Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Status na FORUM (https://forum.cdrinfo.pl/f10/status-forum-11439/)

BD 12.10.2002 22:37

Status na FORUM
 
Hello :)

W zwiazku z zaistniala ostatnio sytuacja i dowcipami paru uzytkownikow forum postanowilismy zmienic zasady ustawiania statusow.

Od teraz by uzytkownik sam mogl sobie zmienic status musi wyslac 800 postow lub miec status admina forum.

Do chwili nabycia uprawnien zmiany statusu beda dzialaly domyslne statusy:

Nowy na forum - 0
Bywalec - 50
Stały bywalec ;) - 100
Wyjadacz ;) - 300
Killer :) - 1000
Rencista - 1500
Emeryt - 2000

/||\aster 12.10.2002 23:03

Wedlug mnie jest to duzo lepsze niz poprzednio.
Chcesz miec swoj wlasny status na forum to sie produkoj;) .

oldgringo 12.10.2002 23:04

Czy to znaczy, że mi wywalisz old membera ? Ja nie trzaskam postów na wyścigi, chociaż spokojnie bym mógł pisać i 10 dziennie.
Mam nadzieję, że weźmiesz to pod uwagę bo nie chcę być wyjadaczem.Nara.

grzeniu 12.10.2002 23:29

Ciekawe komu sie bedzie spieszyc zeby zostac rencista czy emerytem:P Na razie mamy kilku killerow, strach bedzie ich pytac o rade.;p

Pedros 13.10.2002 04:59

ten "killer" jakoś nie pasuje do reszty statusów

-Sid-The-Rat=> 13.10.2002 07:22

poweim tak - zarty zartami ale komu one szkodza?

wprowadzaja nieporzadek? ograniczyl sie do 2 osob, podpis tomgoo byl i swiecil od miesiaca i nikt od tego nie umarl ani zawalu nie dostal

800 postow to strasznie duzo - ogranicza to wielu uzytkownikow ktorzy pisza malo a sa tu zancznei dluzej niz 'kilerzy' - ograniczenie do 400 powinno wystarczyc - bo i tak jest tu gaussowaski rozklad userow - 95% nie przekracza 50 postow

zrezygnowalbym z tego emeryta i rencisty - to nie ten klimat

a ograniczenie tego punktu forum uznaje za wysoce szkodliwe dla klimatu forum

Weron 13.10.2002 08:01

Mi to tam nie przeszkadza z tym, ze jak to mowia prawo nie dziala wstecz. I w zwiazku z tym wszyscy, ktorzy mieli wczesniej swoj status(ten, ktory sam wpisali)powinni go utrzymac.

Ice 13.10.2002 08:24

Nie może być tak jak było ??? Komu to przeszkadzało ??? Bo mi nie. A teraz jak będzie jak napisał BD to zacznie się wyścig postów i myślę że mniej bedzię naprawdę wartościowych postów - mam nadzieję że się mylę.

tomgoo 13.10.2002 08:44

hej przeciez ja mam 1051 postów i nadal nie moge zmienic statusu - dlaczego???????????????????

Laser 13.10.2002 09:03

Witam !

rencista ?? Emeryt hej najstarsza osoba na forum ma coś koło 50-tki !!!

A co do liczby postów to sie zgadzam - bedzie wyścig szczurów po posty !!!

Coraz więcej ankiet zdublowanych pytań ... poczekamy zobaczymy!

Yahol 13.10.2002 09:23

Cytat:

Weron napisa***322;(a)
Mi to tam nie przeszkadza z tym, ze jak to mowia prawo nie dziala wstecz. I w zwiazku z tym wszyscy, ktorzy mieli wczesniej swoj status(ten, ktory sam wpisali)powinni go utrzymac.
I tak powinno zostac!
Przeciez to nie my zostawilismy furtke do wpisywania Team Member - a wy Admini!
A co do ilosci postow, to tez jest nie w pozadku - sa ludzie o dluzszym satzu ode mnie - z mniejsza iloscia postow - to tez (czas uczestnictwa) powinien byc brany pod uwage!

ZiP 13.10.2002 09:27

Zostawcie to jak było - przecież było dobrze. (( Komu to przeszkadza????

Weron 13.10.2002 09:32

Cytat:

ZiP napisa***322;(a)
Zostawcie to jak było - przecież było dobrze. (( Komu to przeszkadza????
Jak to komu przeszkadza.
Wladzy przeszkadza. W koncu nie moze byle kto sie wywyzszac.
Trzeba pokazac kto rzadzi.

tomgoo 13.10.2002 09:53

Cytat:

Weron napisa***322;(a)
W koncu nie moze byle kto sie wywyzszac.
no cóż jeśli w twoim odczuciu jestem byle kim to twoja sprawa . Ja sie tak nie czuje.
i wcale sie nie wywyższam.

grzeniu 13.10.2002 10:42

Cytat:

Weron napisa***322;(a)

Jak to komu przeszkadza.
Wladzy przeszkadza. W koncu nie moze byle kto sie wywyzszac.
Trzeba pokazac kto rzadzi.

Kazda wladza zeby istniec musi przypominac o swoim istnieniu chocby niepotrzebnie mieszajac. A reakcja poddanych im zywsza i bardziej emocjonalna tym lepiej dla wladzy. Wlasciwie wystarczylo zablokowac pare okreslen typu "team member" czy "moderator" lub "administrator" albo stworzyc status zastrzezony dla redagujacych serwis i nie byloby sprawy. Mnie osobiscie wisi co tam jest wpisane i nawet nie chce mi sie myslec na co to zmienic (a ponoc nawet teraz mam prawo). Nawet nie zauwazylem wczesniej, ze Tomgoo cos tam sobie dla jaj wpisal.:P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.