Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   pełna płyta cdrw (https://forum.cdrinfo.pl/f2/pelna-plyta-cdrw-15492/)

Martin_TP 17.01.2003 21:14

Na przyszlosc. Jak chcesz dogrywac potem dane do plyty, nagrywaj ja pod Nero jako multisesion, a nie poprzez modul wbudowany XP. Zgraj dane z plyty, z forumatuj.. i sobie nagrywaj pod nero :)

A jak chcesz nagrywac i kasowac bez formatowania, urzyj do zapisu InCD... wieksza wygoda, ale tracisz troche miejsca wolnego na plycie.

para 17.01.2003 10:06

To znaczy że płyta została nagrana w jednej sesji. Nie można do niej dograć.

zombi1 17.01.2003 10:00

Cytat:

+++LeWaP+++ napisa***322;(a)
tzn. zrobiłes płyte multisesyjną, która nie jest cała zapełniona i "system" nie pozwala ci dograć nic do niej bo "mówi", że cdrw jest full.

a jaki masz program do nagrywania ? jaka to płyta - marka ? masz zainstalwoane sterowniki aspi ? (patrz -> artykuły cdrinfo.pl)

Nagrywałem w eksploratorze xp metodą przeciągnij. Zainstalowene mem nero 5.5.10 i najnowszy INcd5

Yahol 17.01.2003 09:50

Albo i zaznaczyles w Nero, czy gdzie tam nagrywales, pojedyncza sesje. Zamnknieta sesja i plyta i nic nie mozna dograc.

+++LeWaP+++ 17.01.2003 09:47

tzn. zrobiłes płyte multisesyjną, która nie jest cała zapełniona i "system" nie pozwala ci dograć nic do niej bo "mówi", że cdrw jest full.

a jaki masz program do nagrywania ? jaka to płyta - marka ? masz zainstalwoane sterowniki aspi ? (patrz -> artykuły cdrinfo.pl)

zombi1 17.01.2003 09:41

pełna płyta cdrw
 
Hej!
Mam problem z zapisem płyt CDRW na liton 32123S pod windows xp.
System nie pozwala mi dograć nowych danych na płycie, która jest nagrana do połowy. Wyświetla komunikat, że płyta jest pełna. Proszę o pomoc!!!???


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:19.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.