Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   zamiana scieżki dźwiękowej (https://forum.cdrinfo.pl/f13/zamiana-sciezki-dzwiekowej-57051/)

rocher 27.09.2005 00:59

zamiana scieżki dźwiękowej
 
Witam ponownie (ehh zabrałam się za porządki w płytach i stąd nekanie forum przeze mnie ;)

Otóż tak się zastanawiałam nad pewną sprawą, mam film, bajke jak zwał tak zwał (mulan konkretnie) jest w avi, chce przerobić na dvd - to pikuś.
Avi jest anglojęzyczne, mam do tego napisy, ale że to ma oglądać małe dziecko, które nawet nie potrafi czytać to się zastanawiałam czy:
po pierwsze można oryginalny dźwięk zastąpić ściezką z dubbingiem
po drugie czy znacie, albo czy są w ogóle jakies ztronki, gdzie ewentualnie taki dubbing możnaby ściagnąć
po 3 jeśli poprzednie 2 punkty są wykonalne, to jak to się robi?

pozdrawiam
asia

artoor 27.09.2005 11:18

Moze nie bedzie to odpowiedz na Twoje pytanie, ale (jesli jest to wykonalne, a zdaje sie ze tak... jedyna watpliwosc odnosnie punktu 2) czy nie latwiej podskoczyc do wypozyczalni DVD i zrujnowac sie... te 5 zloty? ;) Oczywiscie obejrzec i oddac... a o przegrywaniu nie mowie, bo to nielegalne przeciez jest, prawda? ;) Tak bym to rozwiazal... no chyba ze ktos podrzuci lepsza propozycje :)

smolik 27.09.2005 13:38

Ścieżkę dżwiękową można dograć za pomocą VirtualDub tylko mogą być problemyn z dopasowaniem dźwieku do obrazu.
Problem moze być w znalezieniu takiej ścieżki ale warto poszukać na mułku, swego czasu pamiętam jak dogrywało się polski dubbing do "Shreka 2".

rocher 27.09.2005 17:38

Cytat:

Napisany przez artoor
Moze nie bedzie to odpowiedz na Twoje pytanie, ale (jesli jest to wykonalne, a zdaje sie ze tak... jedyna watpliwosc odnosnie punktu 2) czy nie latwiej podskoczyc do wypozyczalni DVD i zrujnowac sie... te 5 zloty? ;) Oczywiscie obejrzec i oddac... a o przegrywaniu nie mowie, bo to nielegalne przeciez jest, prawda? ;) Tak bym to rozwiazal... no chyba ze ktos podrzuci lepsza propozycje :)

Wiesz może masz i racje, po cholerę się trudzić... jak mozna przecież wypożyczyć, tym bardziej ze beverly hills zaraz pod nosem mam :D

hehe
pozdrawiam

artoor 27.09.2005 17:55

Cytat:

Napisany przez rocher
Wiesz może masz i racje, po cholerę się trudzić... jak mozna przecież wypożyczyć, tym bardziej ze beverly hills zaraz pod nosem mam :D

hehe
pozdrawiam

Otoz to :spoko: Jesli nie ma zadnych przeciwwskazan :)

Reetou 27.09.2005 17:57

Piraci... :P

artoor 27.09.2005 18:14

Cytat:

Napisany przez Reetou
Piraci... :P

Czemu od razu piraci? Filmu wypozyczyc nie mozna w celu obejrzenia go?? ;)

Reetou 27.09.2005 18:21

Aaaa, to przepraszam ;)

rocher 27.09.2005 18:35

No ja cały czas żyłam w przeświadczeniu, że wypożyczadnie vhs/dvd są właśnie w tym celu robione - by wypożyczac w celu poogladania. A poza tym chyba każdy z was widzi ten tekst na początku "... kopiowanie zabronione..." Hhehehehehe

pozdrowka

Reetou 27.09.2005 18:50

Ja rozumiem... ;)

Wiesz, po prostu za bardzo zasugerowałem się tematem topicu:
- "mam avi, które chce przerobić do DVD" - że niby skąd masz to avi, jak nie masz oryginału;
- "znacie stronki z dubbingiem?" - dubbing tak samo podlega prawu autorskiemu, jak i cały film :P

artoor 27.09.2005 20:35

Cytat:

Napisany przez Reetou
Ja rozumiem... ;)

Wiesz, po prostu za bardzo zasugerowałem się tematem topicu:
- "mam avi, które chce przerobić do DVD" - że niby skąd masz to avi, jak nie masz oryginału;
- "znacie stronki z dubbingiem?" - dubbing tak samo podlega prawu autorskiemu, jak i cały film :P

Dobra... nie ma sie co rozdrabniac ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.