![]() |
Ten cd-rom to nie najlepszy zakup, teraz czy bedzie czytal czy nie zalezy od tego na jakich plytach bedziesz nagrywal i z jaka predkoscia, dla porownania Lg52x mojego kumpla nie chcial odczytac plyte Akoss nagranej x32, a jego nagrywarka TDK miala z nimi wielkie problemy.
|
Ilość załączników: 1
Popatrzcie na dolaczony plik
|
Problem z Samsungiem 52x
Witajcie.
Zakupilem sobie niedawno cd-rom'a Samsung Sc-152. Naped spoko, ale mam z nim pewne problemy: 1. Podczas wlozenia plytki z filmem naped na poczatku rozpedza sie, bo slychac jak szumi, pozniej wystarczy ze klikne na ikonce filmu i naped zatrzymuje sie, tak jakby mial problemy z odczytem, po czym zaczyna odtwarzac z mala predkoscia. Pomyslalem, ze to maly problem bo nie szumi, ale w miare uplywu czasu on zaczyna sie rozpedzac. Za cholere nie da sie go kontrolowac nero drive speed. Jak wloze plytke, gdzie jest duzo plikow to nie ma tego problemu. Rowniez w Nero cdspeed w czasie dostepu tam gdize miezy pelny czas czyli full tez trwa to strasznie dlugo, tak jakby plytki nie mogl odczytac. 2. Plytke cd-audio odczytuje tylko ze stala predkoscia 8x a powinien okolo 20x. 3. Komputer wykrywa naped jako SC-152b. Chcialem zmieniec firmware, ale znalazlem tylko SC-152c i d chyba. Czy mozna zmieniz na ktorys z tych? Wiem, ze duzo tego bylo,ale jezeli ktos moglby mi pomoc, bylbym bardzo wdzieczny |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:52. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.