Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Jak podzielic/wypalic plik 2 GB (https://forum.cdrinfo.pl/f5/jak-podzielic-wypalic-plik-2-gb-18811/)

Remix 20.03.2003 11:11

Jak podzielic/wypalic plik 2 GB
 
Witam!

Poniewaz moj DriveImage 2002 podczas wypalania obrazu od razu na CD-R wywala blad, postanowilem sprobowac zrobic obraz partycji i umiescic go na innej partycji... udalo sie :)

sa 2 pliki:
MyBackup.002 482 KB
MyBackup.pqi 2 GB

poniewaz plik pqi zajmuje sporo miejsca na dysku, chcialem go wypalic na plytki, wiem, ze mozna jakos podzielic ten plik

teraz pytanie: jak go podzielic/jakim programem i czy po wypaleniu na plytki (powiedzmy na 3 sie zmiesci), podczas przywracania partycji z obrazu DriveImage bedzie prosil o kolejne plytki?

czy ktos juz tak robil? macie jakies pomysly, sugestie?
jak to w ogole wykonac?

TOMMYx 20.03.2003 13:21

Ilość załączników: 1
A próbowałeś tego - patrz screen.
I jako miejsce docelowe ustawić inną partycję, tak jak to zrobiłeś w przypadku tego całego obrazu w jednym pliku. ??

misz_masz 20.03.2003 13:31

Może spróbuj zrobić obraz w Ghoście. On ładanie dzieli obraz partycji i nagrywa go na płyty.

Remix 20.03.2003 13:33

Witam!

TOMMYx jesli chodzi Ci o te ustawienia podczas robienia obrazu to tak - probawalem tak ustawic i wszystkie ustawienia byly OK ale niestety ciagle wyskakuje blad (juz po nagraniu jak sprawdza cos tam) nie da sie tego obejsc :(

ja teraz chce taki program, ktory podzieli mi ten plik na 3 czesci i zrobi tak, aby poniej podczas przywracania partycji DI2002 prosil o kolejne plytki

Remix 20.03.2003 13:37

Cytat:

misz_masz napisa***322;(a)
Może spróbuj zrobić obraz w Ghoście. On ładanie dzieli obraz partycji i nagrywa go na płyty.
Witam!

no wlasnie dzis probowalem... wedlug opisu z CDRINFO.pl i wyobraz sobie ze ja mam chyba jakiegos pecha... no zlosliwosc rzeczy martwych :( wypalal pierwsza plytke (z 7 bo obraz mial ponad 4GB przy maks kompresji!!?? ) i co?... i oczywiscie wywalilo mi jakis blad ze nie moze nagrac i ch**. nie chce nawet na oczy ogladac NG sto razy wole DI.

TOMMYx 20.03.2003 13:41

Cytat:

remix napisa***322;(a)
Witam!

TOMMYx jesli chodzi Ci o te ustawienia podczas robienia obrazu to tak - probawalem tak ustawic i wszystkie ustawienia byly OK ale niestety ciagle wyskakuje blad (juz po nagraniu jak sprawdza cos tam) nie da sie tego obejsc :(

Ale podczas tworzenia obrazu ( podzielonego - wg tamtych opcji ) i zgrywania go na HDD wyskakuje Ci błąd, czy poczas wypalania płytek ?

Acha, spróbuj stworzyć obraz z podziałem na mniejsze pliki, ale bez kompresji.
I spróbuj zrobić taki obraz przy odznaczonych opcjach, widocznych na powyższym screen'ie - prawa strona ( check for file..., verify disk..., verify file...).

Remix 20.03.2003 14:22

Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Ale podczas tworzenia obrazu ( podzielonego - wg tamtych opcji ) i zgrywania go na HDD wyskakuje Ci błąd, czy poczas wypalania płytek ?

Acha, spróbuj stworzyć obraz z podziałem na mniejsze pliki, ale bez kompresji.
I spróbuj zrobić taki obraz przy odznaczonych opcjach, widocznych na powyższym screen'ie - prawa strona ( check for file..., verify disk..., verify file...).

Witam!

kiedys juz mi to ktos (zdaje sie Zetoxa) opisywal i juz to probowalem... nic nie pomaga :( a nieskompresowany obraz bedzie mial ponad 6 GB !!! nie moze tak byc.

ja juz mam obraz 2 GB i chce go wypalic na cd-r tylko nie wiem jak podzielic ten plik?

ps. uwierz mi, ze probopwalem juz wszystkich kombinacji
ps2. blad wyskakuje gdy robi obraz od razu wypalajac na cd-r... zrobi obraz i cos sprawdza i prawie zawsze przy 50% - blad ( a opcje sprawdzania sa odznaczone)

TOMMYx 20.03.2003 15:54

Cytat:

remix napisa***322;(a)
Witam!

kiedys juz mi to ktos (zdaje sie Zetoxa) opisywal i juz to probowalem... nic nie pomaga :( a nieskompresowany obraz bedzie mial ponad 6 GB !!! nie moze tak byc.

ja juz mam obraz 2 GB i chce go wypalic na cd-r tylko nie wiem jak podzielic ten plik?

ps. uwierz mi, ze probopwalem juz wszystkich kombinacji
ps2. blad wyskakuje gdy robi obraz od razu wypalajac na cd-r... zrobi obraz i cos sprawdza i prawie zawsze przy 50% - blad ( a opcje sprawdzania sa odznaczone)

Rozumiem.

Jak będę miał chwilę, to popróbuje u siebie i jak coś wymyślę, to dam Ci znać.
A jak narazie, pozostaje Tobie tylko podzielić ten plik rar'em i zgrać na kilka CDRW.

Remix 20.03.2003 17:57

Witam!

dzieki :) wlasnie tez sie dokopalem do banalnej odpowiedzi ze mozna to podzielic rarem :)

zrobie tak i nagram na CD-R ale na wszelki wypadaek zostawie sobie ten obraz na dysku (przynajmniej do pierwszego przywracania partycji - jak pojdzie ok to obraz skasuje :) )

Zetoxa 20.03.2003 18:22

... nie pamiętam czy wtedy cię pytałem, ale czy masz wersję demo crackowaną, czy też pełną (made by Fosi), crackowane mogą robić niespodzianki

Remix 20.03.2003 18:51

Witam!

oczywiscie retail ze stajni FOSI


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.