![]() |
Dodawanie pliku do obrazu
Mam pytanko jak dodać do obrazu clona jakiś plik???.Próbowałem np WinIso , UltraIso dodać plik i sie udało ale przy nagraniu z tych plików program później mówi że .img , .cut, .bin sie różnią. Więc jak mam to zrobić skoro te programy zapisują w .iso -clon tego nie widzi.
|
Nie wiem czy jest to możliwe, na pewno nie uda się tego zrobić WinIso lub UltraIso ponieważ one modyfikują sam obraz płyty a CloneCD zapisuje jeszcze dodatkowe informację w 2 plikach, których te programy nie modyfikują.
|
Mozna zaryzykowac i zrobic to od d...y strony:)
Podepnij obraz z Clona pod virtualny naped, kaz mu zapisac w WinISO jako plik *.iso, pozniej otworz go dopisz mu zadany plik, i ponownie daj albo zapisz albo zapisz jako**.iso. Sumy kontrolne beda sie zgadzac i taki plik da sie wypalic. Robilem tak z gra Stronghold i dziala bez problemu. PS: tam gdzie sa kropki powinno byc: drugiey:) a kto zle pomyslal, to jest ........ || |
Format iso widzi np nero i alcohol. Jesli na poczatku dysponujesz obrazem w formacie bin to spokojnie mozesz dodac plik i zapisac to jako iso i potem wypalic. Obrazu clona (img+ccd+sub) lepiej nie modyfikuj gdyz utracisz dane subkanalowe o zabezpieczeniach i gra nie bedzie dzialac, chyba ze tym dodawanym przez ciebie plikiem jest *****.
|
Ok, dzięki!!!!!!!
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.