Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   Slim Case & Koperta - lokalizacja ;) (https://forum.cdrinfo.pl/f2/slim-case-koperta-lokalizacja-17896/)

matteo 03.03.2003 18:35

Slim Case & Koperta - lokalizacja ;)
 
Witam :cool:

Tak sobie przeglądam oferte Allegro.pl i szukam pudełeczek slim oraz kopert ... jednak doliczając za każdym
razem jakieś 10zł za przesyłkę, to nie wychodzi mi to tak różowo jak powinno :chytry:

W związku z tym mam pytanko (postanowiłem od dziś kupować płytki na szpindlu, a case'y oddzielnie - chyba lepiej na tym wyjdę?!):

Gdzie można najtaniej (Internet i Warszawa) dostać pudełeczka Slim Case oraz Koperty "z okienkami" ???
Podajcie mi jakieś znośne i relane ceny na dzień dzisiejszy ^_^

P.S. Orientuje się ktoś, może, ile teraz chcą za szpindel 25, 50 i 100 płytek PLATINUM na Giełdzie w Wawie
- jakoś ostatnio zimno i nie było mi po drodze na Batorego :P

Dzięki bardzo! :jupi:

lipek16 03.03.2003 18:39

Niedawno była promocja na platinum.poland.com.pl. 100 płytek + 100 slimów za 132 zeta. Ale teraz nie wiem dokładnie ile to kosztuje i czy jest aktualne. Sprawdź.

M.T.C. 03.03.2003 18:41

Cena plyt na WGK to: Platinum CD-R 700MB 40x (CakeBox 25 sztuk) = 37PLN, Platinum CD-R 700MB 40x (CakeBox 50 sztuk) = 71PLN, Platinum CD-R 700MB 40x (CakeBox 100 sztuk) = 140PLN.

lipek16 03.03.2003 18:43

w sklepie internetowym Platinum były tańsze:)

pali 03.03.2003 18:47

Zrezygnowałem ze slim boxów, bo za duzo potem tego i łamią się poza tym.

Ale kopertek z okienkami też nie polecam, bo rysują płyty przy wkładaniu i papier się sciera i pyli na płytę. A foliowe to nieraz jak cieplej, to potrafią się z płytą nieżle zlepić jak przyssawka.

Na Batorego i m.in. na Ptasiej w Lorienie można za to kupić takie kopertki do segregatora na 2CD, też z folii, ale mięciutkiej i ładnej (kolory: żółty, fiolecik i biały). Mają wcięcie dobrze wykonane, łatwo się płytkę wyjmuje, a jednocześnie płytki dobrze siedzą, nie wylatują. I przede wszystkim to na czym płyta leży jest zrobione z takiego mięciutkiego, jakby ,,szmacianego'' plastiku - super.

Cen kopertek nie pamiętam, bo dawniej kupiłem paczkę sporą i mam, ale wczoraj na Batorego segragator na 200CD z kopertkami takimi kosztował 20 zeta.

Martin_TP 04.03.2003 02:31

Hymm...
koperta z okienkiem 100 sztuk - 6.50
koperta z okienkiem 1000 sztuk - 55 zl
Pudelko Slim 1 sztuka 0,5 gr
Pudelko Slim 100 sztuk 45 zl
Koperta na 2CD do segregatora 100szt - 11 zl

-Sid-The-Rat=> 04.03.2003 05:31

koperty widze podrozaly... kupowalem po 4gr...

musze jechac na gielde - podobno ceny ostro skoczyly... bedzie niemilo... przez ostatnie 2 miesiace jechalem na zapasach - teraz edzie bol portfela (a nie karmie go regularnie :()

matteo 04.03.2003 08:22

Cytat:

Martin_TP: Pudelko Slim 1 sztuka 0,5 gr
Jesteś pewien tego co napisałeś? ^_^
Jeśli jakimś cudem TAK to załatw mi kilka tysięcy takich slimów po takiej cenie ...
przy takiej ilości to jeszcze jakaś zniżka będzie chyba :kasa:

