Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   "GTA kazało mi mordować"... (https://forum.cdrinfo.pl/f5/gta-kazalo-mi-mordowac-55424/)

andrzejj9 13.08.2005 13:10

"GTA kazało mi mordować"...
 
Zapraszam do krótkiej lektury:

http://www.proline.com.pl/index.php?...486&grupa=news

Dla mnie co prawda to jest znowu jak oskarżanie producenta noży o to, że ktoś z ich użyciem popełnił przestępstwo, ale GTA nigdy nie miało lekkiego życia..

Weron 13.08.2005 13:14

Dla mnie ten artykul jest smieszny. To wszystko co moge powiedziec na jego temat.

qfir 13.08.2005 13:21

a ciekawe gdzie ten 20 latek miał rodziców, gdy był jeszcze dzieckiem? Mom zdaniem to jest wina jego rodziców, a nie ze gral w GTA.

Mich@ł 13.08.2005 14:34

A w Simsy czasem nie grał?? Albo w Postala...

Ehh.. Taki duży a zachował się jak dziecko :O :boks:

kodziu 13.08.2005 15:02

Ładnie... to ja ide grać w Playboy:The Mansion.

Ciekawe czy w życiu wywrze na mnie jakiś wpływ :D

Predi 13.08.2005 15:15

czytalem to juz na inym serwisie, jak dla mnie to tu nie ma o czym rozmawiac...
swir jest swirem i tyle... co ma do rzeczy w co gral albo co ogladal.....

Weron 13.08.2005 15:58

Cytat:

Napisany przez kodziu
Ładnie... to ja ide grać w Playboy:The Mansion.

Ciekawe czy w życiu wywrze na mnie jakiś wpływ :D

Napewno. Mozesz zostac niezlym zboczuchem. :niepow:

Berion 13.08.2005 21:29

To są preteksty do wyłudzania szmalu od developer'a (tudzież usprawiedliwienia swojej głupoty) na fali popularności "krucjaty Libermana".

Oktawian89 13.08.2005 21:37

nie bo padne na suty ze smiechu...;] takie fixy to tylko w USA sie moga dzać...
Juz widze taki proces w Polsce...
peace :)

Calme 13.08.2005 23:54

Hmm żenada niestety

wolfen3 14.08.2005 00:00

to ja ide sobie pograc w sapera :)

raven66 14.08.2005 08:55

żenada... takie dyskusje pamiętam jeszcze z czasów jak byłem szczylem, na rynku kwitło wydawnictwo pt. Secret Service a masową popularnością wtedy cieszył się Doom
i co z tego się pytam? zawsze było, jest i będzie - a równie dobrze można oskarżyć producenta gier, jak i autorów filmów, czy pisarzy parających się pisaniem kryminałów albo horrorów - kozioł ofiarny się zawsze znajdzie szczególnie jeśli nadarza się okazja wyciągnięcia kasy
do tego żygać mi się chcę jak słyszę tłumaczenia i zwalanie winy na wszystkich dookoła, tylko na najbliższe otoczenie się nie patrzy ani na siebie
jego problem, jak gościu jest świrem i nie potrafi rozróżnić rzeczywistości od gry komputerowej
do ... nędzy przecież nikt mu nie kazał grać w GTA czy cokolwiek innego
taaa... "wielogodzinne sesje przed komputerem" no nie, proszę...

Morris 14.08.2005 21:08

Cytat:

Napisany przez wolfen3
to ja ide sobie pograc w sapera :)

A później pójdziesz szukać min w lesie, up****oli Ci rękę i oskarżysz M$, że Bill to kazał Ci zrobić ^_^
Eh, to GTA... najpierw Hot Coffee, teraz to...
Według mnie, to zwykły prawniczy bełkot:
Cytat:

Jego adwokaci, jako główną linię obrony obrali oskarżenie twórców popularnej gry Grand Theft Auto o negatywny wpływ na psychikę młodego człowieka.
któremu na szczęście sąd nie dał wiary:
Cytat:

Dwudziestolatek z USA, Devin Moore, został we wtorek uznany winnym zabójstwa trzech policjantów.
Gdyby było inaczej, to wylądowałby w psychiatryku przynajmniej. Ta linia obrony wg mnie była na tyle absurdalna, co niebezpieczna dla całego społeczeństwa. W USA obowiązuje prawo oparte na precedensach, co oznacza, że gdyby doszło do uniewinnienia wynikającego z takich przesłanek, to w przyszłości każdy bandzior mógłby się w podobny sposób wywinąć po tym jak zmasakrowałby wszystkich przechodniów na ulicy w centrum miasta.
Inna sprawa, że rodzice, zamiast pozywać producenta gry, powinni się zastanowić, gdzie byli, gdy ich pociecha (sic!) siedziała w domu przy komputerze jak ten aniołek od -być może- 8 roku życia i nie znała innego świata. Czy interesowali się jego grami? Czy uświadamiali mu nierzeczywistość tego świata?
Oczywiście cała historia mogła być (nie)zręcznym wybiegiem papug, które go broniły i wtedy tylko takich potraktować :bicz:

wolfen3 14.08.2005 21:25

Cytat:

Napisany przez Morris
A później pójdziesz szukać min w lesie, up****oli Ci rękę i oskarżysz M$, że Bill to kazał Ci zrobić


To moze pogram sobie w Franko : Szalona Zemsta :)

Predi 14.08.2005 21:40

wy sie smiejcie ale u kuzyna jego mlodsi bracia (ok 8-9 lat) zaczeli "biegac" po scianach :D po ogladnieciu Matrixa :D
trzeba bylo potem slady butow zmazywac :D

aczkolwiek to tak na marginesie :D

ide sobie w Thiefa pograc :D potem bede na ulicy ludzi ogluszal i okradal :D

edit: jeszcze jedna historyjka mi sie przypomniala,
w pewnym sklepie komputerowym, w pewny miescie ( ;) ) szefem jest nasz znajomy, kiedys costam kupowalem i patrze a tam stoi komputer pokazowy - tzn taki na jakim leca sobie rozne demka, muzyczka itd dla bejeru
za kompem siedzial jego kilkuletni (!!!!!) synek, ktory z tepym wyrazem w oczach, z odglosami yyy...uuu....ssss.... i slina cieknaca z buzi (doslownie, male dziecko) pogrywal sobie w pewna gierke.....

powiedziec Wam co zobaczylem na ekranie? pamietacie jak sie zaczynal Blood 2? no wiec to byl Blood 2, poczatkowa lokacja, pociag metra, glowny bohater z nozem w reku... za zabicie cywila dostawalo sie HP... i co ten maly robil?

ano z ta slina cieknaca z geby, tepym wyrazem oczu i glupimi pochrzakiwaniami podchodzil po kolei do kazdego cywila i RZEZAL go nozem w akompaniamencie "Please... no...." i cieknacej naokolo krwi, bo Blood 2 to byla KRWAWA gierka....

po prostu super :| ja swojemu dziecku nie dam takiej gry w takim wieku :|


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.