Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Uwaga!! Szanowni Forumowicze !! (https://forum.cdrinfo.pl/f5/uwaga-szanowni-forumowicze-19066/)

TOMMYx 27.03.2003 18:33

Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Ostatnimi czasy kilka rzeczy zmieniło się na Forum.

Każdy chyba zauważył, że coraz częściej spotykamy się z topic'ami, wypowiedziami, komentarzami, które pozbawione są wartościowej treści, wyczerpujących odpowiedzi, które pomogą w rozwiązaniu danego problemu, które zawierają w sobie niepotrzebne dodatki typu "wulgaryzmy".

Najwyższy czas na kolejne zmiany.

Po pierwsze: czy jesteście w stanie udzielać wypowiedzi bez używania przekleństw ? Na 100 % tak, więc po co wstukiwać te kilka literek więcej, a jak już ktoś musi, może użyć innego słowa, wyrażenia, które także w wystarczającym stopniu podkreśli konkretną myśl.

Dlatego też od tej pory, każdy post, w którym będzie występował wulgaryzm, będzie usuwany. Nie będzie już poprawiany "gwiazdkami".

Chciałem jeszcze zaznaczyć, iż osoby, które najczęściej wykorzystują w swoich post'ach wulgaryzmy, poniosą konsekwecje, adekwatne, do wypowiedzi na Forum. Rozliczane będą nie przez nas - Moderatorów, lecz przed Administratorów CDRinfo.

Po drugie: może człowieka szlag trafić, gdy otwierając dany topic, zamiast wyjaśnienia problemu lub wskazówek, pomocnych w jego wyjaśnieniu, widzi tekst typu "też tak mam", "u mnie jest to samo", "ja tez tego nie wiem", "też się nad tym zastanawiam", etc...
Takie wypowiedzi nic nie wnoszą, a co gorsze, robią bałagan na Forum.
Zanim człowiek przeczyta ewentualne rozwiazanie, musi przebrnąć przez kilka takich post'ów. I w tym momencie tracimy nasz czas, nasze pieniądze (modemowcy) i jednocześnie tracimy zaufanie, chęć na dzielenie się problemami z pozostałymi Forumowiczami, a nawet chęć na kolejną wizytę na tym Forum.
Przemyślcie, proszę, tą kwestię i sami powiedzcie, czyż tak nie jest ??

Po trzecie: wszelkie sprzeczki, kótnie pomiędzy Userami proszę rozwiązywać poza Forum. Jest przecież kilka możliwości: PM, GG lub inny komunikator, czat, e-mail.
Topic'i, których treść będzie zawierała wulgarną wymianę zdań, będą usuwane ze skutkiem natychmiastowym, bez jakiegokolwiek ostrzeżenia.

Po czwarte: pragnę przypomnieć, iż w prawdzie jest to dział Off Topic, ale nie róbmy z niego "takiego czegoś", jak niedawno rozreklamowane/"rozspamowane" forum "na każdy temat".


To byłoby wszystko, co w tej chwili miałem do zakomunikowania.

Wszelkie komentarze dotyczące stricte powyższego tekstu są mile widziane a nawet wskazane.


Pozdrawiam. TOMMYx

darsoon 27.03.2003 18:46

Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
[QUOTE]TOMMYx napisa***322;(a)

Po drugie: może człowieka szlag trafić, gdy otwierając dany topic, zamiast wyjaśnienia problemu lub wskazówek, pomocnych w jego wyjaśnieniu, widzi tekst typu "też tak mam", "u mnie jest to samo", "ja tez tego nie wiem", "też się nad tym zastanawiam", etc...
Takie wypowiedzi nic nie wnoszą, a co gorsze, robią bałagan na Forum.
Zanim człowiek przeczyta ewentualne rozwiazanie, musi przebrnąć przez kilka takich post'ów. (...)


Już jakiś czas temu mialem ochotę o tym napisac ale bałem sie "zlinczowania". Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu zwrócił na to uwagę.
Mam mało postów na liczniku ale nie oznacza to, że rzadko bywam na forum. Zabieram głos poprostu tylko wtedy gdy mam coś do powiedzenia.
Nie chcę jednocześnie urazić tych którzy maja dużo postów bo fakt faktem że rzeczywiście często pomagają innym z tym, że czasami dyskusja schodzi na tory "trochę" odbiegające od tematu i faktycznie utrudnia to czytanie.

Pozdrawiam

Weron 27.03.2003 18:47

Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:


Dlatego też od tej pory, każdy post, w którym będzie występował wulgaryzm, będzie usuwany. Nie będzie już poprawiany "gwiazdkami".

CDRinfo.

Czy napewno kazdy?
Zakladajac,ze toczy sie dyskusja i nagle ktos wchodzi wypowiadajac a raczej piszac slowa powszechnie uznawane za obrazliwe i wulgarne-przez to zostanie usuniety caly temat?
To chyba nie jest za bardzo przemyslane
I powinny zostac naniesione jakies poprawki odnosnie tego punktu..


kizio 27.03.2003 18:52

Ja się całkowicie zgadzam z TOMMYx'em! To forum to nie forum "Na Każdy Temat"!! Ani nie forum wulgaryzmów! Jestem ZA!

TOMMYx 27.03.2003 18:56

Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

Weron napisa***322;(a)
Czy napewno kazdy?
Zakladajac,ze toczy sie dyskusja i nagle ktos wchodzi wypowiadajac a raczej piszac slowa powszechnie uznawane za obrazliwe i wulgarne-przez to zostanie usuniety caly temat?
To chyba nie jest za bardzo przemyslane
I powinny zostac naniesione jakies poprawki odnosnie tego punktu..

Nie, nie cały temat tylko konkretny post.

A na przyszłość czytaj UWAŻNIEJ.

-Sid-The-Rat=> 27.03.2003 18:57

post - odpowiedz - nie temat...

ps - ja osobiscie bede tez wywalal posty zawierajace bzdurne informacje

/||\aster 27.03.2003 20:54

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)


ps - ja osobiscie bede tez wywalal posty zawierajace bzdurne informacje

Czyli gdy ktos wg ciebie bedzie podawal bzdurne informacje to wywalisz posta, nawet jezeli ktos bedzie chcial udowodnic jego "bzdurna" teorie???
Nawet jezeli tylko ty bedziesz uwazal ze temat jest bzdurny, a reszta userow bedzie chciala go przedyskutowac to tez go wywalisz??

kizio 27.03.2003 20:58

Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
Czyli gdy ktos wg ciebie bedzie podawal bzdurne informacje to wywalisz posta, nawet jezeli ktos bedzie chcial udowodnic jego "bzdurna" teorie???
Nawet jezeli tylko ty bedziesz uwazal ze temat jest bzdurny, a reszta userow bedzie chciala go przedyskutowac to tez go wywalisz??

Mówisz tu o topicu czy o poście???? Bo to nie jest to samo!

/||\aster 27.03.2003 21:21

Cytat:

kizio napisa***322;(a)
Mówisz tu o topicu czy o poście???? Bo to nie jest to samo!
o tym i o tym dla przykladu

Temat: Szybkie nagrywanie plyt AUDIO nie rozni sie niczym od wolnego.


ODPOWIEDZ: Ja nie slysze zadnej roznicy czy nagrywam 2x czy 52x na moim sprzecie DENEON 5000xl.

brzuszki 27.03.2003 21:34

To sie już w pale nie mieści!!
Sid będzie wywalał za buuuuuuuuu,Tomcio-be za chęć do życia.
Nie moglibyście se panowie pomoderować gdzie indziej?
Fajnie tu było jeszcze nie tak dawno.
I nie zawracać mi .... -cenzorzy T&S-na priva,tylko pisać tu.
A to forum jest jednak dla forumowiczów,a nie dla chorych ambicji
panów Sida i tomma.Jak rozumiem,że psychoanalityk kosztuje,ale
mój komfort jako forumowicza też kosztuje.
TommyX niech najpierw sam nauczy się elementarnych norm współżycia w grupie,a potem bedzie pouczał innych.
Jeśli chodzi o kasowanie głupich postów,to Tommy ma szczescie,że nie było tego wcześniej bo byłoby go dużo mniej.
A Sid jest kompetentny i niech to wszyscy forumowicze pisza,na forum na priva,małe ogłoszenie w Życiu Warszawki też nie zaszkodzi.
Inaczej nadal będą posty Sida - oczywiscie b.merytoryczne - czy ma,czy nie ma dalej moderować.Moderuj,vhłopie,ale jaja przyprawiaj sobie w bardziej męski sposób.

lopus 27.03.2003 21:36

Dobra TOMMYx,zgadzam sie z twoją cenzurą.Pierwszy raz na tym forum użyłem niby przeklenstwa w poscie "Foobar200..."Myslałem że skoro taki Wisniewski z Ich Troje publicznie wypowiada takie słowa na koncertach to jest to ogólnie przyjęte.Jednak nie,OK.Przepraszam i wyrażam opinie ,że chcecie być bardziej papiescy od Papieża:)

Zeus 27.03.2003 21:38

Tak tylko mam dziwne wrazenie ze TOMMYx nie zdefiniowal wulgaryzmu zbyt dokladnie, bo to co jest dla jednych wulgaryzmem dla innych nie jest np. "dupa", dlatego tez mozna bardzo latwo popasc w paranoje i wykropkowywac najrozniejsze slowa (odnosnie wykropkowania zastosowanego w poscie lopusa na temat foobar-a).
Pozdrawiam.

bas 27.03.2003 21:38

Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Chciałem jeszcze zaznaczyć, iż osoby, które najczęściej wykorzystują w swoich post'ach wulgaryzmy, poniosą konsekwecje, adekwatne, do wypowiedzi na Forum. Rozliczane będą nie przez nas - Moderatorów, lecz przed Administratorów CDRinfo.

Po drugie: może człowieka szlag trafić, gdy otwierając dany topic, zamiast wyjaśnienia problemu lub wskazówek, pomocnych w jego wyjaśnieniu, widzi tekst typu "też tak mam", "u mnie jest to samo", "ja tez tego nie wiem", "też się nad tym zastanawiam", etc...




Nie mam ochoty się z Tobą zgadzać, ale masz rację tyle, że to akurat wynika z netykiety.



Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)

tracimy zaufanie, chęć na dzielenie się problemami z pozostałymi Forumowiczami, a nawet chęć na kolejną wizytę na tym Forum.

To są rzeczy oczywiste, ale pisanie o tym w formie groźb wielu z nas zniechęca, bez względu czy lubimy piszącego czy nie.



Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Po trzecie: wszelkie sprzeczki, kótnie pomiędzy Userami proszę rozwiązywać poza Forum. Jest przecież kilka możliwości: PM, GG lub inny komunikator, czat, e-mail.



Tia, pomyślmy, kto mnie kiedyś zwymyślał w jednym z wątków??? Po co włączał się do dyskusji skoro chciał mnie zwymyślać?? przecież mógł to zrobić na priv.

ps. Rozumiem ide tego wątku i jako moderator/administrator forum też chciałbym mieć idealną treść na forum, ale tak się niestety NIE da, jak podejmiesz/podejmiecie takie działania to jedynie wprowadzicie atmosfere strachu a nie o to tu chodzi bo wybacz, ale ja nie czytuje tego forum z masochizmu tylko dla rozrywki a nie dla stresu, a jeśli mam się tu stresować to podziękuję i wielu tak zrobi. Nie chodzi o mnie bo jak pewnie zauważyliście to jest mnie mało na forum bo nie mam czasu i nie uważam się za eksperta od wszystkiego, ale jest na forum wiele osób, które dysponują sporą wiedzą i jak one odejdą to to forum zrobi się zwyczajnie nudne i będzie zawierało mało ciekawych treści. Jak forum umrze to spadnie liczba odwiedzin, a co za tym idzie...

/||\aster 27.03.2003 21:52

do Brzuszka:
zapewniam cie ze z TOMMYx'em jest wszystko wpozadku, nie wiem jak z toba...

do Bas'a:
Bas widac ze jestes poprostu zazdorsny ze TOMMYx zostal moderatorem a ty nie. To widac w kazdej twojej wypowiedzi.
Po co o tym starym topicu piszesz... to juz bylo i nic tego nie zmieni, szukasz rozrywki to wsadz sobie granat do tylka i sie troche rozerwiesz :cisza: .

TOMMYx to ostatnia deska ratunku dla tego forum.

Pawel_k 27.03.2003 21:54

Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Ostatnimi czasy kilka rzeczy zmieniło się na Forum.

Każdy chyba zauważył, że coraz częściej spotykamy się z topic'ami, wypowiedziami, komentarzami, które pozbawione są wartościowej treści, wyczerpujących odpowiedzi, które pomogą w rozwiązaniu danego problemu, które zawierają w sobie niepotrzebne dodatki typu "wulgaryzmy".

Najwyższy czas na kolejne zmiany.

Po pierwsze: czy jesteście w stanie udzielać wypowiedzi bez używania przekleństw ? Na 100 % tak, więc po co wstukiwać te kilka literek więcej, a jak już ktoś musi, może użyć innego słowa, wyrażenia, które także w wystarczającym stopniu podkreśli konkretną myśl.

Dlatego też od tej pory, każdy post, w którym będzie występował wulgaryzm, będzie usuwany. Nie będzie już poprawiany "gwiazdkami".

