Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Prywatne wiadomości ... ograniczenie. (https://forum.cdrinfo.pl/f5/prywatne-wiadomosci-ograniczenie-11757/)

Laser 21.10.2002 12:04

Prywatne wiadomości ... ograniczenie.
 
Witam !

Ostatnio prowadze intensywną korespondencje poprzez wiadomości prywatne - i tu niemiłe zaskoczenie ogranicznie ilości znaków do 1000!

NIe dałoby sie tej granicy zwiększyc powiedzmy o 500 ...

Dzięki;)

Monter 21.10.2002 12:19

Hmmm, piszesz wiadomości czy książkę? ;p

92 wiadomości to nie jest korespondencja intensywna :P

Pozdrawiam 8)

+++LeWaP+++ 21.10.2002 13:05

Panie Monter!

Ale chociaż o te 250 znaków dać więcej !

Przecież to nie problem.

Czy to czemuś szkodzi.

Po co robic coś takiego:

wiadomość nr 1 1000 znaków
wiadomość nr 1 ciąg dalszy x znaków

???

ZiP 21.10.2002 13:28

No właśnie, szkoda Wam kilku kilobajtów mniej na dysku serwera? Przecież nikt nie będzie wysyłał kodu źródłowego Windowsa!

Natknąłem się kilka razy na wspomniany problem, gdyż miałem do wysłania kilka KB tekstu. Muszę powiedzieć, że nie pisałem wtedy żadnej książki, a jedynie dosyć długiego posta z fragmentem wklejonego tekstu...;)

ThanatoS 21.10.2002 13:54

Pareset znaków więcej nie powinno robić problemu.

Laser 21.10.2002 15:03

Cytat:

Monter napisa***322;(a)

92 wiadomości to nie jest korespondencja intensywna :P

Pozdrawiam 8)

Witam !

Spoko dopiero sie rozgrzewam ... ;)

To co nic nie da się zrobić ! ??? :o

tomgoo 21.10.2002 15:50

chm ja także bym sie dołączył do prosby ponieważ mi samemutakże się czesto zdaża iż musze skrucic list;)

Weron 21.10.2002 18:22

Cytat:

Monter napisa***322;(a)
Hmmm, piszesz wiadomości czy książkę? ;p

92 wiadomości to nie jest korespondencja intensywna :P

Pozdrawiam 8)

Przydaloby sie troche wiecej.
Ostatnio jak pisalem to musialem obcinac.

A tak na marginesie to widze pernamentna inwigilacje..
Nieladnie.W kocu to chyba sa prywatne wiadomosci.???

Taz40 21.10.2002 18:33

Cytat:

Weron napisa***322;(a)

Przydaloby sie troche wiecej.
Ostatnio jak pisalem to musialem obcinac.

A tak na marginesie to widze pernamentna inwigilacje..
Nieladnie.W kocu to chyba sa prywatne wiadomosci.???

Na starym forum nie bylo takich problemów. Nowe forum nowe mozliwosci i "Miska4" nam zastapili i w glowach im sie przewraca. Bardzo nieladnie:'(

grzeniu 21.10.2002 19:41

Cytat:

Weron napisa***322;(a)

Przydaloby sie troche wiecej.
Ostatnio jak pisalem to musialem obcinac.

A tak na marginesie to widze pernamentna inwigilacje..
Nieladnie.W kocu to chyba sa prywatne wiadomosci.???

Jesli tylko gdzies jest mozliwosc inwigilacji to z pewnoscia to sie robi, moze nie ciagle i nie wszystkich ale przynajmniej ja sie nie ludzilem ze jest inaczej.:P

Majonez 22.10.2002 01:43

coz ja moge powiedziec ze swojej strony
nawet jezeli istnieje mozliwosc podejrzenia czyjejs prywatnej wiadomosci to ja nie wiem gdzie i nie chce wiedziec ale ssadze ze jedyna inwigilacja tutaj jest znajomosc przez Montera liczby tych wiadomosci

nie sadze aby ktorykolwiek z nas kiedykolwiek probowal odczytac czyjas prywatna wiadomosc chociaz sadze ze jest to niemozliwe

a co do tematu postu to mysle ze 1000 znakow jest akurat - nie po to sa one stworzone aby ich uzywac jako swoistej skrzynki pocztowej
od kontaktow ze znajomymi kazdy z nas ma jakiegos maila
a te privy to tylko taki dodatek do forum - w koncu na starym forum nie bylo takich gadzetow :)