ROTFL!
Cytat:

pali: segragator na 200CD z kopertkami takimi kosztował 20 zeta
A wiesz, że nawet nie głupi pomysł z takim segregatorem, bardzo mi się podoba :P
Natomiast, co do kopert i slimów to muszę mieć, bo jak czasami znajomym coś nagrywam to nie dam im
płytki bez opakowania (koperty) bo to tak trochę głupio :jezyk:


M.T.C. - z tych cen to mi wyszło, że jedna płytka to powyżej 1,40zł (i to bez slima!) ...
póki co to miałem płytki BOX10 za 13zł, bo już mi na "gębę" dawali, więc zakręcę się teraz za 'tańszym szpindlem' ;)

P.S. A jak stoją teraz Verbatim Pastel ???

pali 04.03.2003 14:18

Cytat:

matteo napisa***322;(a)

A wiesz, że nawet nie głupi pomysł z takim segregatorem, bardzo mi się podoba :P
Natomiast, co do kopert i slimów to muszę mieć, bo jak czasami znajomym coś nagrywam to nie dam im
płytki bez opakowania (koperty) bo to tak trochę głupio :jezyk:

[...]
P.S. A jak stoją teraz Verbatim Pastel ???

Te kopertki o których piszą też się nadają "do dawania", szczególnie na 2CD. Chociaż ja nie daję, bo mi szkoda :) A nuż znikną z rynku...

Verbatim Pastel na Batorego w ogóle nie było. Najwięcej z porządnych płyt było szpindli Platinum o które wyzej pytałeś (25, 50,100), ale nie pamiętam ile kosztowały, nie kupowałem (chyba, ale to tylko chyba - za 100 sztuk 95 zeta).
Były też w duzej ilości esperanza silver-silver szpindel 10 szt za 10 zeta oraz różne Datexy w kopertkach papierowych, luzem, po 1szt. Co ciekawe, byłem w niedziele takze w Carrefour na Pradze i tam "w promocji" były kosze tych esperanz za 9,99 oraz kosze z takimi samymi Datexami. Rynek się kurde monopolizuje w Warszawie.

Martin_TP 04.03.2003 14:53

Co do segregatorow. Ostatnio wpadl mi w rece segregator Esperanzy na 320 CD!! Genialny, swietnie zrobiony, wygodny, wnetrze koertek wylozone oczywiscie tym miekkim materialem, full bajer :) Juz mam takie dwa :) A znalezc w nim tez jest cos bardzo latwo.. szybko i wygodnie sie szuka, przeklada strony.

Co do slimow tak, taka jest cena.

-Sid-The-Rat=> 04.03.2003 14:55

PÓŁ GROSZA?
to ja chce tysiac

matteo 05.03.2003 13:08

Martin_TP: Jaki jest koszt tego segregatora ???

P.S. Nadal chyba nie zrozumiałeś ... to jak, załatwisz mi 200 slimów za 1zł ??? :jezyk:

sayan 05.03.2003 13:17

5zł - 100 sztuk kopert z okienkami - na przeciwko akademika KREDKA i OŁÓWEK - Wrocław

Martin_TP 05.03.2003 15:05

Cytat:

matteo napisa***322;(a)
Martin_TP: Jaki jest koszt tego segregatora ???

P.S. Nadal chyba nie zrozumiałeś ... to jak, załatwisz mi 200 slimów za 1zł ??? :jezyk:

Segregator 75 zł
A co do slimow to moja pomylka.. owszem 0,5 ale nie gr, tylko zł :)

matteo 05.03.2003 22:19

Uuuuuuu ... nie chce znowu się spłukać z kasy :buu: :buu: :buu:
A ten segregator to jak na moje warunki to cena trochę za wielka!

Pali, nie orientujesz się jaka jest teraz cena jakiegoś segregatora na 200CD (i powyżej) - może być nawet jakiś niebrzydki "no-name" ^_^

P.S. Martin_TP, szkoda że się pomyliłeś - już liczyłem kokosy :kasa:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.