Chciałem jeszcze zaznaczyć, iż osoby, które najczęściej wykorzystują w swoich post'ach wulgaryzmy, poniosą konsekwecje, adekwatne, do wypowiedzi na Forum. Rozliczane będą nie przez nas - Moderatorów, lecz przed Administratorów CDRinfo.

az ile "panien lekkich obyczajow" administracja skasuje mi konto ???
bo powialo tutaj terrorem rodem z spotkanie mlodzierzowki Radia Maryja :blee:

kiedys Monter wywalil jednemu gostkowi konto za pytanie o cracka :blee: zdaje sie ze teraz takie cos bedzie grozic za "dupe" wszak to jest obrazliwe slowo :blee:

sid zamienia(l) przeklejnstwa na kwiatki polskie czyzby TOMMYx chcial go przegonic w gorliwosci modowania ???
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Po drugie: może człowieka szlag trafić, gdy otwierając dany topic, zamiast wyjaśnienia problemu lub wskazówek, pomocnych w jego wyjaśnieniu, widzi tekst typu "też tak mam", "u mnie jest to samo", "ja tez tego nie wiem", "też się nad tym zastanawiam", etc...
Takie wypowiedzi nic nie wnoszą, a co gorsze, robią bałagan na Forum.
Zanim człowiek przeczyta ewentualne rozwiazanie, musi przebrnąć przez kilka takich post'ów. I w tym momencie tracimy nasz czas, nasze pieniądze (modemowcy) i jednocześnie tracimy zaufanie, chęć na dzielenie się problemami z pozostałymi Forumowiczami, a nawet chęć na kolejną wizytę na tym Forum.
Przemyślcie, proszę, tą kwestię i sami powiedzcie, czyż tak nie jest ??

czyli od dzisiaj bedziemy sie nawzajem bombardowac PM o tresci
-"mam ten sam problem, pomogl ci juz ktos"
-"tak XXX zna na to odpowiedz"
i tak oto XXX zamiast odpowiadac na nowe problemy na forum bedzie siedzial w panelu usera i uzeral sie ze sterta PM bo przecierz nienapisze posta z rozwiazaniem bo skad ma wiedziec czy niedostanie bana za niego (wszak terror panuje) :blee:

Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Po trzecie: wszelkie sprzeczki, kótnie pomiędzy Userami proszę rozwiązywać poza Forum. Jest przecież kilka możliwości: PM, GG lub inny komunikator, czat, e-mail.
Topic'i, których treść będzie zawierała wulgarną wymianę zdań, będą usuwane ze skutkiem natychmiastowym, bez jakiegokolwiek ostrzeżenia.

a oddychac jeszcze mozna ??? :blee:


Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Po czwarte: pragnę przypomnieć, iż w prawdzie jest to dział Off Topic, ale nie róbmy z niego "takiego czegoś", jak niedawno rozreklamowane/"rozspamowane" forum "na każdy temat"(...)
no to moze odrazu wywalmy off topic bo w koncu jest to forum cdrinfo a nie jakies dyskusje.pl :blee:

TOMMYx 27.03.2003 21:58

Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

bas napisa***322;(a)
Tia, pomyślmy, kto mnie kiedyś zwymyślał w jednym z wątków??? Po co włączał się do dyskusji skoro chciał mnie zwymyślać?? przecież mógł to zrobić na priv.
Hmm, pomyślmy, to był... TOMMYx ?
Tak, dokładnie, to byłem ja.
A pamiętasz za co ??
To Ci przypomne, mianowicie, za to, że wyśmiałeś, wyzwałeś i kazałeś wynosić się koledze Masterowi z - jak to nazwałeś - Waszego topic'a "wyścigowego".
A ja po prostu wtrąciłem się i napisałem Ci kilka rzeczy, które uważałem za stosowne w tamtym momencie. Ponieważ fakt, że Master jest młodszy od Ciebie nie oznacza, że nie może brac udziału w rozmowie i że Ty masz go równać z błotem.
Dla przypomnienia, po mojej stronie stanęło wtedy kilka osób, między innymi Sid i Tomgoo.

Nie wiem, dlaczego wspominasz co chwila o tym topic'u, przecież to było tak dawno.

Pamiętam, miałem dokładnie dwa spięcia na tym Forum - jedno z nich było z Tobą.
Jednak tylko Ty do tego wracasz, chociaż to było na samym początku mojej obecności na Forum.

Zresztą sam miałeś już tego typu akcje wcześniej - pamiętasz, jak obraziłeś na "cały świat" kiedy to nie znalazłeś się na liście osób, które otrzymały darmowe czapeczki CDRinfo ?
A pamiętasz, jak kolejny raz obraziłeś się na "cały świat" za to, że nikt Ci nie chciał zmienić napisu nad avatarkiem na "MAJSTER Zlotowy" ?


To by było na tyle.
Myslę, że nie powinieneś więcej wracać do dawnych czasów.
Bo ani ja, ani Ty, ani nikt inny nie jest doskonały.

Pedros 27.03.2003 22:08

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)

ps - ja osobiscie bede tez wywalal posty zawierajace bzdurne informacje

Przepraszam Cię Sid - a kto będzie oceniał, że one są bzdurne??? Ty?
A Ty wiesz wszystko na każdy temat?
A Twoje posty zawsze nie są bzdurne?

Ale jaja - teraz to dopiero poprzedni moderatorzy mają ubaw po pachy - ci co na nich psioczyli i klęli teraz wprowadzają terror. Tak, tak - panowie - rządy silnej ręki. Silnoręki :D

Ludzie - opamiętajcie się - forum to nie jest więzienie.
Zagląda tu mnóstwo ludzi - każdy może mieć własne zdanie - a nie zdanie jedynie zgodne z obowiązującym regulaminem, zdaniem adminów i moderatorów.
A może "... wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych..." :chytry:
A jak ludzie mają swoje zdanie i dyskutują to norlmalne jest, że dyskusja może zboczyć z początkowego tematu. Nikt z Was nigdy nie przegadał całej nocy na róże tematy z kumplami, znajomymi - przy browarach?
I co - rozmawialiście wtedy tylko o pogodzie? Albo o nagrywarkach i najnowszych biosach?
Poza tym ograniczanie Oftopica to poniekąd zamach na wolność - działy tematyczne, to działy tematyczne - ale to w końcu jest OT

A co do wulgaryzmów - każdy język je posiada - to jest historycznie uwarunkowane - a język wiecznie jest żywy ;)
Kwestia konotacji wypowiedzi - jakbym teraz powiedział "co się z Wami dzieje?" miałoby to zupełnie inne znaczenie, niż (i tu pomimo ostrzeżenia TOMMYxa napiszę) jakbym powiedział "popie**** Was?"

Ja osobiście do nikogo z tego forum nie żywię urazy, nie mam ustawionych żadnych ignorów, itp...

A do Ciebie brzuszki - mam jeden wolny klęcznik - reflektujesz? :D Jeśli tak pisz na... priv. :D

PS. Wszelkie banany przyjmę z pokorą właściwą mojemu światopoglądowi. :)
PS2. Jakby ktoś miał do opchnięcia dyby - chętnie kupię :)
Może tez kiedyś będę moderatorem :chytry: ||

Pedros 27.03.2003 22:17

Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
...
Bo ani ja, ani Ty, ani nikt inny nie jest doskonały.

Zgrabna sentencja - tylko dlaczego wymagasz tego od innych? (vide pierwszy post w tym temacie)

TOMMYx 27.03.2003 22:22

Re: Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

Pedros napisa***322;(a)
Zgrabna sentencja - tylko dlaczego wymagasz tego od innych? (vide pierwszy post w tym temacie)
Ponieważ każdy może być "lepszy", a tym samym Forum będzie inne - "lepsze".

Pawel_k 27.03.2003 22:26

Re: Re: Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Ponieważ każdy może być "lepszy", a tym samym Forum będzie inne - "lepsze".
napewno pod batem i na kleczkach forum bedzie "lepsze" a i kto wie moze wkrotce dogonimy niedoscigniony Iraq w jego doskonalosci ??? :blee:

Pedros 27.03.2003 22:28

Dlaczego PANOWIE MODERATORZY usunęliście właśnie post brzuszków?

Nie był niezgodny z regulaminem - zdążyłem przeczytać -
Nie można mieć krytycznego zdania na jakiś temat, na postępowanie innej osoby?
Co tu się do ... dzieje?

cana 27.03.2003 22:30

czy aby dobrze to przemyślane?

po takich bzdurnych ograniczeniach to qrwa nie forum się robi tylko szkólka niedzielna do jasnej cholery

to nie jest metoda

tego typu odgórne nakazy/zakazy nie załawią sprawy klimatu na forum ani tego co się teraz z nim dzieje tylko wzbudzają uzasadnioną IMHO agresję ukierunkowaną na ogłaszającego to

to nie lekarstwo tylko trucizna

jak ktoś może przewertuje to sam zobaczy /proponuję ci TOMMYx popatrzeć w przeszłość forum / ze słownictwo uznawane za obelzywe było kiedyś jak z modów był tylko Majonez i sporadycznie pojawiał się Misiek4 uzywane z umiarem i nikt tego nie pilnował i jakos się kręcilo / po co kodyfikować to co i tak jest ZWYKLE przestrzegane/

ale w częsci swojego postu TOMMYx masz rację /to licytowaniem się : i ja tez tamam i ja i tak dalej :)/ ale większość tego to pieprzenie w bambus!

tymi metodami NIC nie osiągniez poza wnerwieniem userow a to Oni tworzą każde forum a nie moderatorzy / to chciałbym przypomnieć/

mnie to wali czy usuniesz tego posta czy nie ale chciałeś opini to ją masz
mnie się to nie podoba/ zreszta po emailach które mi zasyganalizowały że "fajna" dyskusyjka się toczy mniemam ze innym się to tez nie podoba
cos Ci mówi słowo umiar?

Master: TOMMYx w takim bojowym wydaniu to nie ostatnia deska ratunku tylko ostatni gwóźdź do trumny bo gdzieś zgubił się umiar naszemu koledze /a mozę się jeszcze klimat forum zgubić/ i między perełkami które warte są wprowadzenia za dużo śmiecia się znalazło
pozdro
ps TOMMYx to tylko taka mała ;) krytyka a podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi 8)
cisnie mi sie na klawiórkę jeszcze parę innych przysłow i wszyscy wiedzą o jakie chodzi :)
IMO w optymalnym państiw powinno być jak najmniej zakazów a jak najwięcej wolności dla jednostki a tu wygląda to na coś całkowicie odwrotnego

/||\aster 27.03.2003 22:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

Pawel_k napisa***322;(a)
napewno pod batem i na kleczkach forum bedzie "lepsze" a i kto wie moze wkrotce dogonimy niedoscigniony Iraq w jego doskonalosci ??? :blee:
Popatrz sobie na forum tweak'a, wiem ze tam sie udzielasz i powiedz mi jak tam sprawa wyglada, wszystko jest spoko. TOMMYx chce zaporowadzic jako taki pozadek tutaj na forum, zeby bylo przejrzyscie. Pozostalym nowym moderatorom sie to nie udalo, straszyli i mieli bezpodstawne bunty. Moze TOmmyxowi sie uda zaporowadzic pozadek

brzuszki 27.03.2003 22:31

o dziwo jeszcze mogę pisać odpowiedzi - jakieś niedopatrzenie? panowie
modziarcy?8)

Yahol 27.03.2003 22:33

Tommyx & Sid -
uprzejmie prosze o wyjasnienie, powodu usuniecia mojego postu z forum.
Jednoczesnie informuje, ze ten fakt zglaszam Administratorom forum.
Jaja panowie to moge robic ja a wy macie sie z tego wytlumaczyc.
Skonczyly sie zarty, zaczely sie schody.

Pedros 27.03.2003 22:33

Ano niech i tak będzie:
Trza zgłosić wniosek o wotum nieufności dla moderatorów.
Kto jest przeciw - odejść od ściany i opuścić ręce:chytry:

PS.
Yahol ma rację - jego posta też zdążyłem przeczytać.

Zeus 27.03.2003 22:37

Panowie
Wywalanie postow wprowadza DUUUZY balagan w topicu wiec jak juz wywalacie to chociaz napiszcie ze post Pana XXX zostal wywalony z przyczyn regulaminowych.

Ps. mnie sie wywalanie postow tez niepodoba.
Pozdrawiam

TOMMYx 27.03.2003 22:38

Cytat:

Yahol napisa***322;(a)
Tommyx & Sid -
uprzejmie prosze o wyjasnienie, powodu usuniecia mojego postu z forum.
Jednoczesnie informuje, ze ten fakt zglaszam Administratorom forum.
Jaja panowie to moge robic ja a wy macie sie z tego wytlumaczyc.
Skonczyly sie zarty, zaczely sie schody.

Oczywiście, już wyjasniam.

Post zawierał wulgaryzmy, więc tak, jak to napisałem w pierwszym post'cie, będę usuwał cały post, a nie "gwiazdkował".

Czy naprawdę jest tak trudno użyć innego słowa zamiast tych wulgaryzmów.

PS" Proszę zgłaszać, w razie potrzeny, mogę podać ewentualne namiary na administrację."

brzuszki 27.03.2003 22:38

mój post,krytyczny acz zgodny z regulaminem również został usunięty.
Czas chyba zrobić porządek z pańciami.
Niech sobie założą swoje prywatne forum i tam robią co chcą - o ile ktoś je odwiedzi.

Pawel_k 27.03.2003 22:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
Popatrz sobie na forum tweak'a, wiem ze tam sie udzielasz i powiedz mi jak tam sprawa wyglada, wszystko jest spoko. TOMMYx chce zaporowadzic jako taki pozadek tutaj na forum, zeby bylo przejrzyscie. Pozostalym nowym moderatorom sie to nie udalo, straszyli i mieli bezpodstawne bunty. Moze TOmmyxowi sie uda zaporowadzic pozadek
wiesz na tweak'u wszelkie wulgaryzmy sa automatycznie przez skrypt zmieniane na ciach'y - tutaj odrazu wywala ci posta a kto wie moze nawet dostaniesz bana :blee:
poza tym tamto forum jest wieksze i jakby lepiez zarzadzane - moze poprostu tamte mody niestaraja sie byc swietsze od Papieza :blee:

cana 27.03.2003 22:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
Popatrz sobie na forum tweak'a, wiem ze tam sie udzielasz i powiedz mi jak tam sprawa wyglada, wszystko jest spoko. TOMMYx chce zaporowadzic jako taki pozadek tutaj na forum, zeby bylo przejrzyscie. Pozostalym nowym moderatorom sie to nie udalo, straszyli i mieli bezpodstawne bunty. Moze TOmmyxowi sie uda zaporowadzic pozadek
a Ty popatrz moze na grupę benchmarka
tam Wojtek Kiełt w sprawach administracyjnych nie bywa / był raz jak się z testu zrobiła binarka xxx :)/ i jakos dzięki samym userom się to kręci i to dobrze / 300-400 postow dzienie i oczywiście zgodnie z doktryną ;) grupy qpa z tego to offtopic i jest ok/
pozdro

/||\aster 27.03.2003 22:40

Mam pomysl najlepiej zrobic tak nie bedzie wogole moderatorow i co i forum zamknal po tygodiu...
Niektorym nie odpowiada nawet regulamin, nie rozumicie ze bez zmian to forum umrze...

