![]() |
ClonCD
mam nagrywarke samsung sw-224 i w cloncd niemoge zrobic obrazu żadnego cd, bufor odczytu skacze mi od 0% do 1% i zpowrotem do 0% i po jakims czasie po dojsciu wskaznika postepu do 100% wyskakuje komunikat że niezrobił obrazu. A w nero i innych programach robi bez problemu.
|
zobacz w opcjach clona jak masz ustawiony bufor.Zwieksz go troche.
|
Ustawilem bufory na full i nic. Wątpie aby to to był, ponieważ na cloncd udalo mi sie kilka razy zrobic obraz np Diablo (orginal) zrobilem obraz a za drugim razem juz sie niedalo.
|
A jaka masz wersje clona???
jak masz najnowsza to sprobuj starszej, jak masz starsza to sprobuj nowszej. jak tak i tak dalej jest tak samo to wyprobuj alkohol 120%. oczywiscie program:-D |
Prubowalem alkohol120% i dziala ale cloncd nie (mam najnowsza wersje cloncd ale to mi sie dzieje od kilku wersji wczesniej, niepamietam ilu.)
Dzieki. |
To zostań przy Alcoholu 120% - jest równie dobry jak CloneCD jak nie lepszy
|
A moze po prostu nie podoba mu sie twoj serial? Odinstaluj clona, uzyj programiku do czyszczenia pozostalosci po nim i zainstaluj na nowo z pewnym serialem.
|
Możecie mi powiedzieć co jest lepsze alkohol120% czy blindwrite.
A jakim programem wyczyscic pozostalosc po cloncd? |
Cytat:
CloneCDClean (jest chyba na cdrinfo.pl[oczywiście w dziale download]) pozdrw. |
uzylem tego clonecd cliner i nic niedal dalej jest ten sam problem.
|
Zainstaluj sobie ClonyXXL i Alkohol, w pierwszym wykryjesz czy płytka jest zabezpieczona a w Alcoholu ustaw właściwy profil i kopiuj.
Po co się męczysz, daj sobie spokój z Clonem, Alcohol jest "the best" |
Kolega ma problem z clonem i tu mu trzeba pomoc a nie radzic zeby go nie uzywac. Clone CD to dobry soft i warto sie pomeczyc zeby jednak chcial dzialac. Co do deinstalacji clona, to jesli juz to zrobisz to uzyj jeszcze ktoregos ze skryptow usuwajacych pozostalosci w rejestrze (na koncu masz link a tam do wyboru chyba 3 skrypty). Mozesz tez probowac recznie pousuwac wpisy elaborate bytes. Na koniec jeszcze sprawdz i usun folder ktory przewaznie zostaje na dysku. Jeszcze pytanko - czy po instalacji nowych wersji clona pytal cie o serial (nawet po deinstalacji poprzedniej wersji), bo jesli nie to znaczy ze nadal jest uruchamiany starym serialem, a ten moze nie dzialac z nowymi wersjami lub w miedzyczasie znalazl sie na tzw 'black liscie'. Tak czy owak musisz sie dokladnie pozbyc resztek clona z systemu. Co do alcoholu, to owszem jest dobry i warto go sprawdzic.
A tu w/wym link: http://www.cdrinfo.pl/software/stron...ge=CDR-CloneCD |
Mialem ten sam problem z samsungiem sw 224 zmien w nim bios na 204R i powinno pomoc u mnie zadzialalo
Krzysiek |
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:46. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.