Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   Problemy ze zrobieniem back-up'u nowego Robbiego Williamsa (https://forum.cdrinfo.pl/f2/problemy-ze-zrobieniem-back-upu-nowego-robbiego-williamsa-13091/)

MiSiuKa 24.11.2002 14:54

Problemy ze zrobieniem back-up'u nowego Robbiego Williamsa
 
Witam,

Kupilem niedawno plytke 'Escapology' Robbiego Williamsa i nie moge zrobic kopii zapasowej. WinOnCD sie zawiesza, a CloneCD (wprawdzie stary, bo ver. 2.8.4.3) wywala sie po 10 minutach. Moja nagrywarka to Teac CD-W54E. Wiem, ze plytka jest zabezpieczona, ale czym i jak to obejsc? Pomozcie prosze!

MiSiuKa

oneeye 25.11.2002 00:47

Re: Problemy ze zrobieniem back-up'u nowego Robbiego Williamsa
 
Cytat:

MiSiuKa napisa***322;(a)
Witam,

Kupilem niedawno plytke 'Escapology' Robbiego Williamsa i nie moge zrobic kopii zapasowej. WinOnCD sie zawiesza, a CloneCD (wprawdzie stary, bo ver. 2.8.4.3) wywala sie po 10 minutach. Moja nagrywarka to Teac CD-W54E. Wiem, ze plytka jest zabezpieczona, ale czym i jak to obejsc? Pomozcie prosze!

MiSiuKa

jeśli masz teac'a W540E to nie ma problemu
1.profil tego zabezpieczenia to "dummy files"
2.bedziesz potrzebował clone cd przynajmniej 4.0 ale najlepiej 4.1
3.zainstaluj deamon tools
4.skopiuj clonem na dysk robbiego z profilu "dummy files" (jeśli nie potrafisz ustawić tego profilu uzyj clony xxl)
5.załaduj image do wirtualnego napędu deamon tools
6.zgrab piosenki np. cd extractorem bezpośrednio z wirtualnego napędu
7. powodzenia

odpisz jak ci poszło!!!

posdrofionka

cana 25.11.2002 08:27

jako ze masz i starszą wypalarke i stareńkiego klonika to :
1. użyj nowego klona
2. jak się nie uda clonikiem to albo eac albo easy cd extraktor i zripuj te tracki na hdd a next już normalnie winonem albo neronkiem wypal i po kłopocie
jeśli ani pkt 1 ani 2 nie przyniosły pozytywnego efektu to zmień napęd źródłowy z teac'a na coś innego i spróbuj jeszcze raz
pozdro


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.