Yahol 27.03.2003 22:42

Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Oczywiście, już wyjasniam.

Post zawierał wulgaryzmy, więc tak, jak to napisałem w pierwszym post'cie, będę usuwał cały post, a nie "gwiazdkował".

PS" Proszę zgłaszać, w razie potrzeny, mogę podać ewentualne namiary na administrację."

nformuje, ze "donos" zlozylem i oczekuje reakcji ze strony Adminow!
Wiecej nie napisze, domysl sie.

TOMMYx 27.03.2003 22:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

Pawel_k napisa***322;(a)
wiesz na tweak'u wszelkie wulgaryzmy sa automatycznie przez skrypt zmieniane na ciach'y - tutaj odrazu wywala ci posta a kto wie moze nawet dostaniesz bana :blee:
poza tym tamto forum jest wieksze i jakby lepiez zarzadzane - moze poprostu tamte mody niestaraja sie byc swietsze od Papieza :blee:

Wolisz, żebym wstawiał gwiazdki, tak jak robiłem to wcześniej, a później żebyś na przykład Ty był na czarnej liście, którą stworzy Administracja (nie Moderatorzy) ?

Apropos tweak'a - a może tam po prostu ludzie rozumieją, że wulgaryzmy nie są nierozłączną częścią wypowiedzi ??

PS" Bana na pewno nie dostaniesz za wulgaryzmy".

cana 27.03.2003 22:50

Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
Mam pomysl najlepiej zrobic tak nie bedzie wogole moderatorow i co i forum zamknal po tygodiu...
Niektorym nie odpowiada nawet regulamin, nie rozumicie ze bez zmian to forum umrze...

a kiedyś nie było :)
ale nie w tym rzecz
tu chodzi o definicję moderowanie i jego granice
proponuję zapoznać się z definicją słowa moderator albo ją przemysleć
nikt nie chce zamykania forum i jeśli nikt nie bedzie odpowiadał na forum na pytania o rzeczy niezgodne z polskim prawodastwem / poza forum to już jego prywatna sprawa/ to forum jest w porządku a co do języka to wystarczy nieodpowiadąc na posty obelzywe i tyle / zgodnie z zasadą nie karmić trolla a sam umrze/ albo prostować wypowiadającego się w taki sposob osobnika / jak dla mnie wszelakie przerywniki niecenzyralne są ok bo taki jest przecież język ktorym się porozumiewamy i jeśli ma być to żywy język a nie łacina która umarła to tak już musi być /
pozdro

brzuszki 27.03.2003 22:53

Nie wychodzi panowie wam to moderowanie na zdrowie.
O ileż bardziej wolalem Sida gdy był jeszcze "zwykłym" userem

Yahol 27.03.2003 23:00

Wszem i wobec!
Wyrazam swoje votum nieufnosci wzgledem Tommyx`a i Sid`a!
I teraz Panowie woz albo przewoz, albo WY albo JA, trzeciego wyjscia nie ma!
Czekam 24 godziny!

cana 27.03.2003 23:06

a ja tak zapytam jak się to wszystko ma do regulaminu ||
bo to co TOMMYx&Sid próbują narzucić nie ma podstaw prawnych :)
Panowie macie w rzyci regulamin forum? bo tylko naciągając go znacznie mozna jakos usankcjonowac Wasze wypowiedzi/zapowiedzi działań zaanonsowane w tym topicu
regulamin obowiązuje obydwie strony
ale moge sie mylić patrząc na to co się dzieje
pozdro

bas 27.03.2003 23:17

Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
do Bas'a:
Bas widac ze jestes poprostu zazdorsny ze TOMMYx zostal moderatorem a ty nie.

Łałłł, przepraszam ach Wszechwiedzący!!!
Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
To widac w kazdej twojej wypowiedzi.

Proszę bądź tak uprzejmy i zacytuj, człowieka, który studiuje, i pracuje po 8 godzinn dziennie(a bywa, że dłużej) a na forum szuka rozrywki, czasmi nie ma mnie przez kilka dni ale jak śpię 5 godzin w sumie przez 3 dni to miewam dosyć.
Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
Po co o tym starym topicu piszesz... to juz bylo i nic tego nie zmieni,
Owszem, pozwolił mi tamten stary topic wyrobić sobie zdanie na temat pewnych osób.
Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
szukasz rozrywki to wsadz sobie granat do tylka i sie troche rozerwiesz :cisza: .
Właśnie sam wyjaśniłeś dlaczego zwróciłem Ci w tamtym topicu uwagę, wprawdzie żartem, ale jak widzę niemyliłem się(chodzi mi o stwierdzenie, iż Twoje wypowiedzi są na poziomie 15 latka).
Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
TOMMYx to ostatnia deska ratunku dla tego forum.
Właśnie w tamtym topicu udowodnił, iż nie jest osobą odpowiednią(tak samo jak ja).

brzuszki 27.03.2003 23:24

Cytat:

bas napisa***322;(a)
[B Właśnie sam wyjaśniłeś dlaczego zwróciłem Ci w tamtym topicu uwagę, wprawdzie żartem, ale jak widzę niemyliłem się(chodzi mi o stwierdzenie, iż Twoje wypowiedzi są na poziomie 15 latka).
[/B]
No właśnie Master ma lat 15:D

mapsajm 27.03.2003 23:27

tommyx ostatnią deską ratunku... niezłe.
mam żal do adminów, że nie przemyśleli do końca dezycyzji o nowym modziu. ja rozumiem, że stwierdzenie "zwalczaj ogień ogniem" może mieć swoje racje, ale nie stanowimy jednolitej zbiorowości. nie można nas wszystkich traktować, jak szczeniaków, przez których to forum (podążając za słowami sida) zostało opanowane. forum ma skupiać ludzi zainteresowanych tematem, a nie *****i, którzy potrafią gadać tylko na jeden temat.

jacoob 27.03.2003 23:36

No Panowie to już przegięcie-to znaczy przesada bo nie wiem czy słowo przegięcie się brzydko nie kojarzy. Nie wiem ale chyba tu komuś ciężko odbija ! Ja mogę wszystko zrozumieć prolemy w szkole , w pracy czy w życiu uczuciowym ale nie odbijajcie swoich ciśnień na forum . Nikt mi nie będzie mówił co jest bzdurą a co nie lub co jest dla kogoś za wulgarne bo to przypomina dyskusje kościoła na temat pojęcia "porno" (mam nadzieje że słowo to nie kole nikogo w oczy).
Posty które piszę są moje i jeżeli nie naruszają regulaminu CDRINFO to łapy precz ! Co to ma znaczyć jakaś zabawa w dyktaturę ? Tak się głupio składa że sami się pchaliście na miejsce moderatorów nikt z nas was nie wybierał więc troszeczkę więcej głowy w tych rządach panowie bo z tymi bzdurnymi prawami ogłoszonymi przez TOMMYxa to można się udzielać pod trzepakiem.Chyba ze liczycie na to że wszyscy starzy bywalcy odejdą i będziecie sobie rządzic wystraszonym narybkiem.


P.S.Sid nie chce mi się aż wierzyć że się w to wmieszałeś bo miałem inne znanie o tobie.

jacoob 27.03.2003 23:46

Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
do Brzuszka:
zapewniam cie ze z TOMMYx'em jest wszystko wpozadku, nie wiem jak z toba...

a ty co Master nagle taki obrońca ucieśnionych ?
Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
szukasz rozrywki to wsadz sobie granat do tylka i sie troche rozerwiesz :cisza: .

[/B]
Rozumiem musisz być grzeczny bo ktoś granat w TYŁKU może wyjątkowo źle odebrać i usunąć Ci posta

cana 27.03.2003 23:46

wow
zapowiada się fajny offtopicowy flame || 8)
khatarsis w czystej postaci

bas 27.03.2003 23:56

Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Hmm, pomyślmy, to był... TOMMYx ?
Tak, dokładnie, to byłem ja.
A pamiętasz za co ??
To Ci przypomne, mianowicie, za to, że wyśmiałeś, wyzwałeś i kazałeś wynosić się koledze Masterowi z - jak to nazwałeś - Waszego topic'a "wyścigowego".

1. Zrobiłem to żartem.
2. Broniłem się gdyż on nas zaatakował.
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
A ja po prostu wtrąciłem się i napisałem Ci kilka rzeczy, które uważałem za stosowne w tamtym momencie.
Jeśli to co napisałeś uważasz za stosowne to napewno NIE POWIENIENEŚ BYĆ MODERATOREM!!!
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Ponieważ fakt, że Master jest młodszy od Ciebie nie oznacza, że nie może brac udziału w rozmowie i że Ty masz go równać z błotem.
1. On zaczął.
2. Wszystko co napisałem miało mieć wydźwięk żartu.
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)

Dla przypomnienia, po mojej stronie stanęło wtedy kilka osób, między innymi Sid i Tomgoo.

A po mojej to nikt? A co to ma do rzeczy? Myślisz, że jak będziesz chciał skoczyć z okna to oni skoczą z Tobą?
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)


Nie wiem, dlaczego wspominasz co chwila o tym topic'u, przecież to było tak dawno.

...I tak bardzo niewygodnie dla Ciebie...
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)

Pamiętam, miałem dokładnie dwa spięcia na tym Forum - jedno z nich było z Tobą.
Jednak tylko Ty do tego wracasz, chociaż to było na samym początku mojej obecności na Forum.

Owszem, gdyż uważam, iż osoba, której wypowiedzi prezentują taki poziom intelektualny jak Twoje w tym słynnym wyścigu NIE POWINNA ZOSTAĆ MODERATOREM I MAM NADZIEJĘ, ŻE ZOSTANIE TO NAPRAWIONE.
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)

Zresztą sam miałeś już tego typu akcje wcześniej - pamiętasz, jak obraziłeś na "cały świat" kiedy to nie znalazłeś się na liście osób, które otrzymały darmowe czapeczki CDRinfo ?

1. A pamiętasz, że zrobiłem to:
a. żartem.
b. dla zasady-chodzilo o kryteria przydziału.

2. Nawet jeden z forumowiczów proponował, że mi odda swoją czapeczkę:)
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)

A pamiętasz, jak kolejny raz obraziłeś się na "cały świat" za to, że nikt Ci nie chciał zmienić napisu nad avatarkiem na "MAJSTER Zlotowy" ?

Tego to ja nie pamiętam, ale skoro tak twierdzisz to najwyraźniej powinieneś nauczyć się czytać moje wypowiedzi ze zrozumieniem.
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)

To by było na tyle.
Myslę, że nie powinieneś więcej wracać do dawnych czasów.
Bo ani ja, ani Ty, ani nikt inny nie jest doskonały.

Nie jestem, nie byłem i hmmm :) doskonały, ale z całą pewnością nie traktuję siebie jako autorytetu moralnego i etycznego, żeby mieć czelność ubiegać się o stanowisko moderatora, czyli osoby o nieposzlakowanej opinii wśród forumowiczów.

/||\aster 27.03.2003 23:56

Cytat:

jacoob napisa***322;(a)
a ty co Master nagle taki obrońca ucieśnionych ?
Nagle? To proste tutaj sa zmiany potrzebne wiec o co chodzi?
Gdyby ten topic zalozyl Monter by nie bylo komentarzy, zaraz Ban i nara, wykorzystujecie tylko to ze TOMMYx jest nowym moderatorem i to wszystko. Nie jestem zadnyum obronca, gdybys zauwazyl to ja sie staram nie czepiac ludzi, jak ktos sie czepia mnie to odplacam tym samym.


ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
Pogodzicie sie z tym, ze nie jestescie moderatorami, moze nie zablysneliscie wiedza, jestescie za krotko, albo poprostu redakcja was nie lubi.

Cytat:

jacoob napisa***322;(a)
Rozumiem musisz być grzeczny bo ktoś granat w TYŁKU może wyjątkowo źle odebrać i usunąć Ci posta [/B]
Nie ma tam wulgaryzmow wiec o co chodzi?

mapsajm 28.03.2003 00:04

Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
[...]
Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
[...]

jednego jestem pewien, aster:
my nie myślimy tak, jak ty!!! ale keep trying...


Cytat:

Nie ma tam wulgaryzmow wiec o co chodzi?
o to, że twoja odpowiedź mogłaby zostać np. przeze mnie uznana za obraźliwą. nie chce mi się z tobą gadać.

bas 28.03.2003 00:07

Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
Gdyby ten topic zalozyl Monter by nie bylo komentarzy, zaraz Ban i nara,
Monter jest osobą na tyle inteligentną, iż nie napisał by tego w taki sposób gdyż byłby wstanie przewidzieć odbiór takiego postu.
Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)

ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
Pogodzicie sie z tym, ze nie jestescie moderatorami, moze nie zablysneliscie wiedza, jestescie za krotko, albo poprostu redakcja was nie lubi.

Tak, Tak wszyscy na moderatorów, będziemy się wzajemnie moderować!!!


Facet/chłopcze/dziecko(niepotrzebne skreślić) czytaj to co piszesz zanim wyślesz bo prawie się udławiłem czytając Twojego posta.

cana 28.03.2003 00:14

Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
Nagle? To proste tutaj sa zmiany potrzebne wiec o co chodzi?
Gdyby ten topic zalozyl Monter by nie bylo komentarzy, zaraz Ban i nara, wykorzystujecie tylko to ze TOMMYx jest nowym moderatorem i to wszystko. Nie jestem zadnyum obronca, gdybys zauwazyl to ja sie staram nie czepiac ludzi, jak ktos sie czepia mnie to odplacam tym samym.


ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
Pogodzicie sie z tym, ze nie jestescie moderatorami, moze nie zablysneliscie wiedza, jestescie za krotko, albo poprostu redakcja was nie lubi.



Nie ma tam wulgaryzmow wiec o co chodzi?

1. zmiany tak ale nie takie bo to droga do nikąd

2.możliwe że byś się zdziwil bo Monter nie banowal na lewo i prawo /TOMMYx też jak do tej chwili tego nie robi/ a komentarze by były i to podobne do tych co tu są / nie chodzi o osobe ktora to wprowadza tylko co chce wprowadzić,
nie traktujmy tego jako ataku na osobę, tylko na jej pomysł który jak musiałeś zauważyć dała pod osąd forumowiczom a to jest kolosalna różnica

3.fakt ZAWSZE CHCIAŁEM BYĆ modem na offtopic bo to fajny dział || burdel totalny by był powiadam Wam 8) i dlatego na pewno jestem zazdrosny i nie sypiam po nocach ze ktoś inny został moderatorem a nie najlepszy mozliwy o boskiej prezencji i autortecie ( ze nie wspomnę o inteligencji )cana ;)8)
4. zależy jak na to patrzeć / kryteria zaliczania słów do wulgaryzmow nie zostały określone :)/

narka

mapsajm 28.03.2003 00:24

Cytat:

cana napisa***322;(a)
[...]

3.fakt ZAWSZE CHCIAŁEM BYĆ modem na offtopic bo to fajny dział || burdel totalny by był powiadam Wam 8) i dlatego na pewno jestem zazdrosny i nie sypiam po nocach ze ktoś inny został moderatorem a nie najlepszy mozliwy o boskiej prezencji i autortecie ( ze nie wspomnę o inteligencji )cana ;)8)
[...]

narka

masz rację - byłbyś boskim modziem. ta prezencja, poczucie humoru, inteligenca...:)

jacoob 28.03.2003 00:28

Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)


ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."



Nie wkładaj swoich myśli w cudze głowy bo jeżeli chodzi o chęć moderowania , no cóż ciebie jakoś nie wybrano
Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
Ja takze zlozylem moja aplikacje na zostanie moderatorem, ale wyslalem ja Miskowi na priv
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ?

mapsajm 28.03.2003 00:32

jak znam życie, było to dawno i nieprawda...

mapsajm 28.03.2003 01:00

Uwaga!! Szanowni Forumowicze !! - cd
 
ostatnio zauważyłem dziwną tendencję do zamykania ciekawych postów na offtopic. żywotny post musi unikać popularności, by mógł przetrwać w rozgardiaszu wojennej zawieruchy, gdzie wali się z kłódek we wszystko, co przypomina chociaż wyglądem ognisko oporu.

ten wątek pragnę kontynuować

jacoob 28.03.2003 01:04

Chciałem kontynuować moja odpowiedz została usunięta (czyżby została uznana za wulgaryzm a może za bzdurę? )

TOMMYx 28.03.2003 01:05

Topic został zamknięty, ponieważ zaczęły pojawiać się posty nie związane stricte z tematem.

Tak więc proszę nie kontynuować go.

PS" Jak już ktos napisał wcześniej, nie należy skupiać się na osobie, która go stworzyła, ale na treści tamtejszego topic'a."

Plemnik 28.03.2003 01:41

Mozecie mi wyjasnic tak na spokojnie o co walczycie? bo wychodzi mi ze najwiekszym problemem jest zakaz bluzgania w postach?
Dobrz rozumiem? Taka walka o totalna wolnosc slowa i brak jakichkolwiek zasad?

Przeczytalem wskazany watek. Nie przeszkadza mi zupelnie kasowanie postow z miesem - wszystko mozna powiedziec nie korzystajac z wulgaryzmow. A i korzystanie z nich za dobrze nie swiadczy o czlowieku czego by nie mowic. Oczywiscie spelniaja pewna role ale raczej w jezyku mowionym jako rozladowanie emocji. W wypowiedziach pisemnych traczej nie sa potrzebne bo i napisanie sensownego postu troche trwa i powinno dac czas na ochloniecie.

Zgadzam sie z jednym - dziwny to pomysl kasowania postow "odgornie " uznanych za bzdurne. Mysle ze tu Sid chcial dobrze ale sie zagalopowal.

Jedna sprawa - po co tyle emocji? Nie mozecie na spokojnie sobie wyjasnic co komu doskwiera?

Pozdrawiam wszystkich po obu stronach barykady 8)

-Sid-The-Rat=> 28.03.2003 05:35

wyspalem sie, odpoczalem i co widze? ze przez to ze forum chodzilo wczoraj koszmarnie wolno i nie chcialo mi sie czekac na zaladowanie strony i nie odpowiedzialem masterowi na jego post na samym poczatku topica zrobil sie burdelik i na moja glowe troche polecialo



co to sa bzdury?

juz tlumacze
bzdura to jset to jak ktos pisze ze do zwolnienia pracy ngrywarki (NAGRYWANIA) sluzy program CD bremse...

i takich tekstow wiecej puszczac nie bede
nie znam sie na wszstkim - dlatego nie wypowiadam sie w postach jaki kupic monitor, karte graf (bo moge polecic tylko to co mam - lub przed tym przestrzec), nie ma mnie na dvd forum, nie udzielam sie w sprawach zwiazanych z p2p (z wyjatkiem podstaw eDOnkeya) - i tak dalej - staralem sie zawsze podawac informacje sprawdzone i pelne - czy zauwazyles gdzies moj blad? jesli tak to czemu go nie wskazales i nie poprawiles? zalezy mi na wytykaniu moich bledow - bo sam sie ucze



a wy sie kloccie dalej - bo to troche nie moja sprawa

master i tommyx z jednej - reszta z drugiej, maps w oblokach (jak na boga przystalo), ja sie smieje i ide na zajecia - mam naprawde waznejsze rzeczy na glowie niz czytanie docinkow (ktore w tym poscie wybitnie mi sie nei naleza) - a wczoraj musialem isc spac jak czlowiek ktory 4 dni zasuwal na najwyzszych obrotach (zakladam ze Bas wie o czym mowie)

yahol - nie mam zamiaru znikac z forum tylko dlatego ze nei podoba ci sie moja twarz - nawet wiecej - patrzac i czytajac twoje 'gowna zawiniete w sreberka' pod moim adresem nawet sie z tego ciesze - zawsze to jedna obraza mniej, choc z drugiej strony - forum bez ciebie wygladalo by troche inaczej

ps. wczoraj od godziny 21.40 nie robilem tu nic - wiec prosze mnie nie mieszac do spraw ktore mialy miejsce PO tym czasie

BD 28.03.2003 06:33

do jasnej cholery
 
Czy wy musicie sie wiecznie klucic na forum?
Czy nie potraficie zrobic nic innego?

Czesc userow zachowuje sie jak rozkapryszona panienka i potrafi jedynie krytykowac.
Osobiscie zgadza sie z Tommyxem np w sprawie kultury na forum - popieram kasowanie takich postow.

Moze Ci najbardziej niezadowoleniu napisza wreszcie cos konstruktywnego a moze sama wyznacza modow z ktorych beda zadowoleni?

Yahol 28.03.2003 08:39

@BD:
Tak zaliczam siebie do tych najbardziej niezadowolonych.
Jak dotychczas, nie wykłócałem się na forum, przynajmniej nic o tym nie wiem.
Nie odzywałem się ani słowem, gdy Tommyx został modem.
Chociaż czytając uzasadnienie SoBala, pomyślałem: Odbiło im kompletnie, wpuścić lisa do kurnika, zrobi porządek z kurami.
@Tommyx:
Twój post o nowych zasadach na forum, odbieram jako ultimatum i jest on dla mnie nie do przyjęcia.
Skasowanie zaś mojego postu, jest po prostu samowola i chamstwem!
Użyte tam wyrażenia, które ty odbierasz jako wulgaryzmy, maja swoje uzasadnienie w tekście i ich użycie jest zasadne. (odwołam się tu do twórczości Joyca i Millera, choć z cala pewnością do takiej literatury jeszcze nie dorosłeś) Liczy się sens wypowiedzi i jej ekspresja, pojedyncze słowo, nawet wulgarne, nalezy rozpatrywać w kontekście całego tekstu.
W moim poście była zawarta krytyka twojego postępowania i skasowanie go odbieram jako cenzure ***8211;tak, cenzure .
Napisałem tam: zapomniał wół jak cielęciem był? Zapomniał!
Źdźbło w oku bliźniego znajdziesz, a belki w swoim nie?
Z takim dyktatorskim podejściem, daleko nie zajedziesz.
@Sid:
Nie podoba mi się i nie lubię twojej postawy, tu na forum.
Twojego zadęcia i bufonady. Twoich buńczucznych zapowiedzi, jak to zrobisz i jak to jest wspaniale.
I żadnego realnego działania.
Twoje zapędy, aby oceniać, czy dany post jest bzdurny, czy nie ***8211; to czysty Kafka, na jakiej podstawie? Z jakiej racji dajesz sobie takie prawo? Co cie do tego upoważnia?
Dla jednych ***8222;bzdura***8221;, może być bzdura, dla innych próbą wypowiedzi, a może prowokacja. Nie tobie to oceniać.
Nie wiem jaki jesteś e realu, ale na forum, niektóre twoje wypowiedzi brzmią, dla mnie, wręcz groteskowo.
Nie dam ci tej satysfakcji i jeszcze jakiś czas zostanę na forum, żeby zobaczyć jak się sytuacja rozwija. Będziemy wiec musieli się tolerować przez ten czas.

Tak napisałem do Majoneza, e-maila z protestem przeciw działaniu Tommyx`a i oczekuje na reakcje. Do Majoneza właśnie, bo odbieram go jako osobę najbardziej kompetentna w działaniach moderatorów na forum i z największym doświadczeniem.

grzeniu 28.03.2003 09:00

Tak a propos, byl tu podobny w tresciach topic w ktorym byly wypowiedzi "nie po linii" gdzie byly glosy niezadowolenia i rozne opinie na temat Tommyx jako moderatora. Zostal on sprytnie wyciety przy okazji przenosin portalu i dwudniowej przerwy w dzialaniu forum. Wiec ja sie pytam, po diabla jest teraz ten i to zalozony przez wlasnie Tommyx'a? Odechciewa mi sie pisania jak widze zapedy cenzorskie moralizatorow, ktorzy sami o malo co nie zostali zbanowani za podobne ekscesy, linkow nie podam bo na prozno ich szukac w wyszukiwarce - zostaly wyciete. Ale co tam, jak to mowia nie moja piaskownica i nie moje zabawki. Idea zrobienia z tego forum przedszkola czy szkolki niedzielnej dla grzecznych dzieci jest po prostu chora a potem nikt nie wie dlaczego zle sie dzieje na forum. Moge teraz spokojnie powiedziec cytujac slowa Grzeska Halamy "ja wiedzialem ze tak bedzie...wiedzialem":D
Tylko po co ja to wlasciwie pisze...

Weron 28.03.2003 09:14

Post Yahola przebil wszystko!
Zgadzam sie z nim i niestety przyznaje mu racje.
Co mnie boli bo tak nie powinno byc.
A pamietam jeszcze te czasy kiedy bylo "lepiej"
Co mozna sparwdzic po mojej dacie rejestracjo na forum.

-Sid-The-Rat=> 28.03.2003 09:31

Cytat:

Yahol napisa***322;(a)
@Sid:
Nie podoba mi się i nie lubię twojej postawy, tu na forum.
Twojego zadęcia i bufonady. Twoich buńczucznych zapowiedzi, jak to zrobisz i jak to jest wspaniale.
I żadnego realnego działania.
Twoje zapędy, aby oceniać, czy dany post jest bzdurny, czy nie ***8211; to czysty Kafka, na jakiej podstawie? Z jakiej racji dajesz sobie takie prawo? Co cie do tego upoważnia?
Dla jednych ***8222;bzdura***8221;, może być bzdura, dla innych próbą wypowiedzi, a może prowokacja. Nie tobie to oceniać.
Nie wiem jaki jesteś e realu, ale na forum, niektóre twoje wypowiedzi brzmią, dla mnie, wręcz groteskowo.
Nie dam ci tej satysfakcji i jeszcze jakiś czas zostanę na forum, żeby zobaczyć jak się sytuacja rozwija. Będziemy wiec musieli się tolerować przez ten czas.

to czy mnie lubisz czy nie - twoj problem, powiedz mi tylko gdzie dostrzegasz bufonade? w postach merytorycznych czy mentorskich? bo szczerze wolalbym jej w tych pierwszych unikac
a w postach 'mentorskich' - coz - w twoich jest mnostwo nieczytelnych 'z'aluzji i przytykow pod moim i nie tylko adresem - sa rownie napuszone - pisane z 'jedynej slusznej' perspektywy - obaj robimy zle i tyle

jakie moje zapowiedzi? staram sie dojsc co jest tu nie tak - dostalem zgode na bany - kilka polecialo, mialem byc stanowczy w wycinaniu zaczepnych elementow - tez jestem, postow NIE zamykam - niech temat SAM sie skonczy - prosze mnie nie laczyc w zaden sposob z zamykaniem postow w 'polowie' - to nie moj styl

bzdury - posty w ktorych sa zawarte odpowiedzi na pytania ktore sa w OCZYWISTY SPOSOB bledne - zgodnie w moja najlepsza wiedza i w czystosci intencji uratowania kogos przed skutkami pomylki (wgraniem lewego biosa, uzywania programow nie do tego do czego sluza i tak dalej) usuwam takie posty

bzdury w znaczeniu teksty nie na temat - chyba sam wiesz ze tego nie robie i robic nie bede

to NIE jest miejsce na prowokacje

zostaniesz na forum zeby 'popatrzec' - wlasnie moze w tym jest rzecz - ze patrzysz ale robic to nie bardzo - tak jak bgn - nic mu sie nigdy nie podobalo, ale jak dostal propozycje zrobienia czegos po swojemu to powiedzial ze dobrze mu krytykowac i niech tak zostanie - moze ty bedziesz inny? czy tez pozostaniesz kontestatorem?

w realu jestem jaki jestem - raczej podobny - obysmy na siebie nie wpadli w realu bo to nie byla by przyjemna rozmowa

Cytat:


Tak napisałem do Majoneza, e-maila z protestem przeciw działaniu Tommyx`a i oczekuje na reakcje. Do Majoneza właśnie, bo odbieram go jako osobę najbardziej kompetentna w działaniach moderatorów na forum i z największym doświadczeniem.

smiesznie bedzie jak dostaniesz odpowiedz, oj smiesznie bedzie - bo mam wrazenie ze wiem co w niej bedzie... powiedzmy ze z majo zgadzamy sie w niejednej kwestii dotyczacej forum, bardzo niejednej

majo twierdzi ze nie dostal maila od ciebie:)

Yahol 28.03.2003 11:22

Pamietasz Sid moje pytanie:
Quis custodiet ipsos custodes?
Jak sie okazuje wcale nie retoryczne, a skutki widzisz wlasnie dzisiaj!

