Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   modem-czy jest na to sposob (https://forum.cdrinfo.pl/f5/modem-czy-jest-sposob-10076/)

chester 31.08.2002 10:22

modem-czy jest na to sposob
 
Chcialbym sie dowiedziec czy jest jakis sposob na to zeby korzystac
z modemu za darmo albo ktos zna jakas inna firme niz TPSA
ktora proponuje internet za taniej niz ci zlodzieje.

ZiP 31.08.2002 10:43

Określ przede wszystkim sumę, którą zamierzasz miesięcznie wydawać na internet. Napisz, ile możesz wydać na opłatę instalacyjną. Podaj prędkość łącza, która Cię interesuje.
Stałe łącza o prędkości 128 kbit/s można znaleźć już za 40 zł/miesiąc. Ja płace 79 zł /miesiąc, opłata instalacyjna kosztowała mnie 199 zł (ale teraz jest zniżka - 99 zł.)

bas 31.08.2002 10:57

Najpierw napisz gdzie mieszkasz!!! Bo tak to możemy sobie rozmawiać.

mapsajm 31.08.2002 22:58

sam chciałem sobie jakiś kabelek pociągnąć, ale...
okazało się, że tpsa tak skutecznie walczy o pozycję lidera na rynku dostawców internetu (do wg nich tej pozycji nie ma((), iż skutecznie zablokowała dostępność tanich usług. przynajmniej taka sytuacja jest teraz w Łodzi(( :'( ((
jest coś takiego, jak www.helion.pl - chwilowo im się nie opłaca...
www.deskomp.com.pl - chwilowo(!!!) tylko przyłączają radiówkę od 950zł. miesięcznie...
dialog - może w przyszłym roku, chociaż ich oferta jest raczej konkurencyjna dla tepsy. na isdn można wykupić nielimitowane połączenia za 80zł. ale co z tego!?!
tepsa przecież nie prowadzi praktyk monopolistycznych...

bas 01.09.2002 00:12

Mapsajm: skontatuj się ze mną na maila, też jestem z łodzi, postaram sie coś wymyślić, tylko napisz w mailu gdzi dokładnie mieszkasz.

Weron 01.09.2002 08:22

U mnie to np nie ma takiej mozliwosci, zeby zalatwic sobie stale.
czekam moze w koncu w ofercie upc sie pojawi chociaz jezeli chodzi o upc to takze sa zlodziej takie ceny za taki shit, skandal.
No chyab, ze pojawi sie nowa telewizja kablowa z internetem bo w okolicy a razcej sasiednim miescie maja takie.
A teraz korzystam z interneti gdzie za 100 godzin place ok 100 zl.
No i ta oferta ,musi mi na razie wystarczyc nie mowiac o ofercie tpsa gdzie chca za chyba 30 godzin 60 zl:-D :-D

chester 02.09.2002 13:28

Cytat:

bas napisa***322;(a)
Najpierw napisz gdzie mieszkasz!!! Bo tak to możemy sobie rozmawiać.
Mieszkam w tarnowie.Chcialem zeby mi zlozyli internet solutions
ale dowiedzialem sie ze sa w strasznych dlugach wiec zrezygnowalem.
zadna inna firma nie chce mi zalozyc

QBUS 02.09.2002 13:33

Cytat:

chester napisa***322;(a)

Mieszkam w tarnowie.Chcialem zeby mi zlozyli internet solutions
ale dowiedzialem sie ze sa w strasznych dlugach wiec zrezygnowalem.
zadna inna firma nie chce mi zalozyc

A sprawdzaliscie Neostrade TPSowa (dostepnosc w Twoim rejonie mozna sprawdzic na www.neostrada.pl wpisujac swoj numer telefonu)? Troszke drogie (instalacja prawie 900 zlotych) i abonament za 512/128 ADSL okolo 170 zlotych, ale nie jestes za maskarada (masz wlasne IP, wprawdzie zmienne ale czasem sie przydaje) no i szybkosc pol megabita i podpiecie ze zwyklego gniazdka telefonicznego.

chester 02.09.2002 14:34

nie uwazasz ze to troche duzo kasy?????????????????????
Moze sa jeszcze jacys dostarczyciele neta.albo inny sposob na modem

ZiP 02.09.2002 15:11

Ilość załączników: 1
Dla mnie ciężko byłoby wysupłać 170 zł, chociaż za tą prędkość to się naprawdę opłaca. To jest aż dziwne, bo SDI kosztuje niewiele mniej.
Chociaż ja dla samej zasady znalazłbym sobie lepszego dostawcę internetu, niż TelePsy SA.

QBUS 02.09.2002 15:52

Cytat:

ZiP napisa***322;(a)
Dla mnie ciężko byłoby wysupłać 170 zł, chociaż za tą prędkość to się naprawdę opłaca. To jest aż dziwne, bo SDI kosztuje niewiele mniej.
Chociaż ja dla samej zasady znalazłbym sobie lepszego dostawcę internetu, niż TelePsy SA.

TPSA odchodzi teraz od SDI wlasnie w zamian za Neostrade (nawet jest promocja - instalacja dla uzytkownikow SDI wynosi tylko ok. 160 zlotych brutto).
Ja mam teraz Chello (kablowka UPC Krakow) - razem z TV kablowa place wlasnie 170 zlotych miesiecznie, ale jest spox - w 4 godziny zciagam caly film (transfery do 60kb/sek z Direct Connecta). Z neostrada zapewne jest podobnie.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.