Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   WinOnCD 5.00 (https://forum.cdrinfo.pl/f2/winoncd-5-00-a-11424/)

Pedros 13.10.2002 22:55

He, he - dobre z tymi prezentami - nawet o tym nie pomyślałem. Po prostu zapomniałem wstawić przy tym porównaniu świąt mordy takiej :-D albo takiej ;)

Weron 13.10.2002 13:53

Cytat:

DJ_LukBoj napisa***322;(a)
Wiem że WinOnCd to dobry program bo na nim jade i jestem bardzo zadowolony (nawet bardziej niż z NERO)
A powiedz mi dlaczego Boże Narodzenie ma przewage nad Wielkanocą ? czy to dlatego że na Boże Narodzenie dostaje się prezenty:-D

A Zajaca to ty nie widzial?

DJ_LukBoj 13.10.2002 13:48

Wiem że WinOnCd to dobry program bo na nim jade i jestem bardzo zadowolony (nawet bardziej niż z NERO)
A powiedz mi dlaczego Boże Narodzenie ma przewage nad Wielkanocą ? czy to dlatego że na Boże Narodzenie dostaje się prezenty:-D

Pedros 13.10.2002 07:53

Cytat:

DJ_LukBoj napisa***322;(a)
Mam dobrą rade:
POPROSTU nie UŻYWAJ WINONCD 5.00 !!!
:-D :-D :-D


A Boże Narodzenie ma wyższość nad Wielkanocą...
Dobra rada ???
Używałes WinOna ?
Wion to dobry progs - nie jest rozprowadzany tak jak nero z nagrywarkami, więc może mniej popularny, co nie znaczy gorszy. Po prostu inny.
JerzyR - nie tylko to, overburning np. też.

JerzyR 13.10.2002 01:30

winoncd 5 jest OK
 
musisz zainstalowac unidriver:
http://www.roxio.de/german/support/drv_user.php3
i serwis pack 2
http://www.roxio.de/english/support/...cepacks_e.html

Powinno zadzialc

WinonCD5 jest bardzo fajny i intuicyjny -czego nie mozna powiedziec do konca o nero, np ostatnio probowalem stworzyc nero'em obraz CD
jesli ktos uzywal winoncd to wie ze jest super proste - w nero trzeba zmienic .... nagrywarke na image recorder (czy jakos tak) i dopiero wtedy mozna zrobic obraz.... Mozna i tak, ale po co?

JerzyR

DJ_LukBoj 12.10.2002 21:35

Mam dobrą rade:
POPROSTU nie UŻYWAJ WINONCD 5.00 !!!
:-D :-D :-D

epol 12.10.2002 19:52

WinOnCD 5.00
 
WinOnCD 5.00 nie wykrywa mi nagrywarki TEAC CD-W540E. Widzi jakiegoś innego Teaca. Nie mam rzadnego services packa wgranego.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:13.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.