Pedros 28.03.2003 11:40

Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)

ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
Pogodzicie sie z tym, ze nie jestescie moderatorami, moze nie zablysneliscie wiedza, jestescie za krotko, albo poprostu redakcja was nie lubi.

Pogódź się z tym, że nie każdy myśli tak jak Ty. Poza tym moderatorem nie zostaje się z łapanki - trzeba zgłosić akces.
Nie będę się tu rozwodził nad predyspodycjami takiej osoby, ale ja rozumiem, że moderator to odpowiedzialność, a nie przyjemność ciachania postów.
Możesz mnie nie lubić, Sid może mnie nie lubić (spuchnie mu ponad miarę ignor :D ), TOMMYx może mnie nie lubić, Thanatos może mnie nie lubić, VLuka też, administracja też - i co ? To znaczy, że nigdy nie mam racji i piszę "bzdury"?

Nie pochlebiaj sobie (i nam) że forum zaraz padnie (albo je ktoś zamknie) jak nie będzie moderowane - Ty tego nie pamiętasz (i to nie jest przytyk, tylko informacja bo pamiętam jak się na tym forum zalogowałeś) ale ja pamiętam czasy, kiedy nawet rejestrować się nie było trzeba i było OK.
Pytanie dlaczego? Dlaczego teraz jest inaczej - gorzej?
Co się stało? Kto powinien coś zmienić? Poprawić?
Jak sobie na te pytania odpowiemy (odpowiecie) to i moderatorzy nie będą potrzebni, czyba że do działań technicznych

Pedros 28.03.2003 12:02

Re: do jasnej cholery
 
Cytat:

BD napisa***322;(a)
Czesc userow zachowuje sie jak rozkapryszona panienka i potrafi jedynie krytykowac.
Moze Ci najbardziej niezadowoleniu napisza wreszcie cos konstruktywnego a moze sama wyznacza modow z ktorych beda zadowoleni?

"Do jasnej cholery" zawiera słowo niecenzuralne :)

I dalej - krytyka też jest potrzebna.
A co - miałoby tu być stado pingwinów i przytakiwać?
tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak...

Jak zacząłeś być moderatoram napisałeś, że nie lubisz tego forum (krytyka) i dotąd nie napisałeś dlaczego (krytyka bez uzasadnienia) :)
Nadal utrzymuję swoje zdanie - co innego kogoś nie lubić, a co innego krytykować postawy, opienie, zdania
Dyskusja osób które mają takie samo zdanie jest... żadna. PINGWINY.

Nie każdy pisze książki (nawiasem mówiąć niezłe - sądzę po tych które mam) więc nie każdy może napisać coś konstruktywnego. Ponadto bardzo młodzi ludzie (a tacy też są na forum) mają często inne spojrzenie na wiele spraw.

PS. Ja piszę konstruktywne programy. Ale one nie nadają się do publikacji bo są za długie ;)

Pedros 28.03.2003 12:12

Olaliście mnie i jest mi z tego powodu przykro, choć nie o mój post chodzi.
MIANOWICIE
Nadal proszę o wyjaśnienie dlaczego poleciał z tego tematu post brzuszków. Niestety nie zdążyłem go zapisać (a szkoda).
Nie było w nim nic niezgodnego z regulaminem.
Był za to bardzo zgrabnie napisany i krytykował właśnie niektóre postawy z tego wątku.
???

-Sid-The-Rat=> 28.03.2003 13:24

Cytat:

Yahol napisa***322;(a)
Pamietasz Sid moje pytanie:
Quis custodiet ipsos custodes?
Jak sie okazuje wcale nie retoryczne, a skutki widzisz wlasnie dzisiaj!

widze... bardzo dobrze widze... i musze przyznac ze nie podoba mi sie to

tak jak niepodobaja mi sie tak scisle upakowane przepisy - do wszystkiego trzeba z glowa - choc paru rzeczy nie lubie - wulgow wkladanych jako przecinki na przyklad

wizja pedrosa z brakiem modingu tresci jest sluszna i bardzo mi sie podoba - tylko jest jedno ale - gdyby nie bat nad glowa to cracki latalyby tu na lewo i prawo - bo jakos wiara nie potrafi zrozumiec ze to miejsce jest nie od tego... a potem zaczely by sie problemy ze znalezieniem providera ktory taki 'smierdzacy' interes wstawi sobie na glowe - juz dwa serwisy 'tematyczne' ktore znalem mialy taki epizod i teraz siedza na lycosie czy innych darmowych hostach - bo zaden krajowy nie chcial sobie brac tego na leb - a serwisy byly male (bo prywatne)

moj ignor zawiera tylko jeden wpis i nie sadze zeby sie znalazl drugi taki pacjent ktory na miejsce tam zasluzy

pedros - znowu malo konkretow, bardzo malo konkretow - napisz cos jasno - mam/nie mam predyspozycji i dlaczego tak uwazasz, co ma sie zmienic - w punktach najlepiej - no i naturalnei przyloz do tego reke - bo tak jak yahol staniesz sobie z boku, z piwkiem w reku i bedziesz zgredzil - to zle! to niedobrze! tamto bylo lepiej!!! i tak dalej - mozesz sie zdobyc na cos takiego?

ps. do ciebie mam stosunek neutralny

ps2. odczep sie od bzdur - chyba juz dostatecznie jasno wyjasnilem o co mi chodzilo - stanowczo zbyt jasno zeby nie zrozumial tego normalny czlowiek

ps3. yahol - jak zwykle nie odpowiedziales na pytania...

Yahol 28.03.2003 14:26

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)

ps3. yahol - jak zwykle nie odpowiedziales na pytania...

Najprawdopodobniej, jestm:
-glupi, jak pudelko pinezek
-tepy, jak siekierka do dziabania cukru
bo, po prostu nie wiem o jakie pytania ci chodzi!
Nie stoje z boku, wyrazam swoje opinje.
A ze nie chce byc moderatorem
-bo nie
-bo sie do tego nie nadaje
-bo nie chce
-bo uwazam, ze byc moderatorem, to i odpowiedzialnosc, i wiedza, i umiejetnosci, i wiele innych cech ktorych nie posiadam.
A udzial w forum, to tkze na swoj sposob modding.

-Sid-The-Rat=> 28.03.2003 14:31

w moim poscie - tym takim z cytatem z ciebie (co mi sie boldem zrobil choc dodalem tam te znaczki zapytywalem o te bufonade - co z nia jest i czym sie ona objawia - no i najwazniejsze dla mnie - czy w postach 'merytorycznych' tez ona jest...

ZbigNieff 28.03.2003 14:53

Dopiero przed chwila zobaczylem topic i mysle a wejde sobie i przeczytam...
i tak czytam, czytam, i czytam... Teraz tak mi sie smiac chce ze az brzuch mnie rozbolal!!
Najlepszy w calej sprawie jest /II\aster i Bas...

Tak czy siak my (ludzie :) ) nie odzwyczaimy sie od przeklenstw i wulgaryzmow!!

Ja mam gdzies zarzadzenia Tommyx`a i Sid`a bede pisal to co uwazam
za stosowne ;p a co oni z tym zrobia to ich sprawa!!
Bo chyba bana nie dostane za to ze napisze np. "****a" ??


P.S. Po co to ograniczac i po co usuwac posty z wulgarnymi slowani
jak zawsze autor przekazuje swoje uczucia - co za tym idzie widac
kto jest bardzo zestresowanym czlowikiem :)
Moim zdaniem to glupota... ale moderatorzy i admini wiedza swoje 8)



Pozdrawiam
Qrwesko Potworny ZbigNieff :D

-Sid-The-Rat=> 28.03.2003 14:59

****!!!!!!! - to sa zarzadzenia TOMMYXA - nie moje!

temat bzdur wyjasnilem! - czy trzeba drukowanymi?

jeszcze cos?

Plemnik 28.03.2003 15:28

Cytat:

ZbigNieff napisa***322;(a)
[B]Dopiero przed chwila zobaczylem topic i mysle a wejde sobie i przeczytam...
i tak czytam, czytam, i czytam... Teraz tak mi sie smiac chce ze az brzuch mnie rozbolal!!
Najlepszy w calej sprawie jest /II\aster i Bas...

Tak czy siak my (ludzie :) ) nie odzwyczaimy sie od przeklenstw i wulgaryzmow!!

Ja mam gdzies zarzadzenia Tommyx`a i Sid`a bede pisal to co uwazam
za stosowne ;p a co oni z tym zrobia to ich sprawa!!
Bo chyba bana nie dostane za to ze napisze np. "****a" ??


P.S. Po co to ograniczac i po co usuwac posty z wulgarnymi slowani
jak zawsze autor przekazuje swoje uczucia - co za tym idzie widac
kto jest bardzo zestresowanym czlowikiem :)
Moim zdaniem to glupota... ale moderatorzy i admini wiedza swoje 8)
Taaaa po co dbac o swoj jezyk... najlepiej mowic gwara dresow i byc z tego dumnym prawda???
Genialne to zrownywanie w dol.

Czego tu bronisz? Prawa do bluzgow? Mi jest w zasadzie obojetne czy ktos je bedzie kasowal czy nie bo ich uzycie co najwyzej wystawia odpowiednia ocene piszacemu.

Zeby nikogo nie zmylic - mysle ze najskuteczniejsza jest autocenzura i dzialania Tommyx uwazam za z gory skazane na niepowodzenie ale trudno mi sie zgodzic z takim swietym oburzeniem jakie tu niektorzy prezentuja.

Yahol 28.03.2003 15:52

@Sid:
-co do 'merytoryki' - nie
-co do 'reszty' - tak, bufonada i dziecinada.
Takie jest moje odczucie i tak to traktuje.
Temat uwazam za zamkniety:) nie widze sensu ciagnac go dalej, bo nic do niego nowego nie wniose:)

@Plemnik:
Kazdy ma prawo do wlasnych ocen.
Uwazam, ze wolno i warto stosowac srodki ekspresji adekwatne do emocji i osoby do ktorej sa skierowane.

Zastanawia mnie tylko milczenie Tommyx`a i adminow. Majoneza.
Bo nie jestem w stanie uwierzyc, ze zaden z trzech e-maili nie doszedl do adrestata. 8)

Plemnik 28.03.2003 16:07

Yahol:
A w ktorym miejscu mowie o ograniczeniu prawa do wyrazania opinii (ocen)???
Mowie o formie a nie o tym co sie mowi:
Moge napisac ze sie z Toba nie zgadzam albo moge napisac ze "jestes po**** kut* gow* wartym" - rozumiesz juz o co mi chodzi? Chyba nikt nie chce przyzwolenia na takie wypowiedzi jak powyzej. Mam nadzieje ze nikt sie nie poczuuje urazony tym co w cudzyslowiu - to tylko przyklad.

cana 28.03.2003 16:24

tak czytając ten topic nasuwa mi się pewnien wniosek:
tu nie chodzi o to że mod A chce wprowadzić ograniczenia B a mod C coś innego, tylko o coś bardzej szerokiego ...
o wolność wyboru /tak jest przynajmiej w moim przypadku i ja zawsze będę tak reagował na próby ograniczenia moich POTENCJALNYCH możliwości działania i jest to naprawdę bez znaczenia czy aby ja bedę z nich korzystał one są i już i tak ma być bo podobno jak to głosi pewien komunał człowiek rodzi się wolny i jest przeznaczony do wolności /
choć jak patrzę na to co się dzieje na forum to jestem zniesmaczony poziomem kultury / i tu modkowie mają rację/ ale takie próby ograniczanie są nieskuteczne bo jak ktoś się kultury nie nauczył w domu to restrykcje tu nic nie pomogą
trolli trzeba informować a nie zakazami niszczyc tę oazę
autocenzura jak już to Plemnik napisał jest najskuteczniejsza

maximum wolności i minimum zakazów to jest to

jednostka wie co wybrać by nie popaść w konflikt z otoczeniem w którym przebywa i zwykle ma dosyć jednoznacznie utrwalony kanon dobra i zła
BTW1 coś wydaj mi się ze rozmnożenie działów forum nie było najlepszym pomysłem jak na to teraz patrzę
BTW2 offtopic to offtopic i taki jak jest jest ok ale łąmiących zasady / jak np "admin" forum na kazdy temat :) trzeba pouczać i oświecac że jego działanie jest na tym forum naganne/
BTW3 przekleństwa były są i bedą i czasem idealnie oddają emocje piszacego bez nich język był by duużo uboższy ale przesada nie jest dobra cechą w tym wypadku tylko wygląda żenująco /piszac trzeba by szanować tych co to bedą czytali /
BTW4 aby coś zaczac zmieniać to trzeba zacząć zmieniać od siebie
czas by może wyciągnąć jakieś wnioski z tego całego topica i paru mu podobnych
pozdro

Bartez 28.03.2003 16:44

Dawno mnie tu nie bylo i widze ze jest coraz gorzej. Nie ma dnia zeby ktos tu sie nie klocil. Chyba zapominacie czemu sluzy forum....

