Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   Anime - kolejne podejście :D (https://forum.cdrinfo.pl/f26/anime-kolejne-podejscie-d-59735/)

Pagerus 12.12.2005 15:37

Anime - kolejne podejście :D
 
Witam! Tak mnie jakoś naszło, aby kolejny raz wrócić do kwestii anime na forum :) Przeglądałem poprzednie tematy, które były tu podejmowane - ale doszedłem do wniosku, że skoro forum stale się rozrasta - to być może pojawiły się jakieś nowe osoby, które dzielą razem ze mną to zainteresowanie :)
Z pewnością odezwą się głosy osób, które oglądały najbardziej znane i oklepane serie (Dragon Ball, Sailor Moon) albo też te bardziej ambitne (przynajmniej według niektórych - jak choćby Neon Genesis Evangelion). No cóż... liczę na Was panowie i panie (chętnie porozmawiam zwłaszcza z tymi drugimi :) ). Oby ten temat nie umarł zbyt szybko :)

Smartek 12.12.2005 15:41

A od czego mozna zaczac swoja przygode z anime?
ja tylko... pokemony widzialem i mi sie nie spodobalo... ^_^ :nieee:
pozdro ;)

Pagerus 12.12.2005 16:01

Cytat:

Napisany przez Smartek
A od czego mozna zaczac swoja przygode z anime?
ja tylko... pokemony widzialem i mi sie nie spodobalo... ^_^ :nieee:
pozdro ;)

To zależy jaki rodzaj Ci odpowiada - bo w anime jest najlepsze to, że każdy jeśli tylko chce - znajdzie coś dla siebie :)

Qbi@k 12.12.2005 16:14

Ja zaczolem swoja przygode od Bleacha :D Wczesniej oczywiscie ogladalem takie tytuly ja DB czy Czrodziejki z Ksiezyca (hehe w koncu to tez anime ;) ).

Jak ktos chce zaczac przygode z anime to polecam wlasnie Bleach. Ostatnio duzo tytulow obejrzalem :D . Szegolnie godne polecenia sa Hellsing, Wolfs Rain, obowiazkowo Vampire Hunted D, Berserk, Księżniczka Mononoke,Trinity Blood :) Anime jest taka ilosc ze naprawde trudno wymienic wszystki tytuly warte polecenia. Wymienilem te ktore ogladalem i jednoczesnie utkwily mi w pamieci :)

Jeszcze duzo zostalo do obejrzenie ;) PC chodzi mi ostatno 24h z powodu anime :D

Pagerus 12.12.2005 16:52

No nieźle - widzę, że nie tylko ja mam lekkiego bzika na tym punkcie :) Oglądając Bleach utknąłem koło 20 odcinka - wiem - mam sporo zaległości - ale w międzyczasie oglądam inne serie - ostatnio "Suzuka".

REi 12.12.2005 17:26

Ha ;] moja przygoda z anime to juz w moich okolicach legenda :D majac kilkanascie lat (juz nie pamietam ile) zobaczylem w telewizji teledysk "King Of My Castle" Wamdue Project - taka techniawa jakas ;p ale nie o muzyke chodzi a o obraz - po prostu stwierdzilem ze musze sie dowiedzec z czego to wycinki (dla niedoinformowanych byl to Ghost in the Shell) przypadek chcial ze w "kutowym czasopismie" NEO (nie neo+) pojawila sie akurat recenzja owego anime ktora to nakierowala mnie na raczkujacy jeszcze wtedy i malo znany sklep... Ultime. Zamowilem i pomimo iz anime bylo od 15 lat (a tyle jeszcze wtedy nie mialem) udalo mi sie to bez problemow. Po obejzeniu GitS'a stracilem zaintereesowanie w animcach z dolnej polki (DB, Pokemony itp). Tak zaczela sie moja przygoda z anime. Podczas ktorej to wciagnolem w anime chyba wszystkich swoich znajomych ;) .