Monter 22.10.2002 03:27

Jedyna dostępna informacja dla mnie mającego największe prawa dostępu to ilość wiadomości - mogę je także skasować (wszystkie a nie pojedyncze) ale i tak bez możliwości dostępu do treści, więc o prywatność informacji proszę się nie bać, Twoje podejrzenia Weron są bezpodstawne.

Co do ilości znaków przychylam się do zdania Majonez'a i stwierdzam, iż taka ilość pozostanie jaka jest aktualnie.

A co do kolegi Taz40, który napisał: "Nowe forum, nowe mozliwosci i "Miska4" nam zastapili i w glowach im sie przewraca" to radzę większą powsciągliwość wypowiedzi, nic tu nie dzieje się bez wiedzy Miska4 to raz, dwa - wolnośc słowa nie upoważnia do bądź co bądź - publicznego - stwierdzania o zawartości czyjejś głowy.

Pozdrawiam 8)

Taz40 22.10.2002 09:45

Cytat:

Monter napisa***322;(a)
Jedyna dostępna informacja dla mnie mającego największe prawa dostępu to ilość wiadomości - mogę je także skasować (wszystkie a nie pojedyncze) ale i tak bez możliwości dostępu do treści, więc o prywatność informacji proszę się nie bać, Twoje podejrzenia Weron są bezpodstawne.

Co do ilości znaków przychylam się do zdania Majonez'a i stwierdzam, iż taka ilość pozostanie jaka jest aktualnie.

A co do kolegi Taz40, który napisał: "Nowe forum, nowe mozliwosci i "Miska4" nam zastapili i w glowach im sie przewraca" to radzę większą powsciągliwość wypowiedzi, nic tu nie dzieje się bez wiedzy Miska4 to raz, dwa - wolnośc słowa nie upoważnia do bądź co bądź - publicznego - stwierdzania o zawartości czyjejś głowy.

Pozdrawiam 8)

Mozliwe ze mnie troche ponioslo ale moja wypowiedz nie byla bezpodstawna. Sledze to forum bardzo czesto i ostatnia nieprzychylnosc ze srtony zarzadzajacych tutaj bardzo nmie niepokoi. Np. Na pytanie o skrzynki pocztowe z domena cdrinfo widze wielkie czerwone NIE, nastepna afera ze statusami pod nickiem dolala oliwy do ognia, a gdy zobaczylem w tym poscie wypowiedz kolegi "Werona" bylem zalamany ze takie cuda moga sie dziac. Dalsza wypowiedz "Majoneza" troche mnie uspokoila.

Jesli w jaki kolwiek sposob poczules sie urazony moja wypowiedzia to PRZEPRASZAM!

+++LeWaP+++ 22.10.2002 10:30

Skoro ograniczenie musi wynosić 1000 znaków to chociaż podajcie powód.

Czy to spowalnia w jakiś sposób serwer, zapycha go. A może nie umiecie tego zmienić... w co wątpię :)

Na prawdę te 200 znaków więcej chyba nic nie "zepsuje" ?

Luke 22.10.2002 14:10

Cytat:

ZiP napisa***322;(a)
No właśnie, szkoda Wam kilku kilobajtów mniej na dysku serwera? Przecież nikt nie będzie wysyłał kodu źródłowego Windowsa!

Natknąłem się kilka razy na wspomniany problem, gdyż miałem do wysłania kilka KB tekstu. Muszę powiedzieć, że nie pisałem wtedy żadnej książki, a jedynie dosyć długiego posta z fragmentem wklejonego tekstu...;)

dokladnie ten sam problem miewam. te pare kb to chyba niewiele? a jak tak wam szkoda miejsca to kasujcie posty szybciej, bo tych na 5 stronie to juz chyba nikt nie czyta.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.