Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Nowy rok akademicki czas zacząć... :-) (https://forum.cdrinfo.pl/f5/nowy-rok-akademicki-czas-zaczac-40686/)

andrzejj9 03.10.2004 21:03

Nowy rok akademicki czas zacząć... :-)
 
A taki sobie temacik bez sensu ;)

Jutro zaczynam nowy rok akademicki, więc wszystkim studentow (w tym sobie ;) ) życzę, aby był naprawdę udany :piwo:

:spoko:

epol 03.10.2004 21:08

Dołączam się do życzeń.

P.S. Dobrze wam tak :P Ja juz chodze od wrześnie ;)

Ziele 03.10.2004 21:29

Ja jeszcze jutro mam wolne bo na Politechnice jest inauguracja i inne gupoty. Mój wydział miał w piątek wiec nie bede chodził dwa razy :D

ps. jest ktoś tutaj z Politechniki Krakowskiej?

47 03.10.2004 22:14

Ja zacząłem w piątek, tzn powinieniem bo zamiast na uczelni parę godzin spędziłem na komisariacie policji próbując zgłościć kradzież dokumentów, (szybcy są), a teraz to dopiero we wetorek, poniedziałki mam wolne ;).
Pozdro i powodzenia w nowym oby lepszym roku akademickim :peace:

andrzejj9 04.10.2004 06:48

Cytat:

Napisany przez Ziele
Ja jeszcze jutro mam wolne bo na Politechnice jest inauguracja i inne gupoty. Mój wydział miał w piątek wiec nie bede chodził dwa razy :D

ps. jest ktoś tutaj z Politechniki Krakowskiej?

No to może ja też dzisiaj pójdę i dowiem się, że nie ma zajęć :)

Szczerze mówiąc nie jest to tak do końca wykluczone, bo wczoraj jedna kumpela coś przez gg wspominała o jakiś godzinach dziekańskich.. Zobaczymy, ale naprawdę nie miałbym nic przeciwko temu 8 )

Pawel_k 04.10.2004 07:02

ja na dzien dobry zrobilem sobie autograf na dwa drzwi :|

mello 04.10.2004 07:19

:) ja dzisiaj zaczynam wydzial RESOCJALIZACJI wroclaw sie klania :d piatki i co drugi poniedzialek wolny!!!

Smartek 04.10.2004 07:22

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
No to może ja też dzisiaj pójdę i dowiem się, że nie ma zajęć :)

Szczerze mówiąc nie jest to tak do końca wykluczone, bo wczoraj jedna kumpela coś przez gg wspominała o jakiś godzinach dziekańskich.. Zobaczymy, ale naprawdę nie miałbym nic przeciwko temu 8 )

nie ma! uczyc sie! :P
pozdro ;)

_Neoo_ 04.10.2004 07:49

Poszedłem na 8 rano na WF, facet pogadał sobie pół godzinki i powiedział : "do zobaczenia za tydzień" i na tym się skończyło. Następne zajęcia o 13.30, później jeszcze jedne i na poniedziałek koniec :] Piątek wolny :)

W sumie nie tak wyobrażałem sobie studia, no ale cóż nie będę rozpaczał ;)

CIAPEK 04.10.2004 07:53

Masakra!
 
Ja rozpocząłem mój debiut na studiach i jestem przerażony wszystkim!
Marketing i Zarządzanie specjalność: Informatyka w Biznesie - to to co wybrałem w trybie zaocznym.
Cały weekend w dupe bo lekcje od rana do wieczora-człowiek jest przeorany fizycznie jak smok (psychicznie też) zapowiada się dużo nauki, dużo kosmosu. Po dwuletniej przerwie od matury jaką było łatwe studium doznaje szoku i nie wiem jak to będzie.
Boje się matematyki z którą skończyłem oficjalnie w szkole średniej i nie chciałem do niej wracać, a także rachunkowości. Tak wogóle to to szkoła bankowa (WSB).

Pozdrawiam i życze wytrwałości.

P.S.
Jeszcze musze zakupić, albo znależć kupe podręczników :(

Kris 04.10.2004 07:59

Cytat:

Napisany przez _Neoo_
(...)
W sumie nie tak wyobrażałem sobie studia, no ale cóż nie będę rozpaczał ;)

Uczyć się samemu, a nie opierdzielać! ;)

MacGyver 04.10.2004 09:38

No ja zacząłem w piątek ... te same mury uczelni, nowy parking, nowe komputery, te same twarze (nie mówię o "pierszakach")

mr_spock 04.10.2004 12:50

ja bylem wczoraj pierwszy dzien... po 6 wykladach zniknelo z 30% ludzi
a bylo ich 9. On 8 do 18:30 :)
jeszcze z 10 minut i by mnie musieli na pogotowie zawiezc ze zmasakrowanym siedzeniem od tych twardych krzesel ;)

Air 04.10.2004 13:09

Zazdroszczę Wam tego studiowania, serio.
No ale trudno, praca czeka każdego. Więc bawcie się teraz !!

_Neoo_ 04.10.2004 15:29

Cytat:

Napisany przez KristofS
Uczyć się samemu, a nie opierdzielać! ;)

Ja na razie nawet jakbym chciał to nie mam jak się uczyć. Serio!

Poszedłem na 13.30 to okazało się, że to nie moja grupa ma zajęcia, no nic, 1,5 h czekania. Wszedłem na łacinę i dowiaduję się że wystarczy pokazać świadectwo z oceną z liceum, a taką samą dostanie się do indeksu. Po tym kobita (nawiasem mówiąc ta sama która uczyła mnie LO ;) )stwierdziła że mogę iść. Ostatni wykład został odwołany i tym sposobem mój pierwszy dzień studiów się zakończył.

PS. Historia ze współczesnymi stosunkami międzynarodowymi.
PS2. A samemu nie che mi się uczyć :P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.