie jest gorsza niz ta z 2004

memorando 16.03.2006 07:13

Cytat:

Napisany przez demek
ja mam z 2005 na hdd w jakosci bardzo dobrej
a napewno nie jest gorsza niz ta z 2004


hm....:> udostępnisz?:>

demek 16.03.2006 08:56

Cytat:

Napisany przez memorando
hm....:> udostępnisz?:>

szczerze?
wgram na server i sobie sciagniesz
a bedzie to trwalo tyle ile idzie do mnie karta sieciowa, ktora wyslales/miales wyslac

imho jestes zwyklym zlodziejem i nie wiem po co wogole tutaj jeszcze przychodzisz
gdybym byl na miejscu "oktawiana" wierz mi lub nie ale dawno oddalbys juz pieniadze z nawiazka!
i dziwie sie, ze jescze nikt ci wpie.....olu nie spuscil za to co robisz
jesli uwazasz moje slowa za pomowienia to prosze, rzadam, wymagam abys podal mnie do sadu a ciebie reprezentowala twoja wyimaginowana siostra
nadmienie, ze to jest czesc mojego zdania o tobie a jesli ty (albo ktos inny) chce je znac cale to zapraszam na skype

memorando 16.03.2006 09:45

Cytat:

Napisany przez demek
szczerze?
wgram na server i sobie sciagniesz
a bedzie to trwalo tyle ile idzie do mnie karta sieciowa, ktora wyslales/miales wyslac

imho jestes zwyklym zlodziejem i nie wiem po co wogole tutaj jeszcze przychodzisz
gdybym byl na miejscu "oktawiana" wierz mi lub nie ale dawno oddalbys juz pieniadze z nawiazka!
i dziwie sie, ze jescze nikt ci wpie.....olu nie spuscil za to co robisz
jesli uwazasz moje slowa za pomowienia to prosze, rzadam, wymagam abys podal mnie do sadu a ciebie reprezentowala twoja wyimaginowana siostra
nadmienie, ze to jest czesc mojego zdania o tobie a jesli ty (albo ktos inny) chce je znac cale to zapraszam na skype


proszę moda o reakcję. Złamanie regulaminu. Demek niebędę wchodzić z tobą w *****ne dywagacje , dzięki siostrze jestem do przodu 1k. Kartę ci wyślę jak znajdę czas!!!!!!! A propos oktawiana sprawa w trakcie rozwiązania jest, niekażdy ma czas siedzieć 20 h na dobę jak ty. proszę o zamknięcie topicu i ostrzeżenie dla demka.

demek 16.03.2006 09:51

tak? gdzie zlamalem regulamin? bo jakos nie sadze zeby tak sie stalo
karty juz nie chce, szanse w moich oczach miales juz dawno niestety zawiodles mnie i innych po raz kolejny
podobno jestes za granica wiec jak chcesz wyslac?
niestety po tym co zrobiles na allegro i z oktawianem mam pelne prawo nazwac cie zlodziejem i oszustem a to na forum karane nie jest

Bartez 16.03.2006 09:56

Cytat:

Napisany przez memorando
proszę moda o reakcję. Złamanie regulaminu. Demek niebędę wchodzić z tobą w *****ne dywagacje , dzięki siostrze jestem do przodu 1k. Kartę ci wyślę jak znajdę czas!!!!!!! A propos oktawiana sprawa w trakcie rozwiązania jest, niekażdy ma czas siedzieć 20 h na dobę jak ty. proszę o zamknięcie topicu i ostrzeżenie dla demka.

Podaj proszę punkt w regulaminie, który złamał demek, bo czytam i jakoś nie mogę się dopatrzeć. IMHO napisał prawdę.

memorando 16.03.2006 10:35

Cytat:

Napisany przez Bartez
Podaj proszę punkt w regulaminie, który złamał demek, bo czytam i jakoś nie mogę się dopatrzeć. IMHO napisał prawdę.


złamanie zasady o netykecie.Po za tym to forum dalej ma chore zasady, są równi równiejsi, na innym forum, nazwy nie podam, takie wyskoki demka się kończą ostrzeżeniem , usunięciem posta, a nawet banem. Takie gadni niech uskutecznia na pw. Reasumując, żona wyśle oktawianowi, demek sobie poczeka na kartę z pół roku. I problem rozwiązany.

paragraf 1 Dotyczy to w szczególności używania wulgaryzmów i słów obraźliwych (w tym agresywnego stosunku do innych użytkowników).
paragraf 4 Nie zakładaj bezsensownych tematów. Do luźniejszych dyskusji służą odpowiednie działy.
paragraf 15 § -15-
Pisanie postów mających na celu tylko i wyłącznie nabijanie licznika bądź zdobycie określonej rangi będzie odpowiednio karane.


odsyłam do tematu montera:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=14488

demek 16.03.2006 10:49

ad1) nie ma wulgaryzmow ani slow obrazliwych, moj stosunek do ciebie nie jest agrysywny bo mnie nie okradles ani nie oszukales na pieniadze, napisalem co bym zrobil gdyby mnie spotkalo to co oktawiana a wiec do agresywnosci jeszcze daleko
ad4) nie ja ten temat zalozylem, temat jest w dziale offtopic a wiec we wlasciwym
ad15) a kto tutaj posty nabija? bo nie ja - wiec poprosze o przeniesienie do smietnika i nie bedzie nabijania

ty jestes chyba niepowazny - laske komus robisz, ze zwrocisz komus jego pieniadze?! chyba cos ci sie pomylilo
tak jak juz napisalem nie chce tej karty, wyslij ja komus innego
boli cie, ze nazywam cie tak jak na to zaslugujesz? czyli zlodziej i oszust? uwazasz, ze to nieprawda badz pomowienia? to zrob to co napisalem wczesniej czyli podaj mnie do sadu, dane moje masz!!

a co do forum na tweaku bo o nie ci chodzi, tam tez pisze ostro i nazywam rzeczy po imieniu !! i % za pisanie prawdy nie dostalem!

Smartek 16.03.2006 11:54

@memo - dobrze wiesz, ze zawsze Cie szanowalem i nigdy nie obrazilem..

..ale w tym momencie jestem zmuszony zgodzic sie z wypowiedziami demka - ma podstawy i silne argumenty, ktore wskazuja na to, ze jestes po prostu zwyklym oszustem/zlodziejem.
Zastanawiam sie, jak w ogole odwazyles sie wrocic na forum po tym jak oszukales np. Oktawiana?

Post, w ktorym prosisz o ukaranie demka jest conajmniej _smieszny_ !

tyle, co mialem do powiedzenia w tym temacie..
..kij z tym, ze nie wniosl nic do tematu, ale przynajmniej cos
pozytecznego dzisiaj zrobilem (inaczej mowiac - odstresowuje dzisiejszy szkolny dzien ;))
pozdro

Oktawian89 16.03.2006 12:35

Memo zobowiazał sie ze do konca miesiaca przysle mi plytki :> ... ale to juz nie pierwszy raz :|
wiec czekam ...

demek 16.03.2006 13:39

wez tylko pod uwage ile kosztowaly wtedy a ile kosztuja teraz

a oto kolejny popis "inteligencji" i czerwona reputa
Sunrise with ekwador 2005 16-03-2006 10:46 memorando - zrób sobie dobrze brakuje ci inteligencji


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.