Cytat:

Plemnik napisa***322;(a)

Moge napisac ze sie z Toba nie zgadzam albo moge napisac ze "jestes po**** kut* gow* wartym" - rozumiesz juz o co mi chodzi? Chyba nikt nie chce przyzwolenia na takie wypowiedzi jak powyzej.

NIGDY nie bylo i nie bedzie zezwolenia na takie wyrazenia. To juz nie sa jakies wulgaryzmy tylko obrazanie innych uzytkownikow. Juz kilka osob za takie cos polecialo po mojej interwencji (za kacapy, chu*e itd).

Nikt nie dostal poczty jezeli byla ona wyslana na @cdrinfo.pl bo cos ostatnio ta poczta nie dziala :(

Jak tak dalej bedzie to nie bedzie dalszej racji bytu dla tego forum. Bo poobrazac to sie mozecie w komentarzach na onecie lub gdzie indziej.

Bluzgi nie...ale wycinanie postow bo tak sie komus podoba rowniez nie.
Jezeli ktos ma jakies zachowane posty, ktore wg niego zostaly nieslusznie skasowane to niech sie zglosi na PM.

Remix 28.03.2003 16:47

Witam!

cena zawarl wszystko co mam do powiedzenia w tym topiku. szczegolnie podoba mi sie maximum wolnosci i minimum zakazow

cana 28.03.2003 16:54

Cytat:

Bartez napisa***322;(a)
Dawno mnie tu nie bylo i widze ze jest coraz gorzej. Nie ma dnia zeby ktos tu sie nie klocil. Chyba zapominacie czemu sluzy forum....


Witaj Bartez miło twojego awtarka zobaczyć
to nie nowa kłótnia / a raczej dosyć ostra i jadowita miejscami wymiana zdań 8) / tylko next odcinek starej czyli nic nowego na starych śmieciach ;)

problem leżący u podstaw topica został wyjasniony
...i stalo się światlo i niech tak pozostanie /ciut za wczesnie na takie klimaty ale jak już przyszły to nie bedę ich wypraszał :) /

amen
cana In Extremo powered :)

Plemnik 28.03.2003 16:57

Cytat:

Bartez napisa***322;(a)
Bluzgi nie...ale wycinanie postow bo tak sie komus podoba rowniez nie.
Jezeli ktos ma jakies zachowane posty, ktore wg niego zostaly nieslusznie skasowane to niech sie zglosi na PM. [/B]
I to jest wlasnie to o czym mowilem - z kasowania "bzdur" sam Sid sie wycofal w sumie, a co do bluzgow to napisalem to co napisalem bo niektorym wydaje sie ze jak ktos bedzie czynnie walczyl z rozprzestrzeniajacym sie na forum chamstwem (kasujac posty) to juz jest to ograniczenie wolnosci wypowiedzi.

Co ma jedno z drugim????

Wolnosc wypowiedzi to jedno a zakaz uzywania slow powszechnie uznawanych za obrazliwe to zupelnie co innego - takie jest przynajmniej moje zdanie.

-Sid-The-Rat=> 28.03.2003 17:15

Cytat:

Yahol napisa***322;(a)
@Sid:
-co do 'merytoryki' - nie
-co do 'reszty' - tak, bufonada i dziecinada.
Takie jest moje odczucie i tak to traktuje.
Temat uwazam za zamkniety:) nie widze sensu ciagnac go dalej, bo nic do niego nowego nie wniose:)


dzieki yahol - o taka odpowiedz mi chodzilo

mayonez przecztal watek - i... i... mial cos napisac ale pewnei meczy angielski znowu - byl WKURZONY, BARDZO wkurzony

Zetoxa 28.03.2003 17:16

... ojej, ale mi się w urodziny trafił topic :( boje się, że mi Kilkenny przestanie smakować :'( :'( jak jeszcze parę postów takich poczytam, mam tylko jedną prośbę do Sid'a i Tommyx'a: moderujcie z wielką ostrożnością, władza naprawdę potrafi wypaczyć niejeden zdawałoby się twardy charakter, 3 razy pomyślcie zanim coś popsujecie, a popsuć łatwo.

Remix 28.03.2003 17:22

Cytat:

Zetoxa napisa***322;(a)
... ojej, ale mi się w urodziny trafił topic :( boje się, że mi Kilkenny przestanie smakować :'( :'( jak jeszcze parę postów takich poczytam, mam tylko jedną prośbę do Sid'a i Tommyx'a: moderujcie z wielką ostrożnością, władza naprawdę potrafi wypaczyć niejeden zdawałoby się twardy charakter, 3 razy pomyślcie zanim coś popsujecie, a popsuć łatwo.
Witam!

madre slowa madrego czlowieka.

szacun

Yahol 28.03.2003 18:21

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
dzieki yahol - o taka odpowiedz mi chodzilo

mayonez przecztal watek - i... i... mial cos napisac ale pewnei meczy angielski znowu - byl WKURZONY, BARDZO wkurzony

OK!
Widze, ze nic sie nie zmienilo. Temat zostal rozwodniony, umrze smiercia naturalna, wszyscy zapomna i bedzie OK.

Otoz ja sie na to nie zgadzam!

Tu chodzi o zasady, zasady rzadzace na forum.
Pewnego dnia mod B albo C, stwierdzi, ze bedzie kasowal posty zawierajace czasowniki regularne, (gdyby jeszcze wiedzial, o co w nich chodzi), a mod D abo E, ze bedzie kropkowal wszystkie wyrazy zawierajace litere K.
I co?
I nic, pogadamy, pogadamy, ktos odejdzie, ktos przyjdzie, swiat sie nie zawali.
Otoz nie, syf zostanie i bedzie narastal.
To co sie dzieje, samowola, brak reakcji na krytyke, budzi moj sprzeciw. Tak zostac nie moze.
W koncu, po cos zostal stworzony REGULAMIN, w bolach i jekach, ale jest i obowiazuje. nie modom decydowac co beda do niego dodawac a co ujmowac.
I przeciw temu protestuje.
I oczekuje reakcji. Swoje racje przedstawilem. Jezeli za malo, moge postarac sie rozwinac, musze miec tylko odzew i chec drugiej strony na dyskusje.

Ps:
@Sid:
gratuluje nowej fuchy, widze, ze zostales rzecznikiem prasowym Majoneza.
Nie ma to jak miec dobre kontakty z gora.
Ja raczej przejde na kontakty z "dolem":)
No wiesz, Asmodeusz, Belzebub :)

bgn 28.03.2003 18:34

Czytam z wielka uwaga - 30 marca juz niedlugo, chociaz kto wie,jesli ktos sie tak uczepil "wadzy" to przy takim zagrozeniu bytu Forum
odejscie bedzie traktowane jako "ucieczka z pola walki", a to nie uchodzi serdeńko - nieprawdaż.
A powaznie - ( Bartek poswiadczy, ze to nie wulgaryzm ale gwara) - na wiosne w rozum wam pizło?
Nadmiar modow ( cenzorow - wyjasnienia Majonez) nie przeszedl w jakosc
po raz drugi - czy warto czekac na 3 raz. Chociaz właściwie to mi wszystko jedno - to co bylo , a o czym pisał Pedros, ze żyliśmy bez modow i bluzgów ( bo byly tępione lub ignorowane w odpowiedziach) nie wroci

-Sid-The-Rat=> 28.03.2003 18:45

yahol - skonczy sie tak ze powstanei nowy regulamin :)

prosilbym o jasnosc - chetnie sie dowiem wiecej - co i jak jest zle - prosze jednak nie popadac w groteske - uwagi o modach ABC kasujacych wyrazy z literka K sa wlasnei przykaldem nic nie wnoszacego pustoslowia
zdajemy sobie sprawe (przynajmniej ja zdaje - juz) o co chodzi - dobra - z mojej strony wolna amerykanka - piszcie co chcecie - ale pamietaj yahol ze to ty chciales ostrosci w moderowaniu (konkretnie usuwaiu elementow zaczepnych)

po drugie - co bys zrobil gdybys na forum przeczytal ze podkrecisz nagrywarke lg 24x na 32 wgrywajac do niej taki to a taki bios, zrobil to i okazalo sie ze wszedziej indziej tylko poza tym postem wiadomo ze tej nagrywarki sie nei podkreci? takie bzdury chce wywalac (kilka juz bez rozglosu polecialo) - i tu bedzie decydowac moja wiedza i widzimisie ktorego tak nie lubisz [tak wiem - ty bys sie upewnil - ale sa ludzie ktorzy tego by nie zrobili - warto poswiecic troche zachodu i ich przed klopotami ustrzec]
czy cos ci sie w tym nie podoba? czy uwazasz to za blad?

zdajesz sobie sprawe ze gdybym kasowal bzdury w twoim tego slowa rozumieniu (w takim najgorszym dla mnie - czyli teksty niepoprawne politycznie) to niewiele by tu zostalo? i pewnei wiesz (chyba ze nie czytasz moich postow) ze tego nie robilem, nie robie i nie bede robil

wiec prosze zejdz z MOJEGO widzimisie i zapedow - moje reguly sa jasne - cracki, seriale, beszczelne reklamy - WON, glupoty mogace sprawic innym klopoty - WON, bluzgi stosowane jako przecinki a nie uzasadniona czesc zdania/wypowiedzi - WON! [wiesz ze wycinam tylko extremalen przypadki] i zadnego zamykania postow! -> czy cos z tego wachlarza jest nieteges?

marzy mi sie forum na ktorym czlowiek pytajacy o standardy zapisu danych na plycie uzyska odpowiedz... bylem w szoku ze na tego posta nie bylo zadnej odpowiedzi, bylem tez w szoku jak popatrzylem na ilosc odwiedzin dzialu cdr... czesc z was tam nei byla od miesiecy! wiem ze to nierealne - ale snic mi wolno

tekst o atache prasowym pozostawie bez komentarza

eloise 28.03.2003 18:45

o kurcze!

ale tu sie mlyn robi

BD 28.03.2003 19:10

Cytat:

bgn napisa***322;(a)
A powaznie - ( Bartek poswiadczy, ze to nie wulgaryzm ale gwara) - na wiosne w rozum wam pizło?

a jak Pieruny Pizlo wom w pod tym deklem ...

to czysta gwara :)

+++LeWaP+++ 28.03.2003 19:44


ale się porobiło

jak zwykle kij ma 2 końce i racja leży po obu stronach

cóż pozostaje mi czekać na rozwój wydarzeń

powiem tylko że podoba mi się to forum i to bardzo

każdego cenię za jego wypowiedzi i rozumiem, że nie zawsze jest tak że wszystko wszystkim pasuje...

co do przekleństw to czasami można napisać #@$#@$% zamiast ***** i też będzie dobrze ;)

pozdrawiam WAS wszystkich i życzę mniej nerwów (ludzie mają dużo poważniejsze problemy)

+++ LeWaP+++

Pedros 28.03.2003 22:42

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
wizja pedrosa z brakiem modingu tresci jest sluszna
i bardzo mi sie podoba - tylko jest jedno ale - gdyby
nie bat nad glowa to cracki latalyby tu na lewo i prawo
- bo jakos wiara nie potrafi zrozumiec ze to miejsce
jest nie od tego...

No i to uważam już za operację techniczną związaną z obowiązującym regulaminem. Tniesz post i informujesz użytkowanika. Zasady poniżej.

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
moj ignor zawiera tylko jeden wpis
i nie sadze zeby sie znalazl drugi taki pacjent
ktory na miejsce tam zasluzy

Eee... to się po prostu przeliczyłem. :) Ale nie jestem autorytetem, z tego prostego powodu, że żadnych ignorów nie używam - a wszystko to po to, żeby wiedzieć co sądzą o mnie inni - nawet taka pokraka jak brzuszki
Jejku - ale zaraz zabrnę... ||

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
pedros - znowu malo konkretow, bardzo malo konkretow
- napisz cos jasno - mam/nie mam predyspozycji
i dlaczego tak uwazasz, co ma sie zmienic - w punktach najlepiej
- no i naturalnei przyloz do tego reke
- bo tak jak yahol staniesz sobie z boku,
z piwkiem w reku i bedziesz zgredzil
- to zle! to niedobrze! tamto bylo lepiej!!!
i tak dalej - mozesz sie zdobyc na cos takiego?

Nie wiem czy masz predyspozycje - nie znam Cię osobiście - jest tu ktoś kto może na Twoje pytanie odpowiedzieć || Ty dobrze wiesz kto. :)

Właściwie to nie bardzo rozumiem o jakich konkretach ciągle z BD ględzicie.
Stwierdzam konkret - nie masz predyspozycji bo... a Ty dalej będziesz uważał, że nie mam racji i pierdzielę głupoty, i będzemy tak w kółko...

Nie jestem moderatorem - nie muszę mieć pomysłów na moderowanie i na to sposobów. A jako użytkownik mogę się wypowiadać na forum zgodnie z obowiązującym regulaminem. No chyba, że tam gdzieś jest, że muszę odpowiadać konkretami ||
Zadaję konkretne pytania, albo pytania mniej konkretne oczekując, że ktoś odpowie, albo przynajmniej przemyśli swoje stanowisko, albo zastanowi się przynajmniej, dlaczego ktoś ma inne zdanie.
Zadawanie pytań to też forma udzielania odpowiedzi.
Ale co tam - chcesz konkretów? A co - skończyły Ci się pomysły i chcesz żeby Cię wyręczyć w myśleniu ? || Ja jestem stary wróbel i nie dam się nabrać na plewy...

