![]() |
problem z cd text=-m
Posiadam Teac cd-w524e, Nero 5.5.10.15a i nie potrafię wypalić płytki audio z cd text-em. Mam zaznaczoną opcję zapisz cd text, a mimo to na wypalonej płycie pojawiają się tylko "track-i". Pomóżcie!
|
A spróbuj na jakmś sprzecie HI-FI albo odtwarzaczu CD ...który odczytuję cd-text...;)
|
Re: problem z cd text=-m
Cytat:
|
Uruchamiam Nero, wybieram audio cd i nowy projekt, przeci***261;gam utwory do lewego okna, tam klikam na utwór i otwiera si***281; okno "info o ***347;cie***380;ce audio". Nast***281;pnie w "edycji w***322;a***347;ciwo***347;ci" wprowadzam tytu***322; utworu i zatwierdzam. Tytu***322;y pojawiaj***261; si***281; w oknie z utworami do wypalenia, klikam wypalaj, zaznaczam zapisz cd text na cd, zamknij cd (sesja pojedy***324;cza) i wypalam. Gdy jest po wszystkim wk***322;adam j***261; do cd romu i okazuje si***281; ***380;e zamiast moich tytu***322;ów s***261; tylko standardowe (track1, track2, ...).Nie mam poj***281;cia gdzie robi***281; b***322;***261;d.
|
Wygląda, że wszystko jest w porządku.
A jak sprawdzasz nagrany cd-text? Spróbuj tak: wykasuj cdplayer.ini i sprawdź cd-text w easy cd-da extractorze, jeżeli pojawi Ci się track1 itd. to menu disc i read cd-text information. Pozdrawiam |
Odtwarzam go w komputerze na Jet audio, (który podobno czyta cd text).
Poza tym myślę, że tytuły (cd text) powinny być widoczne przede wszystkim w komputerze. |
Cytat:
tę płytę z cd-textem jeszcze raz. |
czy mógłbyś poprowadzić mnie za rękę? Skąd mam wykasować cdplayer.ini?
|
Jest w katalogu c:\windows
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:14. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.