Sie rozpisalem. :D

Ostatnie anime jakie ogladalem to Full Metal Panic(2): The Second Raid i Trinitiblood (niepelna serie)
Dodam jeszcze ze po raz 3 czytam tomy mangi Hellsinga ktore do tad sie ukazaly (7 tomow) i z mokrymi gaciami czekam na Hellsing OVA (prawdziwy Hellsing na podst mangi = duzo krwi ;] )

Qbi@k 12.12.2005 17:27

hoho no to masz do nadrobienia :D ja wlasnie sciagnelem 60 odcinek Bleacha ;) Najwieksza frajda dopiero przed toba :)

Cytat:

Napisany przez REi
i z mokrymi gaciami czekam na Hellsing OVA

O tak :D Lada dzien bedzie nam dane obejrzec OVA :piwo: Czekam na ten dzien z niecierpliwoscia :D

REi 12.12.2005 17:31

Niestety premiere przelozono na 25 stycznia ;(

Qbi@k 12.12.2005 17:38

Cytat:

Napisany przez REi
Niestety premiere przelozono na 25 stycznia ;(

No niedobrze :/ Mialo byc chyba 24 grudnia. No ale trudno :) wazne ze bedzie to OVA :D

Arcadio 12.12.2005 17:39

Cytat:

Napisany przez Smartek
A od czego mozna zaczac swoja przygode z anime?
ja tylko... pokemony widzialem i mi sie nie spodobalo... ^_^ :nieee:
pozdro ;)

Od Hentai :bicz:

Qbi@k 12.12.2005 17:43

Cytat:

Napisany przez Arcadio
Od Hentai :bicz:

hehe jak ktos chce to moze zaczac i od zboczonych anime :D Hentai

Pagerus 12.12.2005 17:57

Cytat:

Napisany przez Qbi@k
hehe jak ktos chce to moze zaczac i od zboczonych anime :D Hentai

Jeśli ma się tylko do tego ograniczyć to... ehh... nic już nie powiem na ten temat...
No to muszę zacząć oglądać Bleach - gorzej, że staram się mieć anime od jednego subera - a w przypadku Bleach padło na Anime-Keep... wiem, że Lunar wydał już 60 epów... A-K wydało dopiero 40 :(

Qbi@k 12.12.2005 20:44

Cytat:

Napisany przez Pagerus
Jeśli ma się tylko do tego ograniczyć to... ehh... nic już nie powiem na ten temat...
No to muszę zacząć oglądać Bleach - gorzej, że staram się mieć anime od jednego subera - a w przypadku Bleach padło na Anime-Keep... wiem, że Lunar wydał już 60 epów... A-K wydało dopiero 40 :(

Hehe niewiem czy wiesz ale najlepsze suby robi LUNAR. Powie ci to kazdy tlumaczacy napisy na jezyk polski :) Takze nie czekaj i sciagaj cala serie od nowa ;) [LUNAR]
Napisy znajdziesz na moim ulubionym serwisie z napisami do anime :) (zreszta jest to chyba jedyny taki serwis) AnimeSub.info Tam mozesz sobie poczytac (w komentarzach do napisow Bleacha ze Lunar zdecydowanie wyprzedza konkurencje). Oferuje rowniez bdb jakosc obrazu i dzwieku.

Pagerus 12.12.2005 20:56

Cytat:

Napisany przez Qbi@k
Hehe niewiem czy wiesz ale najlepsze suby robi LUNAR. Powie ci to kazdy tlumaczacy napisy na jezyk polski :) Takze nie czekaj i sciagaj cala serie od nowa ;) [LUNAR]
Napisy znajdziesz na moim ulubionym serwisie z napisami do anime :) (zreszta jest to chyba jedyny taki serwis) AnimeSub.info Tam mozesz sobie poczytac (w komentarzach do napisow Bleacha ze Lunar zdecydowanie wyprzedza konkurencje). Oferuje rowniez bdb jakosc obrazu i dzwieku.

Ściągać od nowa nie będę - bo już część mam wypaloną :) tak więc szkoda ściągać od nowa - ale od 41 odcinka chyba się przerzucę na Lunar. Wiem, że Lunar robi dobre suby - ściągam niektóre serie właśnie od nich :)
A co do pl napisów - to ja oglądam anime z ang. subami - uczę się dwóch języków na raz :D

Berion 13.12.2005 18:59

Moja przygoda z anime zaczęła się od nie powiem czego (w każdym bądź razie ratowały świat, a za najciekawszy element uważałem przemiany :D)... nie ważne...

Cytat:

Napisany przez Smartek
A od czego mozna zaczac swoja przygode z anime?
ja tylko... pokemony widzialem i mi sie nie spodobalo... ^_^ :nieee:
pozdro ;)

Zgadnij - soft hentai ;)

A poważnie:

Polecam Oh My Goddnes, Tenchi Moyo, Armitage, Akira, Appleseed, czy już wymienione pozycje...


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.