Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Pilnie potrzebne rozwiązania tych zadań (na jutro) (https://forum.cdrinfo.pl/f5/pilnie-potrzebne-rozwiazania-tych-zadan-jutro-21985/)

lipek16 03.06.2003 19:28

Pilnie potrzebne rozwiązania tych zadań (na jutro)
 
Ilość załączników: 1
Potrzebne mi są rozwiązania tych zadań z elektrotechniki na jutro. Zadania dotyczą układów RLC. Zadania znajdują się w załączniku wraz z odpowiedziami. Potrzebne mi są rozwiązania do tych zadań. To jest sprawa życia i śmierci. Bardzo proszę o pomoc tych którzy mogą mi pomóc. Będe z góry bardzo wdzięczny i postaram się to jakoś wynagrodzić jeżeli będzie konieczne.
Ewentualne rozwiązania proszę przesłać na maila lipek01@interia.pl
Jeszcze razzwielkie dzięki.
Prosżę nie rozwiązywać zadań 1,2,3,4,5,6,18. Z tymi akurat poradziłem sobie sam. Z resztą mam trochę problemów.

lipek16 03.06.2003 20:01

Niby te zadanka są łatwe. Mój prof. od elektry rozwala jedno w 2 minuty albo krocej. ale ja nie potrafie sobie z nimi poradzic. Co innego gdyby były to typowe RLC z jedną cewką, jednym kondenstaorem i jednym rezystorem.

lipek16 03.06.2003 20:12

Ewentualnie jakby ktoś z was miał konto na RTV Forum na elektrodzie, albo na ep Forum to może wyśle tam te zadania. Przepraszam za stwarzenie problemóww.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.