Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f120/)
-   -   Darksideres 2: festiwal bugów. (https://forum.cdrinfo.pl/f120/darksideres-2-festiwal-bugow-91789/)

Berion 16.12.2012 14:45

Darksideres 2: festiwal bugów.
 
Taki podtytuł powinna dostać druga część równie świetnego co niedocenionego Darksiders. Z niecierpliwością czekałem na Darksiders 2, tym bardziej, że z "przygodowego slashera" zmieniono formułę na "slasherowy RPG". I doczekałem się - gry na 50h, która może uniemożliwić jej ukończenie po np. połowie... Od premiery minęło pół roku, a co robi Vigil Games? Pracuje nad DLC! Zamiast do ***** * ***** ******* ***** nad patchem (skoro 1.02 dalej ma błędy krytyczne). Czarę goryczy przelewa auto save, przez który osoby nierobiące *regularnych* ich kopii na USB na pewno zrobią sobie krzywdę. Jak się nie potrafi pisać rozbudowanych silników skryptowych to się za nie bierze, albo przynajmniej przeznacza większy budżet na testy funkcjonalne...

A chciałem mieć fajne święta... :sciana:


Na co ja się nadziałem:
  • błędne zaliczanie kartek dla Vulgrima
  • nie zaliczanie zebranych znajdziek
  • problemy z zawieszaniem latarni (brak "'O' Action", pomaga reload gry)
  • freezy, na które zwykle pomaga wyłączenie dźwięku i odekwipowanie całego sprzętu... zwykle ale nie zawsze, mam perm freeze na The Noss na obu save'ach...
  • błędne oznaczanie eventów (otwarte drzwi przed pokonaniem Wailling Host, oznaczanie questów jako ukończonych mimo, że nie są)

Skandal. Widać bardzo starają się odebrać palmę pierwszeństwa w dziedzinie ********* silników Bethatesda'dzie. :(

loki7777 17.12.2012 11:52

To chyba dotyczy tylko ps3 czy xo tez?

Berion 17.12.2012 12:35

Podobno wszystkich. Ja gram na PS3.

Już się odblokowałem, przestawiając wszystkie opcje na off i zdejmując ekwipunek (za którymś razem zadziałało... bez tych szamańskich sztuk wieszało się od razu na wejściu). Walka w taki sposób na Apocalipticu to był niezły hardkor. :(

A co do:
Cytat:

- błędne zaliczanie kartek dla Vulgrima
- nie zaliczanie zebranych znajdziek
Nie zwróciłem uwagi, że kartki się różnią od tych rombów. :P Także wszystko z tym (póki co?) jest ok.

- - -

Narzekam, narzekam, ale gdyby nie te bolączki to gra jest świetna (szczególnie OST). Brakuje mi za to tylko dwóch rzeczy: bloków albo (przerywania combosów) i takich walk z bossami jak w jedynce. Odnoszę wrażenie, że w D2 wszyscy badassi to zwykłe mięso, brak tej epickości, monumentalności, nie wiem jak to nazwać. Po prostu to już nie jest to, po za (jak dotąd) Golemem nie ma w nich żadnego kombinowania, żadnych wymyślnych sposobów - po prostu się tłucze. Słabo. Sam "Śmierciu" to też taki "przynieś, podaj, pozamiataj", w ogóle nie widać że to jeździec apokalipsy - w przeciwieństwie do "Wara".

pali 17.12.2012 22:58

Starzejesz się, Berią.

Berion 17.12.2012 23:03

Nie znasz gry to nie wiesz. Są zwykle w takich miejscach, że nie ma czasu aby podejść i się przyglądać. Tekstury utrzymane w tej samej kolorystyce, modele bardzo podobne, te same spekulary i te same efekty wokół nich, także mogłem pomylić. :P

Myślałem, że te "romby" przeliczane są na "kartki", a te dopiero na "rozdziały" (co po chwilowym zastanowieniu powinno okazać się idiotyczne, no ale...).

Berion 02.01.2013 00:10

Przebrnąłem przez Game+.

Za drugim podejściem wcięło mi jednego Mystic Stone'a. Podejrzewam, że przed walką z bossem w Judicator Tomb. Strąciłem go, zaraz potem auto save i zwiecha. Kamyka na ścianie nie ma, w inventory też nie... W Game+ nie dostałem też pass-a do ostatniej serii walk w Crucible.

Jak się uważa to można z tymi bugami żyć. Za pierwszym razem udało się wymasterować, na drugi chyba nie starczyło na testy funkcjonalne... :P

revolver0 24.10.2015 22:03

Odświeżam, co to ma być Darksiders 2: Deathinitive Edition? Widziałem zwiastun i zabili grę...

Berion 25.10.2015 00:09

Port na current geny. Jeśli nie będzie tak zabugowany jak wersje na pierwotne platformy to warto kupić. Jeśli. ;]

mgit 25.10.2015 16:21

A to może, być jeszcze gorzej?

Ta gra po dziś dzień nie jest grywalna, przez te błędy...

revolver0 25.10.2015 17:55

Wersje na PC (steam) ukończyłem (może miałem farta), za to grafika się zmienia na zwiastunie przynajmniej.

Berion 26.10.2015 09:19

Za pierwszym razem wymasterowałem, razem z DLC. Miałeś pecha. ;p

Nic się nie zmienia... Jest taka sama jaka była. Podbili tylko rozdzielczość wyświetlania i deklarują stałe 60fps.

ethar 26.10.2015 15:41

Chyba jeszcze w Herosy 7 nie graliście, jak tak narzekacie :P ;) Tam to dopiero jest karnawał bugów...

mgit 26.10.2015 17:18

Ja grałem w Heroes 7 - po 10 minutach wywaliłem...

Jak dla mnie nie grywalne... era Heroes skończyła się na 4 (4 mi się akurat podobała)... 5 już nie... a do 3 to nawet nie ma co porównywać...

Berion 27.10.2015 20:15

Skończyła się na 3. :P

mgit 27.10.2015 20:36

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1340589)
Skończyła się na 3. :P

Nie przesadzaj, 4 była fajna :taktak:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.