Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Wybory prezydenckie 2015 (https://forum.cdrinfo.pl/f5/wybory-prezydenckie-2015-a-94605/)

Patrix 18.04.2015 17:52

Wybory prezydenckie 2015
 
Znamy kandydatów zatem utworzyłem sondę.

revolver0 18.04.2015 17:54

Sonda jak najbardziej realna... W tej sondzie powinna być zablokowana opcja głosowania na kandydatów innych niż bronek ....

grzeniu 18.04.2015 17:57

Nie no, naprawdę tylu ich jest? Serio? :wow:

Patrix 18.04.2015 17:59

Tak to wygląda, w takim razie sonda ma również cel edukacyjny, aby każdy wiedział kto i ile.

Jarson 18.04.2015 18:01

Ja nie wiem, czy to nie jest jakiś rodzaj czarnowidztwa, ale mam dziwne wrażenie, że ten temat poleci du cote de chez śmietnik szybciej niż można by było pomyśleć ;)

Oczywiście mogę się mylić i może stać się tak, że rozkwitnie tu rzeczowa, uprzejma dyskusja będąca przykładem poszanowania poglądów innych, wzorem do naśladowania, błyszczącą gwiazdą na ciemnym firnamencie politycznego dyskursu, blaskiem jutrzenki wyłaniającym się na granatowym nocnym niebie niezrozumienia i rozdziału.

Tak że tego... Nawet nie wiem, czy joujoujou da na to szansę, ale nawet jeśli da, to jak myślicie, ile czasu temat będzie pod względami merytorycznym oraz kulturalnym zasługiwał, żeby zostać w tak zacnym dziale jak off topic? Ja obstawiam, że jakieś 2-3 kwadranse ;)

Patrix 18.04.2015 18:02

Jarson, ja tworząc temat w OT daję wszystkim szansę, jeśli zrobi się piana to trudno...
ja bym był wdzięczny za brak mordobicia i może jednak opinie o kandydatach, których mało znamy...

ed hunter 18.04.2015 18:05

Jurek, ogórek, kiełbasa i sznurek.

Jarson 18.04.2015 18:14

Cytat:

Napisany przez Patrix (Post 1321869)
Jarson, ja tworząc temat w OT daję wszystkim szansę, jeśli zrobi się piana to trudno...
ja bym był wdzięczny za brak mordobicia i może jednak opinie o kandydatach, których mało znamy...

Ależ ja nie mam nic przeciwko takim tematom w OT. Inna sprawa, że raczej nie wróżę mu długiej tu kariery, gdyż są na tym forum osoby, których emocjonalny stosunek do tematu nie pozwala im na ograniczenie się tylko do udziału w suchej dyskusji lub na powstrzymanie się od pisania.

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 1321871)
Jurek, ogórek, kiełbasa i sznurek.

... i - gdzież by tam - wcale nie Eda między innymi mam tu na myśli :haha:

ed hunter 18.04.2015 18:16

Jarsonie! Wypowiedziałem się merytorycznie i na temat o pani Ogórek, także odpiiiiii się ode mnie. :D

Jarson 18.04.2015 18:28

No przecież napisałem, że wcale nie Ciebie mam tutaj na myśli :D

mgit 18.04.2015 18:44

Cytat:

Napisany przez Jarson (Post 1321868)
Ja nie wiem, czy to nie jest jakiś rodzaj czarnowidztwa, ale mam dziwne wrażenie, że ten temat poleci du cote de chez śmietnik szybciej niż można by było pomyśleć ;)

Oczywiście mogę się mylić i może stać się tak, że rozkwitnie tu rzeczowa, uprzejma dyskusja będąca przykładem poszanowania poglądów innych, wzorem do naśladowania, błyszczącą gwiazdą na ciemnym firnamencie politycznego dyskursu, blaskiem jutrzenki wyłaniającym się na granatowym nocnym niebie niezrozumienia i rozdziału.

Tak że tego... Nawet nie wiem, czy joujoujou da na to szansę, ale nawet jeśli da, to jak myślicie, ile czasu temat będzie pod względami merytorycznym oraz kulturalnym zasługiwał, żeby zostać w tak zacnym dziale jak off topic? Ja obstawiam, że jakieś 2-3 kwadranse ;)

Nie oszukuj się - skończy jak każdy temat - tego typu - czyli w śmietniku :taktak:

Patrix 18.04.2015 18:54

To skończy jeśli ma skończyć... po co ciągle gadać o śmietniku?

ed hunter 18.04.2015 18:55

Taka złudna nadzieja, że jak polityką nie będziemy się interesować, to nas ona nie dotyczy. Dotyczy, nawet przy zakupie bułki.

revolver0 18.04.2015 19:43

przewiduje że niedługo Bronek będzie miał więcej głosów niż forum ma użytkowników...

joujoujou 18.04.2015 19:53

W sondzie brakuje jednej, jak najbardziej możliwej opcji. Ciekawe kto zgadnie jakiej. :>


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.