![]() |
Lg czy teac???
Mam pewien problem, otóż zastanawiam się którą nagrywarkę wybrać:
czy lepsza jest LG CED-8120B (12*8*32) czy też TEAC CD-W58E (8*8*32) tzn. parametry przemawiają za tą pierwszą, czyli LG ,ale firma Teac jest chyba trochę dłużej na rynku nagrywarek i jej produkty wydają się być lepsze. |
glupie pytnanie, jasne ze teac.
|
nagrywarki teac nie wydaja sie lepsze tylko po prostu takie sa.sa the best.to prawdziwy mercedes wsrod nagrywarek( i to w dodatku AMG :))
|
Proponuję uzbierać trochę więcej forsy i zakupić Plextora albo Ricoha (Ricoh jest tańszy, a wcale nie gorszy). Jeżeli zaś upierasz się przy innej firmie to koniecznie kupuj z BurnProofem lub jego jakimkolwiek odpowiednikiem. Pare miesiecy temu kupiłem nagrywarke z BurnProofem i to był strzał w dziesiątke. Firmy nie podaje, bo to by była kryptoreklama.
|
stary od 2 tygodni jestem dumnym posiadaczem teak-a cdw 58e i jest git, dalem za niego 670 zeta jakby cie to interesowalo i wcale nie zaluje (narazie) ze nie ma born-proofa.
pozdrawiam |
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.