Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   forum do dupy (https://forum.cdrinfo.pl/f5/forum-dupy-15946/)

ww__ 26.01.2003 20:52

forum do dupy
 
napisałen pytanie w poście i kurde nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Chyba to czytają same P I E R D O Ł Y. Lubicie się mądrzyć, a na temat libcrypta gówno wiecie, dupki

Remix 26.01.2003 20:54

Witam!

proponuje dla tego pana BAN 4 ever !

LAME!

ww__ 26.01.2003 20:57

Cytat:

remix napisa***322;(a)
Witam!

proponuje dla tego pana BAN 4 ever !

LAME!

to jest na uspokojenie?

ww__ 26.01.2003 21:04

Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
to jest na uspokojenie?
wreszcie ktoś odpowiedział, co to za program, czy programik BAN 4???

ww__ 26.01.2003 21:10

Cytat:

remix napisa***322;(a)
Witam!

proponuje dla tego pana BAN 4 ever !

LAME!

co to BAN 4?

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:12

panie ww__ radze opanowac nerwy i ogranizcyc slownictwo - nastepny wyskok podobnej tresci i koniec z forum (ktore notabene jest do czytania a nie do dupy...)

jak widac nie wiemy co to libcrypt - ja np. nie odroznilbym konsoli ps2 od miksera - moge ci za to polecic (anglojezyczne) forum www.gamecopyworld.com lub tekst o zabezpieczeniach vluka'i

mam przyjemnosc moderowac podobne wyskoki

ww__ 26.01.2003 21:18

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
panie ww__ radze opanowac nerwy i ogranizcyc slownictwo - nastepny wyskok podobnej tresci i koniec z forum (ktore notabene jest do czytania a nie do dupy...)

jak widac nie wiemy co to libcrypt - ja np. nie odroznilbym konsoli ps2 od miksera - moge ci za to polecic (anglojezyczne) forum www.gamecopyworld.com lub tekst o zabezpieczeniach vluka'i

mam przyjemnosc moderowac podobne wyskoki

ja po prostu szukam odpowiedzi, a wszystkie te mądre głowy mają mnie w dupie

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:21

Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
napisałen pytanie w poście i kurde nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Chyba to czytają same P I E R D O Ł Y. Lubicie się mądrzyć, a na temat libcrypta gówno wiecie, dupki
nie maja w dupie kolego - inaczej - do tego posta nie mieli - co zrobia teraz nie wiem - po prostu NIE WIEDZA...

konsole sa drogie i malo z nas je ma - tu raczej przewazaj studenci i ludzie dorosli a nie mlodzi gracze - stad mala wiedza o ps2 i konsolach wogole

ww__ 26.01.2003 21:27

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
nie maja w dupie kolego - inaczej - do tego posta nie mieli - co zrobia teraz nie wiem - po prostu NIE WIEDZA...

konsole sa drogie i malo z nas je ma - tu raczej przewazaj studenci i ludzie dorosli a nie mlodzi gracze - stad mala wiedza o ps2 i konsolach wogole

ja też studiuję, i co to ma do tego, zadałem bardzo proste pytanie, dlla ludzi, którzy mają pojęcie o tym wszystkim

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:30

hmmm
a zdazylo ci sie wejsc do banku i zabrac stamtad 100.000.000$ bo 'oni maja'?

to ze duzo wiemy (ale reklama) nie znaczy ze wiemy WSZYSTKO...
konsole to nie to forum - i tyle

ww__ 26.01.2003 21:34

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
nie maja w dupie kolego - inaczej - do tego posta nie mieli - co zrobia teraz nie wiem - po prostu NIE WIEDZA...

konsole sa drogie i malo z nas je ma - tu raczej przewazaj studenci i ludzie dorosli a nie mlodzi gracze - stad mala wiedza o ps2 i konsolach wogole

akurat no chorobcia nie zaliczam się do małolatów, ale chciałbym rozwiązać problem

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:39

powiem ci tak...
tresc twojego pierwszego posta stawia cie w jednym rzedzie z 'malolatami' - sorry - ale tak juz jest

widze ze bys chcial - sposob w jaki sie domagasz atencji wskazuje na studenta prawa, ew. markietingu - to zla postawa - do roszczen trzba miec podstawy - a nie w dupami wyjezdzac kiedy ktos na kolanach nie przyniesie

radze przemyslec takie zachowanie - bo tu to cie najwyzej olejemy - teraz juz celowo a nie przez niewiedze - ale w zyiu bywa gorzej...

dziwie sie sam sobie ze nie wywalilem i ciebie i posta po przeczytaniu tych '*******'...

ww__ 26.01.2003 21:39

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
hmmm
a zdazylo ci sie wejsc do banku i zabrac stamtad 100.000.000$ bo 'oni maja'?

to ze duzo wiemy (ale reklama) nie znaczy ze wiemy WSZYSTKO...
konsole to nie to forum - i tyle

******* się fiucie

-Sid-The-Rat=> 26.01.2003 21:41

uwazam nasza znajomosc z tym indywiduum za zakonczona :)
62.179.0.13. Nazwa hosta: warink00.chello.pl.
dalsze dochodzenie ustali adres i inne takie - milego dnia

Bartez 26.01.2003 21:44

Re: forum do dupy
 
Cytat:

ww__ napisa***322;(a)
napisałen pytanie w poście i kurde nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Chyba to czytają same P I E R D O Ł Y. Lubicie się mądrzyć, a na temat libcrypta gówno wiecie, dupki
Panie ww__ radze uwazac na takie wypowiedzi poniewaz w ten sposob obrazasz kilka tysiecy uzytkownikow. Jezeli nikt Ci nie odpowiedzial na Twoje pytanie to jest kilka mozliwosci dlaczego:
1. Nie spodobala nam sie Twoja xywka
2. Nikomu sie nie chcialo na ten temat nic napisac
3. Nie lubimy sie dzielic wiedza (prawie 100 000 postow na forum)
4. NIKT NIE ZNA ODPOWIEDZI
Nikomu tu nie placa za siedzenie wiec nikt nie ma obowiazku odpowiadac na kazde pytanie.

A jezeli Ci sie nie podoba to bierz grabki i wiaderko i spieprzaj do innej piaskownicy!!!

A tutaj juz po tym co napisales moderatorowi nie masz czego szukac ********!!!


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.