No dobra - to było na marginesie :chytry:
Teraz moderatorze:
1. Chcesz szacunku? Wykaż go sam - pisz jak człowiek (nie chodzi o ogonki), tam gdzie trzeba z dużej litery - zaczynaj z dużej. Tam gdzie trzeba wstawić znak zapytania - wstaw. Powiesz, że nie masz czasu, albo Ci się nie chce? - To albo rzuć moderowanie, albo nie obrażaj użytkowników takim podejściem - czyli rzuć moderowanie.
2. Chcesz żeby ludzie pilnowali sami tego co piszą i nie pisali bzdur?
No to zamiast cenzurować ich posty - co rodzi uzasadnione fobie i niechęć nie tylko do Ciebie - wykaż im, albo przynajmniej spróbuj, że się mylą.
I nie zapominaj, że nie jesteś alfą, a tym bardziej omegą. Czyli ocenzuruj się sam.
3. Nas użytkowników nie obchodzi jaki masz humor. Jesteś moderatorem - to panuj nad sobą. Tym bardziej, że od moderatora powinno się oczekiwac pomocy, a nie straszenia. Nie oburzaj się i nie obrażaj - nie po to jesteś na forum. A może właśnie przyjmij cos z humorem, albo odpowiedz z humorem. Da się - nawet jak oponent Cię zbluzga.
4. Nie strasz innych publicznie (tym jak wyglądasz w realu też ;) ) bananami i innymi strasznymi rzeczami które możesz nam zrobić - przyjmij jasną zasadę ostrzegania (na priv, na priv || ) o przekroczeniu regulaminu.
5. Przyjmij jasne zasady informacji o powodzie usunięcia posta, konta itp.
(Tu mój ukłon w stronę Majoneza - on zaczął to robić, ale faktycznie - jak na jedną osobę to chyba zbyt duże ociążenie)
5. Ktoś Ci powiedział coś prywatnie, zarzucił Ci coś prywatnie - nie upubliczniaj tego na forum. Pamiętaj, że jesteś moderatorem a nie papugą.
Zachowaj czyjąś prywatność, właśnie dlatego, że masz dostęp do opcji administracyjnych, podglądów, itp.
6. Na cholerę jest tylu moderatorów? Wystarczyłby jeden, żeby bananować i ciąć co mu w łapska wpadnie. Na cholerę admini rozstrzygają której małpie dać banana? Jest kilku moderatorów - to niech ustalą pomiędzy sobą zdanie na temat co, komu i jak wyciąć i niech potem mówią jednym głosem, a nie jeden przez drugiego.
Jak jeden moderator zamknął topic, to niech drugi już się do niego nie dokłada z odpowiedzią, bo mnie to np. wkurza że ja muszę zaczynać nowy topic, a moderatorzy się adorują w zamkniętym. Albo załatwiają swoje prywatne porachunki. Nożyce - jesteście? ||
Przy okazji postów kontrowersyjnych (np. linków, albo błędnych odpowiedzi) miałoby to tę zaletę, że czegoś tam nie wycięlibyście pochopnie.
I nie mówcie mi, że nie macie czasu, że każdy ma swoje zajęcia - jeśli tak to trzeba się było nie pisać na masakratora - jest Was kilku - podzielcie się czasem, albo robotą konkretnie - bo teraz jakoś porządku nie widzę - może jestem ślepy, ale nie widzę.
7. Forum jest dla użytkowników - Ty nie jesteś użytkownikiem tylko moderatorem (obsługą) - masz pomagać, a nie ograniczać.
8. Pomóż nowym wtedy kiedy tego potrzebują, a nie przyklejając jakieś badziewie na górze strony, które mało kto czyta.
Nie wysyłaj nowych na drzewo za każdym, głupim powiedzmy, pytaniem i nie strasz ich od razu kanapką z bananem.
9. Dlaczego ciągle moderatorzy uważają, że mają rację, nie mylą się i ich jest tylko racja najichniejsza?
Weźcie przykład z jednego spośród Was - którego nawiasem mówiąc bardzo szanuję właśnie za jego wypowiedzi. Chcecie wiedzieć z kogo? Coż - wszystko ma swoją cenę :chytry:

Jakby co - te punkty nie są tylko do Ciebie Sid

W tej chwili mam takie propozycje. Może są niewłaściwe - nie wiem - ale przemyśleć warto?

A nam użyszkodnikom życzę wesołego OffTopica, na którym można zadawać pytania, oraz udzielać odpowiedzi. Różnych, wesołych, smutnych, ******nych, bzdurnych i ważnych dla bezpieczeństwa... (ugryzłem się w jęzor).

I życzę nam tolerancji na postawy innych,
i mniej jadu w słowach pisanych.

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
ps. do ciebie mam stosunek neutralny

A to nawet całkiem nieźle, bo ja też jestem hetero. ||
A czy Ty się nie zapodziałeś przypadkiem gdzieś na mojej liście kumpli? Ciekawe czy nadal tam jesteś? Nie znaczy to jednak
że nie będę Ci wytykał błędnych (moim zdaniem) działań
lub twierdzeń.

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
ps2. odczep sie od bzdur
- chyba juz dostatecznie jasno wyjasnilem o co mi chodzilo
- stanowczo zbyt jasno zeby nie zrozumial tego normalny czlowiek

To o bzdurach nie było do Ciebie.
Twoje wyjaśnienia przeczytałem i zrozumiałem (chyba???)
Wyjaśnienie mojego stosunku do postów zawierających
błędne informacje - powyżej.

PS. Ja nie jestem normalny. Jestem popieprzony jak elementarz :chytry:
PS2. Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto doczyta do końca to co napisałem? :chytry:

ThanatoS 28.03.2003 22:50

+++LeWaP+++ wiecej nie stosuj tego czerwonego, bo oczy bola.

Dopiero tu weszlem, bylem ostanio ok czwartku. Porobilo sie. Moze jeszcze na mnie cos macie? Prosze sie nie krepowac.

TOMMYx nie przesadzaj. Nie zmieniaj milej atmosfery. Pisze tutaj bo dopiero co czytalem ten topic. Jest tutaj moja mala dezaprobata na takie dzialania.
Moge zrezygnowac z moderowania, wiele osob sie ucieszy.

ThanatoS 28.03.2003 22:57

Cytat:

Pedros napisa***322;(a)
[...]PS2. Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto doczyta do końca to co napisałem? :chytry:
Ja przeczytalem || ||

Pedros 28.03.2003 23:12

Cytat:

ThanatoS napisa***322;(a)
Ja przeczytalem || ||
:)

Majonez 28.03.2003 23:21

jak to czytam to zygac mi sie chce
zawsze w takich chwilach staralem sie wyciszac emocje nawet jak cos mowilem powaznie to zaraz wtracalem takze cos na rozprezenie

mialem nie odpowiadac ale skoro nawet pedros zabral glos wiec nie pozostaje mi nic innego (przy okazji pozdrowienia dla coreczek artystek - czy juz przestales palic ;))

nie bede tu owijal w bawelne i uzywal "normalnego" jezyka
bo bluzgi i ostre slowa trafiaja latwiej do swiadomosci co poniektorych osob - chcecie sie zrec to wynocha stad
to jest FORUM ktorego celem jest wymiana informacji dotyczacych nagrywania plyt i tematow z tym zwiazanych

ps yahol wyslij mi prosze na adres majonezc@o2.pl bo z cdrinfo nic nie dostaje - nie uzywaj tez formularza tutaj tylko od siebie ze skrzynki wyslij

teraz nastapi szczegolowa krytyka konkretnych osob lub postaw

Tommyx - ostrzegalem cie - a nie mowilem - trudno twoja decyzja - jezeli jednak okaze sie ze wywalasz posty ktore nie powinienes to mimo ze cie lubie i znam lepiej niz inni bede musial przeciwdzialac - to co mowisz to jest tylko czesc tego co ja chcialbym na tym forum zrobic niestety nie da sie wszystkiego na raz wprowadzic - poza tym zaleglosci w pewnych sprawach sa tak duze ze nie usuniesz tego ani w tydzien ani w miesiac


Master - oj masterku co ja mam z toba zrobic - niby zgadzasz sie z tommyxem ale nie zgadzasz z sidem mowisz do basa ze zazdrosci a nie mozesz tego wiedziec troszke umiaru - forum nie umrze nigdy tylko zamiast forum bedzie hyde park - a docinajac kilku osobom nie pomagasz ani mnie ani tommyxowi ani tez forum


Pedros - terror to akurat ja ma zamiar wprowadzic wyjasnie ci dokladnie na maila tu powiem tylko ze sie przydaloby sadzac po tym co sie dzieje - fakt po tym co chcialbym zrobic forum odbudowywaloby sie przez kilka miesiecy ale moglbys potem spokojnie tu zagladnac pogadac nawet o *******ach bez stresu ze jakis wafel wyskoczy z wyzwiskami i usiasc z corkami i pokazac tu sie dowiecie czegos o nagrywaniu - ja tu tez zagladalem - tu jest na prawde super tylko uwazajcie na takiego starucha majoneza bo czasami juz mu starosc we znaki sie daje i zaczyna zgredzic jak to bylo kiedys pieknie ale jest nie szkodliwy itp itd i bedziesz je mogl posadzic przy kompie bez stresu ze zobacza wyliczanke bluzgow - niech przynajmniej tutaj tego nie slysza bo podejrzewam ze predzej czy pozniej nawet w szkole sie zapoznaja z calym dodatkowym slownikiem

poza tym nie ma co ukrywac ze swiat dzieli sie na rownych i rowniejszych - jest to brutalna prawda za ktora zaraz poleca na mnie gromy ale tak jest - i jest kilka osob na forum ktorych nie pozwole ruszyc a jezeli ktos zadrze z nimi to zadrze ze mna i co i nic bo jestem tez czlowiekiem i moge kogos nie lubic ale nie zrobie mu krzywdy dopoki nie przekroczy regulaminu - roznica jest taka ze reka mi sie wtedy nie zawacha a kogos kogo lubie raczej nie zabanuje tylko upomne ale jezeli przesadzi to nie ma ze boli tez poleci - z tym ze oprocz mnie sa jeszcze inni admini i nasz guru misiek i w ostatecznosci to on decyduje kogo banowac (tommyx ta czesc wyzej przeczytaj dwa razy - prosze) na szczescie osoby ktore lubie nie znizaja sie do takiego poziomu zebym musial sie zastanwiac nad ich postepowaniem - i wiekszosc z was wie takze ze nie wywalam tylko za to ze ktos mi cos powiedzial - najlepszy przyklad bgn :) - z ktorym nie raz prowadzilem ostre dyskusje w ktorych raczej nie padaly bluzgi - bgn jezeli to czytasz to pozdrawiam - szczerze


Pawelk - cytujesz, odpowiadasz, haslami rzucasz ale nic tak na prawde nie mowisz jak to jest co - moze masz jakies konretne zdanie - a za rzucanie zakretami (z niemieckiego) bede osobiscie wywalal bo tych slow jako przecinkow w zdaniu (lub u co poniektorych osob jakajacych sie zamiast yyyyy jest kur..) to mozna uzywac wsrod kolegow na podworku a nie na forum a dlaczego - bo jest do jasnej cholery publicznym miejscem i tak jak nie wolno palic na przystanku tak nie wolno tu przeklinac bo takie tu mamy prawo i nikt nie kwestionuje prawa do wolnosci wypowiedzi ale w gazecie jakos nie uraczych takich slow a za palenie na przystanku straz miejska moze ci wlepic mandat - to akurat nie tylko do ciebie ale miejsca by nie starczylo jakbym zaczal wymieniac
poza tym nikt nie bedzie z batem latal - no chyba ze ja dostane nerwicy wstecznej i w ciagu nocy bez kontroli miska spacyfikuje cale forum

Brzuszki - a za co niby ktos mial cie usunac hmm :> jezeli mozesz to napisz mi co napisales w poscie ktory zostal usuniety - sadze ze dobrze wiesz - zreszta jak wiekszosc normalnych osob - co sie dzieje na forum - tak samo umarly czaty na wp - mysle ze zdajesz takze sobie sprawe z tego ze netykieta sama tego nie powstrzyma i trzeba jej pomoc takie jest zadanie moderatorow - a ze tommyx ma checi i chce dobrze to chyba sie ze mna zgodzisz - ze jest "swiezym" modem i troche jeszcze nie ma wyczucia co wolno a co nie wolno mowic oraz czego sie nie powinno mowic mysle ze takze mi przyznasz racje - ale ze ktos od razu z grubej rury wali do niego za to jest juz nie fair - bo moznaby mu spokojnie powiedziec co i jak nakierowac - zasugerowac - a nie wytykac czegos czego jeszcze nie zrobil
obydwaj wiemy ze konstruktywna krytyka zdziala wiecej niz wytykanie
to samo moge zreszta powiedziec jeszcze basowi i mapsjamowi
PS pozdrowka dla Justynki

Cana - scyzoryku jeden - schowaj noz do kieszeni- nic wiecej nie moge ci zarzucic heh a nawet nie chce i nie mam powodow - dobrze gadasz zywiec dla ciebie - tylko schowaj ten scyzoryk - ja wiem ze jak ja moderowalem to sie wydawalo ze jest ok ale wtedy na prawde bylo inaczej - wywalalem full pytan o cracki o czym zreszta swiadczyly wpisy na mojej stronce o wywalanych postach - teraz nie ma postow o crackach - prawie - kasowalem posty waflow ktorzy wyzywali kogo popadnie aka cos ala travis - jednak czasy sie zmienily - a przypomne ze w pewnym momencie moje moderowanie takze wzieto pod ostrzal - rozdmuchany przez kolege bgna - refleksja bedzie na koncu posta :D


Yahol - wyslij tego maila tak jak npaisalem wyzej - nie stawiaj pochopnie wotum nieufnosci bo mozesz w ten sposob rozpetac burze - tak samo moderatorzy jak i zwykli forumowicze musze myslec nad konsekwencjami tego co pisza - moze zamiast klocic sie "usiadziemy" razem i sprobujemy ustalic pewne zasady ktore beda dla nas i dla was do przyjecia - zamiast wytykania ze nie podoba mi sie ta czy tamta osoba sprobujecie powiedziec co robi zle i dlaczego - o tym sie czesto zapomina - latwo cos wytknac lecz ciezko znalezc na to jakies powody - znam to z zycia - jestem czlonkiem rady wydzialu i mamy ostatnio sporo do roboty - ale zeby dziekan zaakceptowal nasze warunki to musza byc one konkretnie poparte a nie tylko ze tak uwazamy - czy ze tak jest lepiej - on zawsze pyta DLACZEGO tak a nie inaczej - ja w tym miejscu takze stawiam to pytanie i jeszcze jedno co u licha znaczy Quis custodiet ipsos custodes?


