Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Pizza (https://forum.cdrinfo.pl/f5/pizza-14373/)

Kasprzak 22.12.2002 16:17

Pizza
 
Sorka za dosc nietypowy topic ale czy ktos zna przepis na pizze np. z pizzy hut WIEM ZE TO GLUPIO ZABRZMIALO ale chodzi o maly zakladzik

Remix 22.12.2002 16:47

przepis na pizze z PizzaHut to znaja tylko kolesie ktorzy ja robia i to wszystko trzymane jest w tajemnicy.. podobnie w TelePizza :D

aczkolwiek ja w PizzaHut zapytasz sie o sklad to powiedza Ci co do jednego skladnika :) ... nie wiem jak w tej kwestii jest w TelePizza

tomgoo 22.12.2002 17:46

Kasprzak a od kiedy ty robisz pizze:-D

RiT2 22.12.2002 18:08

Cytat:

tomgoo napisa***322;(a)
Kasprzak a od kiedy ty robisz pizze:-D
Chyba sie zakochal!!!! Bo tylko uczucie moze meszczyzne zapedzic do garow!

Laser 22.12.2002 18:11

Cytat:

RiT2 napisa***322;(a)
Chyba sie zakochal!!!! Bo tylko uczucie moze meszczyzne zapedzic do garow!
Witam !

Nie zakochał / aczkolwiek jest to mozliwe;) / ale założył nie wiadomo o co - wiemy ze musi zrobić PIZZE ale nie wie jak ...:(

RiT2 22.12.2002 18:32

Cytat:

Laser napisa***322;(a)
Witam !

Nie zakochał / aczkolwiek jest to mozliwe;) / ale założył nie wiadomo o co - wiemy ze musi zrobić PIZZE ale nie wie jak ...:(

Przyznaje ze wstydem, ze kiedys robilem pizze do mojej ukochanej. Ukochana jest nadal ale wole chodzic z nia do pizzerii!!!

ZiP 22.12.2002 18:34

Ja kiedyś widziałem "wykradzione" przepisy na potrawy z McDonald's, gdzieś na jakiejś stronie o eDonkey'u. Być moze na pizzę też coś by się znalazło :D

sayan 22.12.2002 20:03

mój qzyn ma Pizzerie.
i jak robi ciasto to zamyka sie i w samotności wszystko przyżądza. Nawet jego żona niezna przepisu :)

sayan 22.12.2002 20:10

PRZEPIS na CIASTO.

Proporcjonalnie przepis jest na naprawde dużą PIZZE.
Przepis jest mój domowy :) :)

SKŁADNIKI
0,5 litra mleka
0,5 kostki drożdzy
70dk mąki
1 jajko
szczypta soli, pół łyżeczki cukru

PRZEPIS
Trochę ciepłego mleka zmieszać z drożdzami i cukrem, dodając 4 łyżki mąki. Poczekać aż urośnie. Dodać pozostałem składniki i wymieszać.

A na wieszch dajesz co chcesz.np. ser, pieczarki, papryka, kiełbasa itd.

Piec.. to zalezy od wielkośći. Ten przepis 30min (ale to jest naprawde dużaaaa pizza)

pozdrawiam i życze miłych wypieków :)

Luke 22.12.2002 20:46

jak bardzo trzeba byc szalonym, aby zakladac sie o przepis na pizze?:)

-Sid-The-Rat=> 22.12.2002 23:00

jesli chesz znac przepis na TelePizze wkladasz na siebie 'usmiech rozbrajajacy sceniczny nr 13' i idziesz do lokalu, tam z instynktem polujacego drapieznika wybierasz najbardziej podatna na pytania osobe i po 10 minuah wiesz wszystko - eksperyment nalezy wykonac przy w miare pustym lokalu, rankiem - bo inaczej chlopcy i dziewczeta maja troche pracy i nie moga tracic czasu na gadki

a pizz hut chyba dostaje gotowe prefabrykaty

poza tym - co do telepizzy - nawet jesli znasz przepis to i tak najwazniejsze jest pieczenie - a takiego pieca jak tam nie zasymulujesz w domu

Kasprzak 24.12.2002 14:53

:-D :-D dzieki wszystkim tobie SAYAN szczegolnie ! TNX!


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.