Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray (https://forum.cdrinfo.pl/f11/)
-   -   Iron Storm Ring Protech (https://forum.cdrinfo.pl/f11/iron-storm-ring-protech-19384/)

RIP 03.04.2003 13:53

Iron Storm Ring Protech
 
Ilość załączników: 1
Witam!
Mam gre Iron Storm i jak sprawdzam ja w Clony XXL to mi pokazuje ze gra jest zabezpieczona Ring Protech. Patrzac na plyty widac na nich wyraznie cienka obrecz. Mam nagrywarke teac 40 x ale przy probie skopiowania gry zawiesza mi sie system i musze restartowac komputer. Szukalem informacji o tym zabezpieczeniu ale nigdzie nie ma o tym za wiele. Poza tym czytalem na forum ze niektorzy kopiowali ta gre, z crackiem czy bez niewazne. Wazne ze sie udalo ale byc moze ta ich wersja byla inaczej zabezpieczna? Czy to mozliwe? Ja mam Angielska wersje. Na tej stronie http://spacetarget.com/games/pc_iron_storm.shtml podane jest ze gra zabiezpieczona jest
Protection
: Read Errors / CD-Checks
( nie chodzi o kraki w tym linku ale o to jak zostalo sklasyfikowane zabezpiecznie na tej stronie wiec dlatego ten link), natomiast moj clony pokazuje to co w zalaczniku.
prosze jesli ktos mial taki problem lub wie jak go rozwiazac i moze wie cos wiecej o tym zabezpieczeniu niech sie odezwie. Z gory bardzo dziekuje.

Bidi 03.04.2003 16:27

Jeśli się nie mylę to Ring Protech to dawne CD Checks, albo podobnie ja palę to w clonie na profilu Ring protech (Sciagnij sobie profile z zabezpieczeń - forum)ale mają one takie same ustawienia jak CD checks

RIP 03.04.2003 19:14

Dziekuje za odpowiedz, niewiele jest o tym zabezpieczeniu w internecie, to co bylo na cdrinfo podaje nizej:
"15 lipca 2001

Kolejny system zabezpieczeń CD - "Ring PROTECH" - Lovely 17:15

Ujawnione zostały szczegóły nowego zabezpieczenia , które ma na celu wyeliminowanie możliwości kopiowania płyt CD.
Na powierzchni płyty widoczny jest dodatkowy pierścień, dzieki któremu na pierwszy rzut oka będzie można stwierdzić czy mamy do czynienia z oryginałem, czy piracką kopią. Dodatkowowo software może sprawdzić, czy na tym specjalnym fragmencie płyty znajdują się pliki. Jeśli ich nie znajdzie - odmówi funkcjonowania.
Pliki które będą nagrane na pierścieniu, nie będą mogły być skopiowane na inny nośnik. Według twórców skopiowanie zawartości płyty przez nagrywarkę może trwać wiele godzin i prawdopodobnie taka próba zakończy się niepowodzeniem." Czy to napewno to samo zabezpiecznie co CD-Checks? Jesli tak to powinno mi sie skopiowac, nie potrzebne mi profile, ustawie program sam - tylko obawiam sie ze znow bedzie mi sie zawieszal. No ale zobacze i dam znac, ale jakby ktos jeszcze cos o tym wiedzial wiecej to niech da znac. Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz:)

RIP 04.04.2003 11:48

Szukam i szukam i przy okazji znajduje takie fajne rzeczy:) http://clone.cd/phpBB2/viewtopic.php?t=137
http://clone.cd/phpBB2/viewtopic.php...ght=iron+storm
http://clone.cd/phpBB2/viewtopic.php...ght=iron+storm
Szukam na wszystkich forach ale na tym tylko dalem topik :) Na holenderskim chyba najmniej bylo o tym. Widzialem ze ta gra jest zabezpieczna roznymi zabezpieczeniami. Tym ringiem i jakims jeszcze - nie pamietam. Jeszcze zobacze czy mi sie uda skopiowac to, ale jesli nie to pojde do biblioteki i oddam ta wersje gry a wezme inna i juz. Tamta skopiuje i bedzie z glowy. :))
:D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.