Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Animatrix, juz jest :) (https://forum.cdrinfo.pl/f5/animatrix-juz-jest-16412/)

Y@nkee_PL 05.02.2003 23:56

Animatrix, juz jest :)
 
Cytat:

Na oficjalnej stronie filmu Matrix pojawił się wreszcie pierwszy odcinek oczekiwanej od dawna serii Animatrix - cyklu krótkich filmów animowanych, których akcja rozgrywa się w świecie wykreowanym przez braci Wachowskich.
http://i.film.wp.pl/f/news/w0051396.jpg
Pierwszy odcinek nosi tytuł The Second Resistance, Part One i został zrealizowany przez Mahiro Maedę, japońskiego artystę odpowiedzialnego za pokazywane również w Polsce anime Blue Submarine. Z filmu dowiemy się jak doszło do wojny pomiędzy ludźmi i maszynami i w jaki sposób te ostatnie przejęły władzę nad światem.
zrodlo www.wp.pl (film.wp.pl)

linki:
(poszczególne wersje różnią się od siebie jedynie jakością video)
The Second Resistance, Part One - mini (MOV, 30.5 MB)
The Second Resistance, Part One - midi (MOV, 90.4 MB)
The Second Resistance, Part One - maxi (MOV, 141.3 MB)
Cytat:

Cykl Animatrix składał się będzie z 9 odcinków, za których realizację odpowiedzialni będą m.in. najwybitniejsi twórcy anime: Yoshiaki Kawajiri (Ninja Scroll, Vampire Hunter D: Żądza krwi), Mahiro Maeda i Shinichiro Watanabe

shyja 05.02.2003 23:59

spore :( nie na moje łącze (SDI na 7os.) :(

Y@nkee_PL jak masz to u ciebie obejrze.:cool: hehe

ThanatoS 06.02.2003 00:16

Ja sobie sciagne. Dzieki.

Pagerus 06.02.2003 09:24

Hmmm... a ja poczekam jak ktoś zrobi dobre pliki avi - nie mam ochoty ściągać plików mov (chyba że trzeba będzie za długo czekać na aviki :P)

Pagerus 06.02.2003 09:26

Chociaż kurde z drugiej strony ten ostatni plik może być w niezłej jakości - nie doczytałem, że te wszystkie pliki to ten sam odcinek tylko w różnych wersjach objętościowych :P
Jak ktoś to ściągnie to niech się podzieli wrażeniami - abym wiedział czy warto to ściągać :)

Pawel_k 06.02.2003 09:34

Juz sciagam 8)

ob@r 06.02.2003 09:59

własnie oglądnąlem... takie sobie ... do matrixa wcale nie podobne no chyba ze to wstęp... poczekam na druga część nieanimowaną :), ale prace to ktoś włozył w to ładną...

Y@nkee_PL 06.02.2003 10:10

info uzupelniajace ;)

zrodlo www.wp.pl (film.wp.pl)
Cytat:

Lista filmów składających się na Animatrix :
1. "The Final Flight of the Osiris" - scenariusz - bracia Wachowscy, reżyseria - Andy Jones
2. "Detective Story" - scenariusz i reżyseria - Shinichiro Watanabe
3. "Mariculated" - scenariusz i reżyseria - Peter Chung
4. "Beyond" - scenariusz i reżyseria - Koji Morimoto
5."World Record" - scenariusz i reżyseria - Yoshiaki Kawajiri
6. "Second Renaissance: Part 1" - scenariusz - bracia Wachowscy, reżyseria - MahiroMaeda
7. "Second Renaissance: Part 2" - scenariusz - bracia Wachowscy, reżyseria - Mahiro Maeda
8. "Program" - scenariusz i reżyseria - Yoshiaki Kawajiri
9. "Kid's Story" - scenariusz - bracia Wachowscy, reżyseria Shinichiro Watanabe.
jesli ktos jeszcze nie wie czy sciagnac, to niech najpierw ogladnie sobie zwiastun (56 sek.) z calej serii

linki:
Wersja QuickTime (.mov) 240x105 (3036 Kb)
Wersja QuickTime (.mov) 320x140 (6773 Kb)
Wersja QuickTime (.mov) 480x210 (13546 Kb)

-Sid-The-Rat=> 06.02.2003 10:52

niech ktos zrobi z tego avi - ogladac tego quicktime sie nie da - nie znosze tego playera (a realmedia jeszcze bardziej - w tym ich playerze to chyba tylko sterowania satelitami nie wstawili)

ale jako ze nazwisko autora mi znane - sciagnaelm - i obejzalem - szkoda ze urywa sie przed decydujacym starciem...

Y@nkee_PL 06.02.2003 11:41

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
[...]ogladac tego quicktime sie nie da - nie znosze tego playera[...]
a czemu sie nie da ???
nie rozumiem :blee:

-Sid-The-Rat=> 06.02.2003 11:46

zle sie wyrazilem - moja wersja quicktime'a nie pozwala nawet zrobic fullscreen - zaden inny player nie luya tego formatu - nie znosze za to firmy Apple!

a film obejzalem - jest naprawde niezly - widac ze ktos wie jak sie robi filmy

pozatym - mimo ze animka, ze duze oczy, ta panienka z za dlugimi wlosami na poczatku - to jednak to JEST matrix...

camfo 06.02.2003 12:00

Kurde!!Ściągałem sobie tą najsłabszą wersję i miałem transfer 8.5kb/s i 92% i zwis:) Teraz sciagam od nowa...

Pawel_k 06.02.2003 12:07

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
(...)(a realmedia jeszcze bardziej - w tym ich playerze to chyba tylko sterowania satelitami nie wstawili)
(...)

eee sterowanie odpala sie z menu->sterowanie->satelity ;p ew skrotem ctrl+alt+s ;p ^_^ :D ^_^

Y@nkee_PL 06.02.2003 12:13

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
zle sie wyrazilem - moja wersja quicktime'a nie pozwala nawet zrobic fullscreen - zaden inny player nie luya tego formatu - nie znosze za to firmy Apple!

a film obejzalem - jest naprawde niezly - widac ze ktos wie jak sie robi filmy

pozatym - mimo ze animka, ze duze oczy, ta panienka z za dlugimi wlosami na poczatku - to jednak to JEST matrix...

ja mam QT 6.0.1 i w full screen wchodzi sie przez CTRL+F, po czym wybieramy FS i Play
w wersji 5.0 skrot to CTRL+M
a jaka ty masz wersje?

-Sid-The-Rat=> 06.02.2003 12:31

wersja - 6 - nie ma tam takij opcji - ctrl-f nic nie robi
beznadziejny program
((


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.