Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Asus DRW-1604P czy Pioneer DVR-108 (https://forum.cdrinfo.pl/f15/asus-drw-1604p-czy-pioneer-dvr-108-a-41120/)

Andrzej Nie 12.10.2004 20:29

Asus DRW-1604P czy Pioneer DVR-108
 
Witam.
Mam dylemat z wyborem odpowiedniej nagrywarki DVD. Zastanawiam się pomiędzy Pioneer DVD+/-RW DVR-108 a Asus DRW-1604P. A może Lite-ON DVD+/-RW SOHW-1633S. Wiem, że Asus produkuje OEM dla Pioneera, ale jak to wygląda w praniu. Poradźcie!!!
A może Teac???
Tylko nie mówcie, że to już było!
Pozdrawiam!

VIZZARD 12.10.2004 21:04

Cytat:

Napisany przez Andrzej Nie
Witam.
Mam dylemat z wyborem odpowiedniej nagrywarki DVD. Zastanawiam się pomiędzy Pioneer DVD+/-RW DVR-108 a Asus DRW-1604P. A może Lite-ON DVD+/-RW SOHW-1633S. Wiem, że Asus produkuje OEM dla Pioneera, ale jak to wygląda w praniu. Poradźcie!!!
A może Teac???
Tylko nie mówcie, że to już było!
Pozdrawiam!

Stary!

Odpuść!

Błagam!

Na tej stronie są cztery takie tematy :taktak:

Jak nie pięć



Wykaż się inteligencją

Oczytaniem

Kulturą słowa

Demagogią

Elokewencją

Absencją

Dywagacją

Koloryzacją

Dobrą kolacją

Czy czym tam chcesz

Tylko proszę :sciana:

Nie truj dupy !!! :zly:

Smartek 12.10.2004 21:38

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Stary!

Odpuść!

Błagam!

Na tej stronie są cztery takie tematy :taktak:

Jak nie pięć



Wykaż się inteligencją

Oczytaniem

Kulturą słowa

Demagogią

Elokewencją

Absencją

Dywagacją

Koloryzacją

Dobrą kolacją

Czy czym tam chcesz

Tylko proszę :sciana:

Nie truj dupy !!! :zly:

hsiuuu, juz sie balem, ze polecisz samsunga :)
pozdro ;)

VIZZARD 12.10.2004 22:34

Cytat:

Napisany przez Smartek
hsiuuu, juz sie balem, ze polecisz samsunga :)
pozdro ;)

:czar:

Andrzej Nie 14.10.2004 20:31

Koleś Vizzard wchodzisz tam gdzie cię nie proszą!!!
 
Moje ostatnie słowa to "...Tylko nie mówcie, że to już było!" - a ten swoje!

Koleś Vizzard wchodzisz tam gdzie cię nie proszą!!!
A to NIEKULTURALNE. Myślisz, że jesteś dowcipny, a jesteś żałosny! To forum nie należy tylko do ciebie. A jeśli ci się tak wydaje, to masz rację tak ci się tylko wydaje! I ty mówisz coś o inteligencji? A przepraszam, naliczyłeś do pięciu, a to już coś!
Jezu ale baran, żeby nie powiedzieć ćwok! Skąd się tacy biorą - to przez ten tani dostęp do Internetu.
Bez odbioru!

PS. Widzę, że twój portret psychologiczny idealnie pasuje do dobranego przez ciebie zdjęcia (zauważ, że ciebie piszę z małej litery, a to coś znaczy - zapytaj kogoś starszego).

pykson 15.10.2004 02:07

z tych 3 ja bym wzial Lite-ON DVD+/-RW SOHW-1633S, najlepsza proporcja mozliwosci do ceny

jak bedziesz palil na porzadnych plytkach (verby) to MUSISZ byc z niej CALKOWICIE zadowolony

a tak btw to VIZZARD ma racje co do tego, ze takie tematy pojawiaja sie na forum co pare dni, warto je przejrzec a potem zadawac pytanie.

poczucie humoru VIZZARDA moze byc dyskusyjne, ale wierz mi, moze byc znacznie gorzej :D

VIZZARD 15.10.2004 11:13

Cytat:

Napisany przez Andrzej Nie
Moje ostatnie słowa to "...Tylko nie mówcie, że to już było!" - a ten swoje!

Koleś Vizzard wchodzisz tam gdzie cię nie proszą!!!
A to NIEKULTURALNE. Myślisz, że jesteś dowcipny, a jesteś żałosny! To forum nie należy tylko do ciebie. A jeśli ci się tak wydaje, to masz rację tak ci się tylko wydaje! I ty mówisz coś o inteligencji? A przepraszam, naliczyłeś do pięciu, a to już coś!
Jezu ale baran, żeby nie powiedzieć ćwok! Skąd się tacy biorą - to przez ten tani dostęp do Internetu.
Bez odbioru!

PS. Widzę, że twój portret psychologiczny idealnie pasuje do dobranego przez ciebie zdjęcia (zauważ, że ciebie piszę z małej litery, a to coś znaczy - zapytaj kogoś starszego).

:buu:

O przepraszam!

Nie wiedziałem, że muszę mieć zaproszenie :nie:

Ale mogę?

Proszę! Błagam! Pozwól mi! :smutny:


Ja nie muszę myśleć, że jestem dowcipny

Ja to wiem :D


Naliczyłem do pięciu?

To patrz i ucz się jak to się robi

Bo tobie jeszcze sporo czasu to zajmie ^_^

Nim nabędziesz tę umiejętność :idea:




Masz jakieś zwidy, omamy?

