Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Moje problemy ze szkola i forum ;) (https://forum.cdrinfo.pl/f5/moje-problemy-ze-szkola-forum-21205/)

kizio 15.05.2003 15:17

No, Smartek ucz się! Ja też ostatnio jakoś słabe oceny przynosze! Ja tam staram się co najmniej raz na 2 dni zaglądnąć na 4um!

RiT2 15.05.2003 00:01

Do wystawieniaocen pozostalo 4 tygodnie - to max. Masz ode mnie bananka i wracaj 7 czerwca na forum!
Powodzenie na klasowce z religii. Niech moc bedzie z Toba!!!
Ja tez chyba znikam z forum bo musze wystawic troche ocen a przede wszystkim wpisac tematy do dziennikow!!! ^_^

Smartek 14.05.2003 19:10

Cytat:

andrzejj9 napisa***322;(a)
Powodzenia w nauce :spoko: I nie przejmuj sie, troche wprawy i bedziesz mogl bez problemu polaczyc nauke z przebywaniem na forum od czasu do czasu. W koncu wiekszosc osob tak robi, ja tez :)
Dzieki wszystkim, za jakby 'zyczenia'..., najgorsze jest to, ze jutro sprawdzian z mitow, dyktando i sprawdzian z religii, a w piatek z geografii :/
pozdro ;)

andrzejj9 14.05.2003 19:06

Powodzenia w nauce :spoko: I nie przejmuj sie, troche wprawy i bedziesz mogl bez problemu polaczyc nauke z przebywaniem na forum od czasu do czasu. W koncu wiekszosc osob tak robi, ja tez :)

CIAPEK 14.05.2003 14:01

Re: Moje problemy ze szkola i forum ;)
 
Cytat:

Smartek napisa***322;(a)
(...)ps - special pozdro for BD, Ciapek, Laser, Tomgoo, Camfo i wszystkich ktorych nie wymienilem :)
Smarti myśle, że większość będzie z tobą :uscisk: :spoko:

Też mnie to forum wciągnęło ;). Ale w tym potoku zdarzeń na nauke też musi być czas, choć sam jestem leniwy :)

Wiele rozmawiam ze Smartkiem na GG, mam 20 lat on 12 i chcę powiedzieć, że to niezwykle dojrzały i mądry chłopak przez to traktuje go na równi ze mną (choć i tak nie uznaje zasady równi i równiejsi), mam różnych przyjaciół Samrti jest jednym z nich choć wirtualnym, ale jest! i ... więrzę w Ciebie bo tacy ludzie jak ty na pewno sobie poradzą.:3msie:

BD 14.05.2003 13:41

zamiast pisac tyle postow zacznij sie uczyc
a bedziesz mogl siedziec w wolnych chwilach na forum ...

PS
pamietaj nie kazdy musi miec same 5 i 6 by wyjsc na ludzi
ja mialem to mialem 5 i 6 tylko z matematyki a reszta to temat do dlugich dyskusji ...

Smartek 14.05.2003 11:01

Cytat:

SoBal napisa***322;(a)
Dzięki za informacje, mogłeś to wysłać na PM :)

Zwrócę uwagę na Twoje konto - by nikt go nie wywalił :)

Ale jest lepiej sie publicznie upewnic i u wiekszego grona..., no i zeby uzytkownicy tez wiedzieli dlaczego mnie nie ma :P [wiem, wiem..., ale mam tu pare osob zaprzyjaznionych, ktorzy choc troche mnie lubia :))].
pozdro ;)

ps - sorka, ze pisze teraz tak duzo postow, z rana, ale musze wykorzystac ostatni wolny dzien przed buda :)

SoBal 14.05.2003 10:56

Dzięki za informacje, mogłeś to wysłać na PM :)

Zwrócę uwagę na Twoje konto - by nikt go nie wywalił :)

Smartek 14.05.2003 10:53

Moje problemy ze szkola i forum ;)
 
Otoz, pewnie to nikogo nie obchodzi, ale nie chce zeby admini mi konto skasowali :)..., no wiec ostatnio mam zaleglosci ze szkola i cos gorsze oceny sie trafiaja, niedlugo wynik klasowki, ktora mi zbyt nie poszla i znowu rodzice beda niezbyt zadowoleni..., a wiec chcialem Was poinformowac, ze nie bede tak regularnie odwiedzal naszego forum, boje sie ze moze to byc raz na tydzien..., albo w gorszym przypadku raz na dwa tygodnie..., wiec prosze, zeby nikt nie ruszal mojego konta :)
pozdro ;)

ps - special pozdro for BD, Ciapek, Laser, Tomgoo, Camfo i wszystkich ktorych nie wymienilem :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:05.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.