![]() |
Sterowniki ASPI i 4in1 sa konieczne do prawidlowego nagrywania!
Co do 4in1 - zawsze ktoras wersja zadziala! A kupno nowych komponentow zawsze moze poczekac! Musisz troche pokombinowac! Sciagnji kilka wersji 4in1 i probuj! |
Przede wszystkim - VIA 4 in 1 jest NIEZBĘDNE. Jeżeli po tym nie działa, zainstaluj Windowsa XP/2000 - on jest bardziej tolerancyjny pod tym względem. Jeżel i to nie pomoże, uaktualnij BIOS. A jeżeli i to nie zadziała, w najgorszym przypadku będziesz musiał kupić nowy kontroler albo płytę główną.
|
a czy jest jakas inna opcja zeby DMA zadzialalo?????
Czy moge sie obejsc bez instalacji 4in1????/ |
Czesc cebit proponuje zmienic winde na 98se i zainstalowac via 4in1 w wersji 442 bo te mi dzialaja odpowiednio.
|
zainstalowałem kiedyś 4in1 ale wtedy komp mi sie włącza 5 minut albo sie wogóle nie chcial włączyć!!!!
|
kliknij na OK:). jak nie pomoze:) to zainstaluj sterowniki Via 4in1
n |
nie moge włączyć DMA!!!!!
Ilość załączników: 1
Mam dysk SEAGATE BARACUDA 30 GB, system Windows ME i płyte główną Epox-a na chipsecie VIA i nie mogę włączyć DMA na dysku co spowalnia nagrywanie (mam LTR32123S) i kopiowanie z dysku na dysk. przy prubie włączenia pojawia się komunikat i DMA sie nie włącza.
Co musze zrobic aby je włączyć?? |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:29. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.