Cytat:

Napisany przez Andrzej Nie
Moje ostatnie słowa to "...Tylko nie mówcie, że to już było!" - a ten swoje!

Powtórz sobie alfabet, bo takiego ciągu znaków tu nie widzę :nie:

Masz problemy z czytaniem?

Czy z szukaniem?

Czy jest w ogóle coś co ci problemu nie sprawia?


Cytat:

Napisany przez Andrzej Nie
Jezu ale baran, żeby nie powiedzieć ćwok!

Kolega się przedstawił?

Bardzo mi miło :taktak:

A ja to VIZZARD :czar:


Cytat:

Napisany przez Andrzej Nie
PS. Widzę, że twój portret psychologiczny idealnie pasuje do dobranego przez ciebie zdjęcia

Co do avatarka, to żałosne są twoje zabawy w psychologa

Ten gość na zdjęciu ma 2 lata

I w tej chwili inteligencją przerasta cię tak ze cztery razy :glaszcze:

Nie chcę nawet spekulować o ile mnożnik się zwiększy gdy on dorośnie

Bo mógłbyś popaść w jakąś depresję :>



Także powodzenia w edukacji

I zdecydowanie mówimy: Andrzejom Nie !!! :nieee:


I żeby nie wypaść z tematu

To zdecydowanie muszę jednak polecić ci Samsunga :taktak:


I najbardziej odpowiednim sformułowaniem w uzasadnieniu odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego?"

Będzie:

"Bo jesteście siebie warci!"

:czar:

B@rtek 15.10.2004 11:19

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
To zdecydowanie muszę jednak polecić ci Samsunga :taktak:

Wkońcu się doczekałem tego zdania :taktak: :piwo:

tengu 15.10.2004 11:27

Moglibyscie mi odpowiedziec na pytania z przyklejonego tematu o nosnikach plizz....... :help:

z góry dziekuje za pomoc

Jesli pytanka sa glupie to moze dlatego ze po raz pierwszy mam nagrywarkę DVD, poza tym gra :zespol: i :piwo: dla wszystkich

Andrzej Nie 15.10.2004 20:45

Dzięki Vizzard!
 
Widzę, że do ciebie nic nie trafia. Ale tacy BUFONI też są potrzebni na tym nudnym świecie. Najgorsze, że niczego się od ciebie nie dowiedziałem, a zająłeś sporo miejsca na tym poście (a miałem cię za fachowca, przynajmniej za tagiego się podajesz). Ale i tak dzięki - dowiedziałem się przynajmniej, że nie ma sensu dyskutować na takim forum - przynajmniej z Vizzardami!
Wiesz co to jest klasa - jeżeli tak, to posiada ją PYKSON!

Andrzej Nie 15.10.2004 20:54

Pykson - wielkie dzięki!
 
Dzięki za radę. Widzę, że jednak są tutaj całkiem normalni ludzie! Żeby to się stało normalnością!

Turboni 15.10.2004 22:42

Cytat:

Napisany przez Andrzej Nie
Widzę, że do ciebie nic nie trafia. Ale tacy BUFONI też są potrzebni na tym nudnym świecie. Najgorsze, że niczego się od ciebie nie dowiedziałem, a zająłeś sporo miejsca na tym poście (a miałem cię za fachowca, przynajmniej za tagiego się podajesz). Ale i tak dzięki - dowiedziałem się przynajmniej, że nie ma sensu dyskutować na takim forum - przynajmniej z Vizzardami!
Wiesz co to jest klasa - jeżeli tak, to posiada ją PYKSON!

VIZZARD ma poczucie humor ale widze ze tobie go brak
takich tematow jest jak twoj codziennie pare bo nikomu nie chce sie uzyc takiego fajnego przycisku podpisanego "szukaj"
to nic nie kosztuje a nie musial bys zakladac tego tematu i miec czerwonej kropki:(
i dowiedzial bys sie wszystkiego bez problemu

legion 15.10.2004 22:55

Cytat:

Napisany przez Andrzej Nie
Widzę, że do ciebie nic nie trafia. Ale tacy BUFONI też są potrzebni na tym nudnym świecie. Najgorsze, że niczego się od ciebie nie dowiedziałem, a zająłeś sporo miejsca na tym poście (a miałem cię za fachowca, przynajmniej za tagiego się podajesz). Ale i tak dzięki - dowiedziałem się przynajmniej, że nie ma sensu dyskutować na takim forum - przynajmniej z Vizzardami!
Wiesz co to jest klasa - jeżeli tak, to posiada ją PYKSON!

hehehehehehe czlowieku co sie bolwersujesz jakbys poczytal forum to bys sie dowiedzial co kupic a ty robisz nowy temat i myslisz ze to cie usprawiedliwia na samej gorze forum masz przyklejony temat http://forum.cdrinfo.pl/announcement.php?f=15 jakbys przeczytal moze bys nie pisal na vizzarda takich nie dobrych rzeczy widze ze palce bola cie od szukania wiec pomysl najpierw za nim cos napiszesz :taktak:

Czołgista 15.10.2004 23:01

No tak ANDRZEJOWI trzeba powiedzieć stanowcze NIE ! :cisza:

I nie to żebym coś miał do Andzejów !

:piwo:

Ale tylko tych co są na NIE !

VIZZARD 15.10.2004 23:01

Cytat:

Napisany przez legion
wiec pomysl najpierw za nim cos napiszesz :taktak:

Ty legion nie pisz nawet takich rzeczy :nie:

Bo gość nie wie nawet co to znaczy :idea:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.