Bas - prosze postaraj sie byc bardziej wyrozumiala osoba i nie wracaj do starych spraw - nie rozdrapujmy strupow - mnie tez sporo rzeczy wkurzylo - i mimo ze pamietam to - jestem chamskim skorpionem - to w tym miejscu staram sie zapomniec - zyj i pozwol zyc innym


Mapsajm - jestes wyksztalcona osoba a zachowujesz sie nie do konca zgodnie z poziomem swojej inteligencji - "nie chce mi sie z toba gadac" nie zalatwia sprawy - wiem ze to proste wyjscie ale moze czas sie troche wysilic i sprobowac dla wlasnego sumienia uzgodnic cos lub na spokojnie powiedziec swoje racje zastanow sie nad tym i pokaz jaki jestes na prawde bo mam inne wyobrazenie o tobie - a jak do tej pory do tej pory pomylilem sie w swojej ocenie czlowieka tylko kilka razy - taki juz mam dar ze poznaje ludzi nawet jezeli oni nie chca pokazac jacy sa na prawde


Jacoob - a skad wiesz ze sie zglosili - moze ktos ich zaproponowal - moze ktos omowil to z kims innym - mnie np wybral misiek - nawet przez mysl mi nie przeszlo ze ja moge cos na cdrinfo robic - wiec nie mow ze kogos pogielo - a to ze punkt widzenia zmienia sie w zaleznosci od tego po ktorej stronie sie stoi to ..... masz racje - moze wiec zglosisz sie na moderatora i zobaczymy po ilu dniach probowania przestrzegania regulaminu poddasz sie lub zostaniesz wytkniety przez reszte swoich niedawnych jeszcze towarzyszy niedoli uciskanych przez okrutnych moderatorow


sid - tobie mam do zarzucenia kilka rzeczy - po pierwsze nie dajesz mi wygrac w queka po drugie traktujesz mnie ulgowo i musze cie railem wkurzac - chociaz punkt pierwszy jest ok jezeli grasz na serio :D - wiesz mi ja to widze :D


BD - i sam widzisz - a nie mowilem - mam nadzieje ze mowilem ci o tym co chcialbym na forum zrobic


zetoxa, plemnik - dobrze gadacie kilkena czy zywiec co chcecie do wyboru


Zbignieff - wiesz co lepiej sie nie odzywaj - bo dzieki jednemu adminowi ciagle zyjesz na tym forum - gdyby to ode mnie zalezalo bys ciagle ogladal napis access denied - twoje posty sa nadal na takim samym poziomie wiec prosze cie nie draznij mnie w tym temacie bo nie mowisz jak zwykle nic konkretnego tylko powtarzasz po innych i farmazony siejesz - a za ten podpis bedacy ewidentna prowokacja polecialbys juz w tej chwili


Bgn - w trakcie pisania przeze mnie odpowiedzi pojawiles sie - witam i ciesze sie ze zagladasz na forum - szkoda ze zadko tu zagladasz - moze pare osob nauczyloby sie jak sie wymienia poglady

Yahol - nikt nie jest moim rzecznikiem - po prostu jestem z sidem w stalym kontakcie i to on powiedzial mi ze na forum cos sie dzieje i ze miales mi jakiegos maila wyslac - otorz otrzymalem go o godzinie dopiero 23:45 - chyba skrzynka cdrinfo byla padnieta - tak w ogole to otrzymalem dwa na raz heh - a roznica czasowa miedzy tym kiedy zaczalem pisac - przed postem sida o moim wkurzeniu a ta odpowiedzia jest tak dlugi poniewaz mam tez prawdziwe zycie i kilkukrotnie musialem na dluzej wstawac od kompa a sid po prostu napisal to myslac ze zaraz bedzie moja odpowiedz - dlatego prosze wstrzymaj sie w takich osadach - na maila juz dzisiaj ci niestety nie odpowiem - jutro postram sie wyczerpac twoje watpliwosci - chyba ze ten post odpowie ci na wszystkie pytania



To co napisalem wyzej dotyczy nie tylko osob ktorych ksywki znalazly sie przed kolejnymi czesciami - tak samo tresc tych odrebnie wydzielonych mysli nie jest stricte do pseudo adresatow - dotyczy to wszystkich na forum - do kazdego z osobna i wszystkich razem - bo jestesmy pewna spolecznoscia - tak dobrze czytacie spolecznoscia - mapsjam moze wyjasnic o co chodzi jak ktos nie zrozumial - skupiskiem ludzi ktorych laczy pewne wspolne zainteresowanie, jakas mysl, takie wirtualne panstwo, i jak w kazdym panstwie sa zasady i ktos od pilnowania tych zasad, prawo nie pilnuje sie samo, prawo nie przestrzega sie samo, taki juz jest czlowiek ze bez przymusu nie bedzie robil czegos co mu nie pasuje, np placil podatki - ale wie ze jezeli tego nie zrobi to ktos moze zapukac do jego domu i zabrac mu wszystko a on sam trafi do wiezienia

tak samo i tutaj sa powolane odpowiednie sluzby w postaci moderatorow i po czesci adminow (ktorych de facto jest dwoch w osobie miska i sobala - reszta z nas to team memberzyi prosze to wziac pod uwage) z tym ze forum powinni sie zajmowac moderatorzy i jezeli ktos uwaza ze tez czy tamten moderator zle wykonuje swoja prace niech zglosi to administratorowi - np miskowi czy sobalowi - ew ktoremus z pozostalych - z podaniem konkretnych powodow i przykladow - a zapewniam was ze zostana podjete odpowiednie kroki i jezeli to sie np powtorzy lub ten jeden powod jest wystarczajacy to taka osoba bedzie moderatorem do czasu az np misiek wykasuje go z panelu sterowania (czyli czas wlaczenia przegladarki + odpalenie panelu administracyjnego + przejscie do opcji dot moderatorow i wcisniecia remove przy danej osobie = nie wiele na prawde nie wiele a misiek szybki jest :D)

mialem jeszcze cos tu napisac ale przyjechal moj brat i juz pare godzin chce sobie pograc wiec dokoncze jutro - tylko prosze wszystkich o umiar w wypowiedziach i o spokoj - i zanim nacisniecie przycisk wyslij zastanowcie sie nad tym co moze spowodowac wasz post - moze warto sobie odpuscic hmmm - moze ktos go zle odbierze - a moze wystarczy zmienic jedno slowo zeby przekazac wartosciowe uwagi i nie wywolywac klotni

ps naskrobalem tutaj ponad 12200 znakow wiec wezcie sobie do serca slowa osoby ktora jest jedna z najstarszych stazem na tym forum i nie patrzcie na mnie jak na admina - bo sie nim nie czuje - a ze moge wiecej - no coz - ktos mi zaufal na poczatku - i skoro nadal mam te przywileje to znaczy ze nadal moge je miec

dobrej nocy wszystkim

Majonez 28.03.2003 23:30

Cytat:

Pedros napisa***322;(a)
[...]
PS2. Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto doczyta do końca to co napisałem? :chytry:

hehehe Twoj Pedrosiku to lyknalem w chwilke - ciekawe kto moj przeczyta do konca

ps Twoje punkty przemawiaja do mnie - z tym ze niestety w tym momencie nie moge zalapac o kim mowisz :D

ps2 to chyba faktycznie nie tylko do sida bo czesc punktow jakos mi sie nie zgadza z jego postepowaniem

pozdrowienia

ZbigNieff 28.03.2003 23:34

Dzieki za tak bogata wypowiedz na moj temat... jestem strasznie
zafascynowany oraz zaabsorbowany twoja postawa w stosunku do mnie i nie tylko...

P.S. Od mojego podpisu wara!!

ThanatoS 28.03.2003 23:49

Cytat:

Majonez napisa***322;(a)
hehehe Twoj Pedrosiku to lyknalem w chwilke - ciekawe kto moj przeczyta do konca

I znow przeczytalem calosc^_^

Pedros 28.03.2003 23:58

Cytat:

Majonez napisa***322;(a)
hehehe Twoj Pedrosiku to lyknalem w chwilke - ciekawe kto moj przeczyta do konca

ps Twoje punkty przemawiaja do mnie - z tym ze niestety w tym momencie nie moge zalapac o kim mowisz :D

ps2 to chyba faktycznie nie tylko do sida bo czesc punktow jakos mi sie nie zgadza z jego postepowaniem

pozdrowienia

Znajdą się tacy co przeczytają. Dał się zapisać - da się przeanalizować :chytry:
Moje punkty to po części drobnica, ale zwracają uwagę na postawę.
Niedorosłych moderatorów w szczególności.
Ale nie mam specjalnych aspiracji do pouczania innych.
A są skierowane do Moderatora. Ktokolwiek by nim nie był. :)

A rób sobie terror. Przynajmniej może ktoś to zrobi nienajgorzej ||

Bartez 29.03.2003 01:16

Cytat:

Majonez napisa***322;(a)
hehehe Twoj Pedrosiku to lyknalem w chwilke - ciekawe kto moj przeczyta do konca
pozdrowienia

ja przeczytalem... :)

i powiem, ze nie podoba mi sie to co tu widze...
nie jestem jakims doswiadczonym uzytkownikiem, tym bardziej adminem (czyt. team memberem), ale kiedy moja przygoda z cdrinfo.pl sie zaczela jako admina wygladalo to o wiele lepiej...(siedze tu dluzej niz to wynika z profilu ;))

cracki, seriale, linki do warezow, ftp z nielegalnym softem nie maja prawa bytu na tym forum...

tak bedzie i z tym nawet nie ma co walczyc. chyba ze chcecie zeby caly serwis wyladowal gdzies na lycosie, a zapewniam ze w zyciu nie dostaniemy tam tyle miejsca ile potrzebujemy obecnie, nie mowiac o przyszlych planach rozbudowy

co do wulgarnych slow... sa czasem ekstremalne przypadki gdy ktos sie naprawde wk*...rzy ;) ale co innego gdy tymi bluzgami obraza kogos. Tego nikt nie bedzie tu tolerowal, zreszta w takich przypadkach sami prosicie o bana dla takiego klienta...

co do pracy moderatorow....wiadomo, ze najlatwiej sie krytykuje, ale gdy jest propozycja zeby cos zmienic to zupelnie inna gadka (uklon w strone Pedrosa za jego posta).
TOMMYx troche przesadzil, nie skonsultowal tego z nikim (albo ja o tym nie wiem) i wyniklo z tego to co widac.

Chyba wszyscy chcemy zeby wrocil dawny klimat, ale jednoczesnie zeby forum bylo na wysokim poziomie a nie robic tu drugich komentarzy onetu....

Peace...

Prosze o zglaszanie wszelkich uwag, propozycji, zmian itd a na pewno zastanowimy sie nad tym co zrobic zeby bylo dobrze :)

Majonez 29.03.2003 01:49

Zbignieff podpis a Qrwesko Potworny ZbigNieff to cos to jest calkiem co innego i jak dla mnie "Qrwesko" nie jest slowem na miejscu ktore tylko moze zagnic systuacje ale widze ze ciebie wali wszystko nie zaleznie od tego czy mowi to moderator admin czy ktokolwiek inny - w razie czego zerknij na poczatek i zobacz co o wulgaryzmach powiedzialy inne osoby moze wtedy zrozumiesz - ja nie walcze z toba - zgrzewa mnie czy bedziesz na forum czy nie - jakby to powiedzial moj sasiad "to nie rzutuje" czy zostaniesz czy cie ktos wywali - chodzi o to ze w takiej dyskusji jak ta musiales swoje 5 groszy dowalic - i moze inne osoby nie widzialy tego ale ja zauwazylem i to mam tobie do zarzucenia

poza tym przyjmujac postawe wale to co powiedza inni
dla przypomnienia

Tak czy siak my (ludzie ) nie odzwyczaimy sie od przeklenstw i wulgaryzmow!!
Ja mam gdzies zarzadzenia Tommyx`a i Sid`a bede pisal to co uwazam
za stosowne a co oni z tym zrobia to ich sprawa!!
Bo chyba bana nie dostane za to ze napisze np. "****a" ??


wskazujesz na niedostosowanie sie nie tylko to regulaminu tego forum ale po prostu netykiety i co tu owijac w bawelne do zycia w spoleczenstwie - niestety jak pojdziesz do pracy czy nawet wczesniej na studia z taka postawa daleko nie zajdziesz
a za "****a" mozesz poleciec tutaj w szkole na studiach albo w pracy - sam zdecyduj na czym ci bardziej zalezy a moze na wszystkim - jezeli tak to najwyzszy czas wziac sie za siebie i za swoje slownictwo - pomijam fakt ze "****a" jako przecinek w zdaniach albo nawet jako wyrazanie swoich obecnych uczuc nie jest zbyt dobrze postrzegana np w oczach dziewczyn - a z nimi mozesz sie spotkach nawet na tym forum - wiec miej szacunek chociaz dla plci pieknej - bo inaczej mozesz dostac takiego banana az cie zabola 4 litery - i to nie jest grozba - tylko rada

Majonez 29.03.2003 01:52

Cytat:

Pedros napisa***322;(a)
[...]A rób sobie terror. Przynajmniej może ktoś to zrobi nienajgorzej ||
heh terror jest z gruntu zalozenia zly bo powoduje cierpienia calosci a nie tyko jednostek
wolalbym aby to byla dyktatura ala Pilsudski ktory nawiasem mowiac przydalby sie Polsce teraz

uznajmy ze to pomylka w doborze slow - wiec nie terror tylko hmm porzadek || ;p

pozdrawiam
i zmykam spac
teraz juz na prawde dobrej nocy
ktokolwiek to jeszcze czyta


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.