![]() |
Alcoholowe problemy
Chciałem p[odzielić się kilkoma uwagami nt. tegop ponadnormatywnego programiku. Otóż zarówno wersja 1030 jak i poprzednia podczas użycia innego oprogramowania typu InCD lub Nero powodowały zwis kompa... aż do momentu wysunięcia tacki - potem wszystko było OK. Co dziwniejsze czasem problem występował od razu a czasem dopiero po nagraniu/skopiowaniu 1 płytki :( Wczoraj postawiłem na bezalcoholowy tryb życia no i wszystko śmiga aż miło... Ma ktoś podobne doświadczenia?
|
Wedlug mnie to jest przeciazenie proca, np u mnie po nagraniu w cdrwinie, po jakis 30 sekundach jak cos dale robie winda mi sie zwiesza na kilka sekund i potem jest ok.
|
to chyba nie przeciążenie... bo jak raz zawisnął to koniec, aż do otwarcia tacki, po jej zamknięciu znowu zwis... chyba coś było w ustawieniach namieszane bo InfoTool też zgłupiał.... a po deinstalacji % te same progsy śmigają
|
Re: Alcoholowe problemy
Cytat:
BTW- mój kumpel też postawił na bezalkoholowy tryb życia. I teraz śmiga aż miło. :-D |
Zapostuj to na forum ALC. Niemniej ejdnak ja mam multum programow do wypalania zainstalwoanych i zaden sie nie gryzie.
|
widać to kwestia innych wyłacznych dla mojej konfiguracji ustawień softwarowo-hardwarowych... zresztą podobnie jak w przypadku innych problemów które mają ludziska uszczęsliwione kompami :)
Dzięki za odzew i niech żyje EB :))))))) |
Ja mam WinOnCd 5.02 i nowy Alcohol i nie "gryzą się"
|
Dzięki za wsparcie... :) Też mam Win On CD i to kilka wersji... teraz używam Me :))))))))))) A na marginesie... bez alcoholu póki co czuję się lepiej :))) Pozdrawiam
|
Re: Alcoholowe problemy
ALCOHOL jest super ale nie w takim stężeniu
on jest niebezpieczny wywaliłem go jush JEDNAK CLONE RULEZ :) |
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:07. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.